IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان آلمانی

– دوره های ترمیک 
دوره های ترمیک یا دوره های بلند مدت زبان آلمانی، به صورت ترمی برگزار می شود و این دوره ها اصولا در یک بازه زمانی ۱ سال و نیمه تا ۲ سال به طول می انجامد. البته زمان این دوره بسته به تلاش زبان آموزان، متغیر است و شما می توانید با برنامه ریزی روزانه و تلاش حداکثری، این بازه زمانی را به زیر یک سال برسانید.
دوره های ترمیک زبان آلمانی
، به صورت دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی، برگزار می شود. زبان آموزان با توجه به شرایط و علاقه خود می توانند در دوره ایده آل خود شرکت کرده و به یادگیری زبان آلمانی بپردازند. تمامی دوره ها، چه خصوصی و چه عمومی دارای پشتیبانی آنلاین هستند و شما می توانید در هر زمان و مکان، از حمایت حداکثری اساتید خود بهتر ببرید.
دوره ها ترمیک آلمانی، دارای آزمون تعیین سطح می باشد و با توجه به نمره کتبی و آزمون تعیین سطح حضوری و کتبی، شما می توانید در سطح مورد نظر خود شروع به یادگیری کرده و از سطح خود لذت ببرید. 

– دوره های کوتاه مدت
دوره های کوتاه مدت یا دوره های فشرده زبان آلمانی، به صورت خصوصی و عمومی برگزار شده که البته این دوره ها نیز به دو شکل آنلاین و حضوری در حال برگزاری است. دوره های فشرده زبان آلمانی تحت عنوان دوره های ۵۰ روزه زبان آلمانی، زبان آلمانی در ۳ ماه، آموزش زبان آلمانی در ۶ ماه در آموزشگاه های معتبر سراسر ایران، در حال برگزاری هستند. اما چیزی که در این دوره مهم است نحوه برگزاری و استفاده موثر از اساتید توانمند است.
زبان آلمانی یکی از سخت ترین گرامرها را دارد و بنا بر این برای شرکت در دوره های کوتاه مدت زبان آلمانی، باید قبل از هر چیزی یک چرایی مهم و یک هدف بزرگ را برای خود تعیین کرده و خود را موظف به برنامه ریزی مستمر و موثر کنید.

– دوره های مکالمه زبان آلمانی
مکالمه زبان آلمانی چیزی است که بسیاری از علاقه مندان به زبان آلمانی به آن علاقه مند بوده و اغلب با رویای یادگیری آن به یادگیری زبان آلمانی می پردازند. مکالمه آلمانی به صورت دوره های گروهی و خصوصی برگزار می شود که البته بنا به نیاز زبان آموزان دوره های آنلاین مکالمه زبان آلمانی نیز به صورت مکرر در حال برگزاری است.
در دوره مکالمه زبان آلمانی شما به صورت تخصصی به تقویت مهارت مکالمه آلمانی پرداخته و در یک بازه زمانی مشخص می توانید بدون استرس و به صورت روان، به آلمانی صحبت کنید.

– دروه های تخصصی کودکان و نونهالان
دوره های آلمانی به صورت مستمر برای کودکان برگزار می شود که اساتید این دوره به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان به کودکان تعلیم دیده اند. روش های آموزش زبان آلمانی به کودکان به صورت موارد زیر است:
۱. آموزش زبان آلمانی با رقص
۲. آموزش زبان آلمانی با موسیقی
۳. آموزش زبان آلمانی با بازی و سرگرمی
۴. آموزش زبان آلمانی با کارتون
۵- و…
همه این روش ها در یک دوره به اجرا در می آید و زبان آموزان کودک می توانند بدون اینکه متوجه یادگیری شوند در یک محیط کاملا اختصاصی به صورت ناخودآگاه به زبان آلمانی مسلط شوند.

 

 

موسسه گوته

موسسه گوته که از نام شاعر آلمانی، یوهان ولفگانگ گوته نام‌گذاری گردیده‌است. این موسسه با هدف آموزش زبان آلمانی با تاسیس ۱۳ مرکز در داخل آلمان و ۱۲۸ مرکز در بیرون از آلمان به صورت تخصصی به گسترش این زبان در سراسر دنیا پرداخت.
در کشور ایران موسسه آموزش زبان آلمانی گوته به عنوان شعبه رسمی انستیتو گوته شناخته می شود.
موسسه آموزش زبان آلمانی گوته، در سال ۱۹۹۵ توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران تأسیس گردید، در شمار مراکز پیشرو جهت آموزش زبان آلمانی قرار دارد. این موسسه برای بزرگسالان، دوره های مختلف در سطوح A۱ تا C۲ ارائه و آزمون های رسمی و بین المللی مؤسسه گوته را برگزار می کند. این مؤسسه در حال حاضر هیچگونه شعبه ای نداشته و تنها مرکز برگزاری آزمون های رسمی انستیتو گوته ، TestDaF و TestAS در ایران است.

اگر شما تمایل به شرکت در دوره های زبان آلمانی را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان آزمون های اصلی انستیتو گوته و دوره های مختلف مربوط به زبان آلمانی، با ثبت فرم زیر، از مشاوره رایگاه ما بهره مند شده و منتظر تماس کارشناسان مشاور زبان آلمانی ما باشید.