آموزشگاه زبان ابراهیمی  ارائه دهنده دوره های تخصصی IELTS و PTE و همچنین دوره های تقویت مهارت Speaking و Writing  هستند. دوره های زبان انگلیسی یکی از تخصصی ترین بخش هایی است که آموزشگاه ما به آن پرداخته است.
آموزشگاه زبان ابراهیمی با استفاده از تیم قوی و اساتید قدرتمند در زمینه تدریس زبان های خارجه، توانسته است جایگاه مثبتی را در میان سایر آموزشگاه های زبان اصفهان داشته باشد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان های خارجه

– دوره آماده سازی PTE
آزمون PTE را سازمان PEARSON، ناشر انتشارات Longman برگزار می کند. علاقه مندانی که به دنبال تحصیل در کشور های مختلف و یا مهاجرت به کشور استرالیا هستند، می توانند از این آزمون استفاده کرده و دوره های مربوط به آن را بگذرانند. آین آزمون همانند تافل با استفاده از کامپیوتر و اینترنت انجام می شود و چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی از جمله Speakin ،,Redaing, Listening و Writing ارزیابی شده و نمره آن از ۹۰ محاسبه می شود. در این آزمون علاوه بر چهار مهارت اصلی به مهارت های دیگر مانند گرامر انگلیسی نیز توجه ویژه ای می شود.
دوره های آماده سازی آزمون PTE
 به صورت مستمر و حضوری برگزار می شود و در پایان دوره، آزمونی شبیه سازی شده از زبان آموزان گرفته می شود که زبان آموزان می توانند قبل از حضور در جلسه آزمون اصلی، با محیطی کاملا شبیه سازی شده، خود را در موقعیت اصلی قرار بدهند.

– دوره  EILTS انگلیسی
آزمون آیلتس، یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی است و اگر بگوییم رویای تمامی علاقه مندان به زبان انگلیسی است، اغراق نکرده ایم. این آزمون در بیشتر کشورهای اروپایی دارای اعتبار است و شما با داشتن مدرک آیلتس می توانید در رویای تحصیل در دانشگاه های معتبر سراسر جهان، غرق شوید.
دوره های آیلتس
، به صورت دوره های حضوری و برای آماده سازی زبان آموزان برای آزمون اصلی طراحی شده است. این دوره با تمرکز بر آزمون های پیشین و آموزش های لازم در انتها آزمونی را تحت عنوان آزمون ماک آیلتس در خود جای داده که زبان آموزان می توانند در موقعیتی کاملا شبیه سازی شده به بررسی توانایی های خود بپردازند.
در پایان این آزمون برای شما جلساتی تدارک می بینند که به بررسی مشکلات و مسائل شما در آزمون ماک آیلتس پرداخته می شود. این جلسات به صورت خصوصی و برای تک تک زبان آموزان نیز به صورت مجزا برگزار می شود تا در محیطی آرام تر به بررسی و رفع مشکلات بپردازند.

– برگزاری بهبود مهارت اسپیکینگ
در این دوره که به دوره مکالمه زبان انگلیسی نیز معروف است، شما عزیزان می توانید با کمک استاد خود به تقویت مهارت اسپیکینگ انگلیسی یا مکالمه زبان انگلیسی بپردازید. این دوره برای افرادی که قصد مهاجرت، ایجاد اشتغال، ایجاد کسب و کار و قصد سفرهای تفریحی_ تجاری را دارند، دوره ای مناسب است. چرا که این دوره تنها به مکالمه کاربردی پرداخته و شما را از هر لحاظ از مترجم بی نیاز می کند.
دوره های مکالمه انگلیسی
 به صورت خصوصی و گروهی در حال برگزاری هستند که شما می توانید با شناخت خود و نیازهای خود، در دوره ای که متناسب با نیازهای شماست شرکت کنید. این دوره ها دارای پشتیبانی آنلاین بوده و شما می توانید خارج از ساعات کلاس با حمایت استاد خود، مسیری راحت تر را طی کنید.
دوره مکالمه انگلیسی، دوره ای کاملا کاربردی است و شما می توانید با داشتن این توانایی در شرکت های بین الملی برای ایجاد ارتباط و بحث صادرات و واردات، شغلی مناسب و ایده آل را برای خود داشته باشید. داشتن مهارت مکالمه ارتباط شما را با سایر بخش های دنیا راحت کرده و دایره ارتباطات شما را گسترده تر خواهد کرد.

– برگزاری دوره های بهبود مهارت Writing
این دوره نیز به صورت دوره های حضوری و آنلاین برگزار می شوند و شما می توانید با حضور در هر یک از دوره ها، در انتخاب دوره به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی نیز صاحب تصمیم باشید. دوره های گروهی آموزشگاه با حداکثر ۱۰ نفر در حال برگزاری هستند و تمامی دوره ها دارای پشتیبانی آنلاین هستند.
دوره های رایتینگ برای افرادی که قصد ترجمه و نگارش را دارند و علاقه مند در زمینه های روزنامه نگاری یا نویسندگی هستند، می تواند دوره ای کاربردی باشد. این دوره در واقع به تقویت یکی از مهارت های مهم زبان انگلیسی پرداخته و حضور در این دوره برای گرفتن مدرک آیلتس و مدرک تافل و سایر مدارک مهم زبان انگلیسی، خالی از لطف نیست.

دوره های زبان انگلیسی به صورت ترمیک و فشرده نیز به صورت مستمر برگزار می شوند که لازمه شرکت در دوره های ترمیک زبان انگلیسی، شرکت در آزمون تعیین سطح و بررسی توانایی های شماست. تعیین سطح در این آموزشگاه به دو صورت انجام می پذیرد که شامل تعیین سطح حضوری و تعیین سطح آنلاین است. در پایان شما می توانید نیتجه تعیین سطح خود را به صورت کتبی در سایت ببینید.

 

 

دوره PTE

همانطور که در بخش اول نیز اشاره کردیم آزمون PTE یکی از آزمون های مهم زبان انگلیسی مانند آزمون هایی چون IELTS و TOEFL است. این آزمون از اعتبار بالای جهانی برخوردار بوده و مورد قبول اکثر کشورهای دنیا برای مهاجرت و ادامه تحصیل است.افرادی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا و کشورهای اروپایی را دارند می توانند از این مدرک استفاه کنند.
آزمون PTE توسط پیرسون (Pearson Language Test of English) ناشر کتابهای Longman و در دانشگاه لندن برگزار می شود و یک رقیب برای آزمون های آیلتس و تافل محسوب می شود. آزمون PTE به صورت کامپیوتری است و ساختار سوالات آن با آیلتس کاملا متفاوت است. آزمون های تافل و آیلتس به دو صورت کاغذی و کامپیوتری برگزار می شوند، اما PTE فقط با استفاده کامپیوتر در مراکز رسمی پیرسون برگزار می شود.
سوالات از چهار مهارت اصلی Speaking, Listening, Writing, Reading تشکیل می شوند و به صورت جداگانه هر یک از مهارت ها سنجیده می شوند. البته بجز چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی مهارت های مهم دیگری مانندGrammar Oral fluency, Pronunciation, Spelling , Vocabulary, Written discourse  نیز بررسی می شوند.
از زمانی که اداره مهاجرت استرالیا به صورت رسمی، اعلام کرد مدرک PTE را هم به عنوان مدرک مهارت زبان انگلیسی قبول می کند به دست آوردن این مدرک برای بسیاری از علاقه مندان به یک هدف تبدیل شد. البته هنوز تمامی دانشگاه ها، این مدرک را به رسمیت نمی شناسند و یکی از کشورهایی که این مدرک را قبول نمی کند، کشور کانادا است.
برای اطلاع از مراکز و موسساتی که پیرسون را به رسمیت می شناسند به سایت Pearsonpte سر بزنید و در صورت نیاز به مشاوره می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاوره آموزشی ما بوده و از خدمات رایگاه مشاوره ما نیز بهره ببرید.