به هر کاری که همت بسته گردد
اگرخاری بود، گل دسته گردد 

مدتی است که دوره ی راکت به علت داشتن سیستم آموزشی متفاوت، نسبت به سایر دوره های رایج پیشنهاد شده زبان، پیشی گرفته است. این دوره روز به روز به میزان بیشتر و مورد پسند افراد بیشتر قرار می گیرد و باعث تحول در زندگی افراد شده است. امروز قصد داریم تا راز این دوره ی موفق و متفاوت را فاش کنیم.

IELTS7 Banner 01 8

راکت و زبان

سالیان زیادی باورها بر این بود که یادگیری یک زبان به غیر از زبان مادری کاری سخت و دشوار است و برای رسیدن به این هدف زمان، زیادی لازم است صرف شود. با روی کار آمدن راکت و سیستم آموزشی رامیت، باورهای پوسیده و خاک گرفته ی قدیمی جای خود را به باور های جدید داد. راکت ثابت کرد که انجام هر کاری از جمله یادگیری زبان آن هم در کوتاه مدت نه تنها ممکن، بلکه بسیار شیرین و لذت بخش است. این. دوره با اساس قرار دادن سعی و تلاش و باورهای جدیدی که درستی آنها بصورت علمی هم ثابت شده، انقلابی در یادگیری زبان ایجاد کرده است. در این دوره زبان آموزان در ۵٠روز با تلاش و انگیزه و با کمک راهبر آموزشی خود که از اساتید مجرب در این زمینه است، مشغول به یادگیری می شوند د…

 

راکت و خود

راکت فقط یادگیری زبان دیگر نیست. راکت سبک زندگی است. راکت پلی است از دنیای نمی توانم ها و نمی شودها به دنیای انجامش می دهم و به دستش می آورم. چالش هایی که در این دوره سر راه شما قرار می گیرد علاوه بر شیرین تر و هیجانی تر کردن مسیر باعث می شوند که شما در مواجهه با مشکلات زندگی نیز منطقی تر و با اعتماد به نفس تر عمل کنید که این خود قسمتی از عزت نفس است. پس شما در حقیقت عزت نفس خود را بالا می برید.

 

هرکدام از ما براساس نگاهی که به خود داریم، احساسی نیز به خود پیدا می کنیم. این سؤال ممکن است برای همه ی ما پیش آمده باشد که من کیستم؟ چه کارهایی می توانم انجام دهم؟ نحوه ی پاسخگویی به این سؤال قطعا با حس ما نسبت به خودمان رابطه ی مستقیم دارد. راکت به افراد کمک می کند تا پاسخ این سؤال ها را درمورد خود بیابند. ممکن است شما وجوهی از شخصیت خودتان را در این دوره بیابید که برایتان جدید و باور نکردنی باشد و تمام این ها باعث می شود تا به خود، بیشتر از همیشه احساس خوب داشته باشید.

 

بسیاری از افراد هستند که هدف خود را از زندگی کردن گم کرده و زندگی برایشان حالت روزمره و تکراری پیداکرده است. در حقیقت این افراد انگیزه ی خود را برای یک زندگی سرشار از تلاش و شادمانی و رضایت از خود، از دست داده اند. قرار دادن یک هدف باعث می شود که هر کس راهی را که در پیش گرفته با انگیزه بپیماید. جلسات هدف گذاری راکت باعث می شوند که زبان آموزان تمام طول مسیر را با انگیزه باشند و چه بسیار زبان آموزانی بوده که فراتر از تعهد خود و به دلیل همین انگیزه ی بالا هر روزه به مقدار بیشتری تمرین کرده تا به هدف مدنظرشان دست یابند.

 

روابط ما با افراد و نزدیکان امروزه شاید به میزان گذشته تنگاتنگ و صمیمی نباشد و این موضوع باعث افسوس خیلی از افراد‌ است که البته نمی دانند که این روابط را چگونه بهبود ببخشند. پدران و مادرانی که رابطه ی صمیمی خود را با فرزندانشان از دست داده یا فرزندانی که فکر می کنند والدینشان به اندازه ی قبل به آنها توجه نمی‌کنند تنها نمونه هایی از این روابط هستند. باید این را بدانید که ارتباط و ایجاد یک ارتباط درست مؤثر از اصولی است که در بنیان نهادن این دوره به آن توجه بسزایی شده است و هرروزه سعی در پر رنگ تر نشان دادن آن می شود.

 

اگر شما فردی هستید که هنوز به قانون و قانون‌مندی اعتقادی ندارید باید بدانید که این موضوع یکی از فاکتورهای اصلی شما در رسیدن به هدف مد نظرتان است. راهبران آموزشی دوره راکت همگی در پی آن هستند که این ویژگی را در زبان آموزان تقویت کرده تا آنها بتوانند در راهی که قدم نهاده اند به نتایج مطلوب برسند. زبان آموزان زیادی هستند که پس از اتمام دوره ی خود نه تنها در بحث یادگیری زبان بلکه در دیگر وجوه زندگی نیز پیشرفت داشته اند.

 

 

اگر شما نیز مانند بسیاری از این افراد دغدغه ی یادگیری زبان، رسیدن به موفقیت و رضایت درونی و البته مهم تر از همه دغدغه ی تغییر دارید و اعتقاد دارید که تمام افراد موفق طول تاریخ با تلاش خود بوده که به این موهم دست یافته اند و هریک از ما می توانیم در زندگی به اهدافی که برای خود تعیین کرده ایم برسیم، باید بگویم که شما یک راکتی هستید! احمدرضا ابراهیمی بنیان گذار دوره ی راکت و سیستم آموزشی رامیت و مؤسس آموزشگاه زبان بهین دانش با به کارگیری اساتید مجرب موقعیتی برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید در این راه پانهید و زندگی و سطح زبانی خود را دستخوش تغییر اساسی قراردهید. مشاوران ما همه روزه پاسخگوی شما در جهت کسب اطلاعات از این دوره و دوره های دیگر هستند. امید داریم تا روزی جامعه‌ی محرک و تلاشگر در جهت رسیدن به اهداف والا داشته باشیم.