آموزشگاه زبان احمدرضا ابراهیمی، از سال ۱۳87 تاکنون در زمینه تخصصی آموزش زبان انگلیسی، فعالیت می کند و امروزه با هدف آموزش زبان های رایج دیگر، سایر زبان ها را در دایره آموزشی خود قرار داده است.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان های خارجه

امروزه بسیاری از آموزشگاه ها در سراسر ایران دایر شده اند که یادگیری زبان را برای تمامی افراد راحت تر کرده اند. با اهمیتی که زبان دوم در زندگی امروزه هر انسانی ایجاد کرده است، داشتن آموزشگاه های حرفه ای و استاندار می تواند این مهم را به یک مسیر راحت تبدیل کند.
در دنیای امروزی زبان اهمیت بالایی در کیفیت شغل، زندگی و روابط اجتماعی ما ایجاد کرده است و خوشبختانه با تنوع دوره ها و گستردگی مراکز آموزش زبان، یادگیری زبان برای ما در هر شرایط و موقعیتی به یک کار آسان تبدیل شده است.

– دوره های آنلاین زبان های خارجه سایت احمدرضا ابراهیمی
این دوره ها با توجه به نیازی که در جامعه احساس می شد، برای افرادی که شرایط حضور بر سر کلاس ها را نداشتند یا افرادی که در مناطق دور افتاده، بدون مراکز آموزشی بوده و علاقه مند به یادگیری زبان هستند، دایر شد تا تمامی ما بتوانیم به یک اندازه از یادگیری زبان لذت ببریم.
دوره های آنلاین به دو شکل دوره های آنلاین بلند مدت و دوره های آنلاین کوتاه مدت در حال برگزاری هستند که شما می توانید با توجه به شرایط خود در هر یک از دوره های دلخواه خود به صورت خصوصی و گروهی، شرکت کنید. در هر دوره، تمامی چهار مهارت اصلی و البته مهارت های مهمی چون یادگیری گرامر، به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره در شرایط کنونی که بیماری کرونا جهانی شده و بسیاری از ما تلاش داریم که کارهایمان را در منزل به انجام برسانیم، یک دوره کاربردی است.
دوره های آنلاین شامل دوره های آنلاین آموزش مکالمه زبان انگلیسی و سایر زبان های زنده دنیا می باشد که شما می توانید با توجه به علایق خود این مهم را بدست بیاورید.

دوره های کوتاه مدت زبان های خارجه
در دوره های کوتاه مدت شما می توانید در مدت ۳ ماه زبان مورد علاقه خود را با کیفیت بالا فرا بگیرید. یکی از دوره های مهم که زیر شاخه دوره های فشرده آموزش زبان است، دوره آموزش زبان در ۵۰ روز است. این دوره شامل ۶۰ جلسه خصوصی و ۳۰ عمومی است و شما می توانید با کمترین زمان ممکن و با پشتیبانی های  آنلاین اساتید خود، به این مهم دست یابید.
دوره های فشرده زبان در ۶ ماه 
نیز زیر شاخه این دوره است که انتخاب هر یک از این دوره ها بر عهده شماست و شما می توانید در این راستا از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار شوید.

– دوره های بلند مدت زبان های خارجه
دوره های بلند مدت یا ترمیک یکی از دوره های پر رجوع ما در آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان عربی و آموزش زبان آلمانی است. این دوره ها به صورت مستمر و بدون وقفه برگزار می شوند و زبان آموزان می توانند در یک بازه زمانی ۱ سال و نیمه تا ۲ سال به هدف مهم خود دست یابند. البته تغییر این بازه زمانی به تلاش و جدیت خود زبان آموز بستگی دارد و یک زمان قطعی نیست.
دوره های بلند مدت به صورت ترمی برگزار می شوند و زبان آموزان می توانند پس از گذراندن هر ترم و شرکت در آزمون پایان ترم زبان، بلافاصله به ترم بعد وارد شده و به آموزش زبان در سطح بالاتر بپردازند. هر ترم در این دوره، ۱۸ جلسه است و هر جلسه ۱ ساعت و نیم به طول می انجامد.

– دوره های آموزش زبان خارجه ویژه شاغلین
این دوره با هدف تقویت مهارت شاغلین عزیز برنامه ریزی شده است. بسیاری از شاغلین ما تنها به دلیل دو شیفت بودن و تمام وقت سر کار بودن از رویای یادگیری زبان دست کشیده و نتوانسته اند در شغل خود به کیفیتی که دوست دارند، دست یابند. اما امروز با برگزاری دوره های آموزش زبان ویژه شاغلین، این امر میسر شده و این عزیزان می توانند در ساعات خالی خود با همان کیفیت، به یادگیری زبان بپردازند.
این دوره ها در ساعات پایانی روز و در روزهای تعطیل برگزار می شود که انتخاب روز و ساعت کلاس ها با خوده زبان آموز است. شما می توانید به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی، بدون نگرانی به یادگیری زبان بپردازید.

– دوره های مکالمه زبان های خارجه
این دوره تنها با هدف تقویت مهارت مکالمه زبان، دایر شده است و شما علاقه مندان می توانید با شرکت در دوره های مکالمه به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی، به یادگیری مکالمه زبان پرداخته و سطح خود را در مکالمه ای روان و راحت، ارتقاء دهید.
این دوره به صورت دوره های بلند مدت مکالمه و دوره های کوتاه مدت مکالمه برگزار می شود و برای برگزاری کلاس ها، از اساتید نیتیو یا اساتید کاملا کارکشته استفاده می شود.
اساتید این دوره باید از فیلتر قدرتمند بود در نحوه تلفظ لغات و شکل ادای جملات رد شده و توانایی لازم را برای یک آموزش صحیح داشته باشند. شرکت در این دوره ها نیاز به تعیین سطح نداشته و شما می توانید با هر دانش زبانی به یادگیری زبان بپردازید.

– دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی
این دوره تحت عنوان دوره های تی تی سی هم اکنون در حال برگزاری است. گذراندن این دوره، برای علاقه مندان به تدریس و اساتیدی که علاقه مند به به روز شدن در زمینه آموزشی خود هستند، می تواند یک برگ برنده بوده و سطح علمی- آموزشی آنها را ارتقا دهد.
در دوره های تی تی سی، چگونگی طرح درس، ایجاد کلاس های خلاق و سرگرم کننده، استفاده کاربردی از خدمات کمک آموزشی و موارد دیگر آموزش داده می شود. همچنین اساتید به گفتگو درباره تجربیات خود پرداخته و با کمک هم به رفع مسائل پرداخته می شود. این دوره یک دوره تخصصی برای آموزش زبان است که در آن با متدهای به روز آموزش زبان انگلیسی، آشنا خواهید شد.

– دوره های آماده سازی آزمون آیلتس
از آزمون های مهم بین المللی در زمینه آموزش انگلیسی، آزمون آیلتس انگلیسی است. قبولی در این آزمون یکی از اهداف مهم برای علاقه مندان به زبان انگلیسی است. آزمون آیلتس برای افرادی که قصد گرفتن مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری را در دانشگاه های معتبر بین المللی دارند یک باید است.
داشتن مدرک آیلتس انگلیسی، یکی از برگ های برنده افرادی است که جویای شغل هستند. زبان آموزانی که به این مهم دست می یابند می توانند در بهترین مراکز به کار ایده آل خود دست یافته و یا موقعیت شغلی خود را ارتقاء دهند.
در دوره های آماده سازی آیلتس، زبان آموزان با آشنایی با موضوعات مهم و شناخت آنها به تقویت مهارت های خود پرداخته و در انتهای دوره، آزمونی تحت عنوان آزمون ماک آیلتس از این عزیزان گرفته می شود که کاملا شبیه سازی شده با آزمون اصلی است. ما در پایان این آزمون، جلسات عمومی و خصوصی ای جهت رفع مسائل و مشکلات زبان آموزان با آنها گذاشته و تلاش برای آماده سازی هر چه بیشتر این عزیزان می کنیم.

 

 

این دوره ها تماما دارای پشتیبانی آنلاین هستند و شما عزیزان می توانید در هر زمان و مکان، از پشتیبانی و حمایت اساتید خود بهره ببرید. برگزار هر دوره نیاز به شناخت بیشتر خود و شناخت از دوره ها دارد که شما می توانید برای استفاده از مشاوه رایگاه کارشناسان مشاور آموزشی ما، از این مهم بهره ببرید.
چیزی که بیش از هر چیزی مهم است تلاش و جدیت خود زبان آموز است. اگر شما در یادگیری زبان دوم، یک هدف و چرایی مهم نداشته باشید، امکان دارد از ادامه مسیر سر باز زده و یا از مسیر منحرف شوید. با شناخت دقیق اهداف و برنامه ریزی روزانه می توانید در بهترین زمان ممکن در ایده آل ترین بخش زندگی خود باشید و از تصمیم خود لذت ببرید.