آموزشگاه بهین دانش با سیستم EduSearch راهی تازه در آموزش زبان ایجاد کرده است. EduSearch یک سامانه موتور جستجو آموزشی است که با هدف کمک به ارتقاء سطح کیفی آموزش، ایجاد رقابت بین آموزشگاه ها، توسعه کسب و کار آنها و همچنین سهولت دسترسی اساتید و هنرآموزان به آموزشگاه و دوره های مد نظر خود طراحی و پیاده سازی شده است.
آموزشگاه بهین دانش در زمینه های مختلف فعالیت می کند که یکی از این زمینه ها، آموزش زبان های خارجه است. این آموزشگاه به شیوه های مختلف به آموزش می پردازد که ما به شرح آنها خواهیم پرداخت…

IELTS7 Banner 01 8

شیوه های آموزش

– آموزش حضوری 
در این شیوه آموزش، زبان آموز می بایست برای فراگیری به آموزشگاه یا فضای آموزشی مربوطه مراجعه نماید و این بستر توسط آموزشگاه ها محیا بوده و اساتید در صورت برگزاری دوره حضوری می توانند بصورت خصوصی و یا اجاره فضای آموزشی اقدام به برگزاری کلاس نمایند.
این دوره مزایایی مانند ایجاد ارتباط با سایرین و دسترسی آسانتر به پارتنر، در یادگیری زبان را فراهم می کند. دوره های حضوری بخش بزرگی از آموزش را به خود اختصاص داده اند و بسیاری معتقد هستند حضور در کلاس می تواند در یادگیری بهتر در آموزش زبان کمک رساند.

– آموزش آنلاین
در این دوره استاد و زبان آموز در یک ساعت مشخص آنلاین شده و به صورت غیرحضور به تعامل و آموزش می پردازند. این نوع آموزش به دلیل کم هزینه بودن و زمانی که کمتر صرف و رفت و آمد می شود، امروزه یکی از دوره های دوست داشتنی در بین علاقه مندان به یادگیری زبان هستند.
محتوای آموزشی در این روش به شیوه های به روز با زبان آموز به اشتراک گمارده می شود و زبان آموز می تواند با دیدن کلیپ های آموزشی، دیدن تصویر استاد و همینطور با ارسال فایل صوتی از مکالمه خود و چت های گروهی، مسیر راحت تری را طی کنند.

– آموزش مجازی- مکاتبه ای
در این روش آموزشی، از بسته های آموزشی در قالب، سی دی آموزشی و جزوات کمک آموزشی استفاده می شود. دریافت این بسته ها می تواند در قالب دانلود از بستر اینترنت و یا ارسال پستی بسته آموزشی برای زبان آموز صورت گیرد.
از مزایای این شیوه آموزشی عدم نیاز به حضور فیزیکی در کلاس یا حتی حضور در کلاس های آنلاین، مناسب افراد با مشغله زیاد، ارزان بودن تولید محتوای آموزشی و قابلیت تکرارپذیری و جبران مشکلات احتمالی است.

 

 

دوره های آموزش زبان های خارجه

دوره های آموزشی زبان های خارجه با روش های متفاوت برای زبان آموزان به اجرا در آمده است که زبان آموز می تواند با کمی تامل در زمان و موقعیتی که دارد، روش ایده آل خود را بیابد و به آموزش زبان مورد علاقه خود بپردازد.

– دوره های ترمیک زبان های خارجه
این دوره به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی در حال برگزاری است. زبان آموزان می توانند به دو روش آنلاین یا حضوری به آموزش زبان دوم پرداخته و خود را برای یادگیری زبان مورد علاقه خود آماده کنند. در دوره های ترمیک هر ترم به مدت ۱۸ جلسه به طول می انجامد که زبان آموزان پس از اتمام ترم و شرکت در آزمون پایان ترم، در صورت کسب نمره حد نصاب، می توانند به ترم بالاتر رفته و دوره جدیدی را تجربه نمایند.

– دوره های فشرده زبان های خارجه
این دوره ها در مدت زمان محدودی جهت آماده سازی زبان آموزان تهیه شده است که مناسب افرادی است که زبان دوم را تنها برای مهاجرت، ایجاد کسب و کار یا سفرهای تجاری- تفریحی، فرا می گیرند. این دوره ها اصولا به دوره های فشرده ۳ماهه یادگیری زبان و دوره های فشرده ۶ ماهه یادگیری زبان تقسیم می شوند. برای شرکت در دوره های فشرده باید تلاش و جدیت خود را بیشتر کرده و تلاش کنید که با برنامه ریزی روزانه همگام با استاد و کلاس پیش روید.
این دوره به صورت حضوری و آنلاین در حال برگزاری است که شما با توجه به شرایط خود می توانید در دوره ایده آل زبان، شرکت نمایید.

– دوره های مکالمه زبان های خارجه
این دوره صرفا جهت تقویت مهارت مکالمه، صورت گرفته است. شما برای یادگیری مکالمه و صحبت کردن روان به زبان مورد علاقه تان می توانید به دو شکل حضوری و گروهی در این دوره شرکت نمایید. دوره ها به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شوند و شرکت در هر بخش تنها به علاقه و نیاز خوده زبان آموز بستگی دارد.
دوره های مکالمه یکی از علاقه مندی های هر فرد علاقه مند به یادگیری زبان دوم است و این مهم می تواند شما را در ارتقاء سطح شغلی، ایجاد ارتباطات شغلی و … یاری نماید.

دوره های ویژه ای نیز در سایت احمدرضا ابراهیمی، به صورت مستمر برگزار می شود که شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر از این دوره ها و ساعت و روز برگزاری، با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر کارشناسان مشاور ما بوده و از مشاوره رایگان در تمامی بخش های تخصصی استفاده نمایید.