آموزشگاه سفیر در اردی بهشت سال ۱۳۷۸ تاسیس و تاکنون در زمینه آموزش زبان انگلیسی با بیش از ۲۰ سال تجربه، دوره های حضوری و غیرحضوری بسیاری را دایر نموده است. این آموزشگاه در سایر شهرهای دیگر مراکز تخصصی خود را دایر و در نتیجه گامی نو را ایجاد نمود.
موسسه زبان سفیر در زمینه های رضایت مشتری به خوبی عمل نمود و در نتیجه توانست با تلاش و جدیت پرسنل و مدرسین خود موفق به اخذ نمایندگی بین المللی تربیت مدرس دانشگاه های انگلیسی زبان کمبریج و آکسفورد شود. این دانشگاه ها از دانشگاه های معتبر بین المللی هستند که دانشجویان بسیاری را در رشته های مختلف در حیطه آموزشی خود قرار داده اند و در  نتیجه درجه اعتبار مدارک آنها به مراتب بالاتر از سایر دانشگاه های دیگر است.

این آموزشگاه با دارا بودن بیش از ۵۰۰۰ پرسنل متخصص در زمینه های اجرایی، مشاوره، مدرسین و… توانسته است با روش های استاندارد آموزش زبان انگلیسی را با بهره وری بیشتر و کاربردی تر ارائه نماید.
دوره های مرتبط با آموزش زبان در آموزشگاه سفیر
سفیر با دریافت اعتبارنامه های ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۰۰۲ توانسته است به خوبی و با روش های استاندارد دوره های بین  المللی را به بهترین شکل طراحی نماید. این دوره ها همگی زیر مجموعه آموزش زبان انگلیسی هستند که هر یک پاسخگوی یک نیاز اساسی در جامعه محسوب می شوند.

 

زبان انگلیسی

آزمون آیلتس IELTS
آزمون تافل (TOEFL IBT)
آزمون FCE
آزمون CPE
آزمون CAE

 

از جمله دوره هایی که می توان به عنوان دوره های تخصصی انگلیسی در این مجموعه برگزار می شوند می توان به دوره های GMAT اشاره نمود. این دوره یکی از دوره های تخصصی در آموزش زبان انگلیسی محسوب می شود که زبان انگلیسی را در حوزه مدیریتی به کاربران آموزش می دهد.
آموزشگاه سفیر در زمینه های دوره های حضوری گام های اساسی را برداشته است که از این دوره های می توان به دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی و دوره های خصوصی آموزش زبان انگلیسی نام برد. این دوره ها در واقع برای تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان طراحی گردیده است و زمینه ای جهت آموزش حضوری را برای سایرین تهیه دیده است. از جمله این دوره ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– دوره ویژه شاغلین
– دوره ویژه کودکان
– دوره های ترمیک
– دوره های فشرده

اگر شما شرایط ثبت نام در دوره های حضوری را ندارید و یا از رفت و آمدهای غیرضروری خسته هستید، آموزش آنلاین زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این دوره یک دوره غیرحضوری است و شما می توانید با روش سیستم آموزشی رامیت، به صورت کاملا استاندارد شده زبان را بیاموزید.دوره های راکت انگلیسی از جمله دوره های غیرحضوری زبان انگلیسی هستند که به صورت آنلاین برگزار و در نتیجه در دو بخش خصوصی و گروهی زبان را ۵۰ روز به زبان آموزان آموزش می دهد. این دوره از دوره های اختصاصی آموزشگاه زبان بهین دانش است و البته که با گام های بسزایی که برداشته است، شکلی نوین را در آموزش به زبان آموزان و علاقه مندان ارائه داده است.
برای اطلاع از دوره های حضوری و اطلاعات تکمیلی شما می توانید از دو طریق زیر اقدام نمایید: