آموزشگاه زبان بهین دانش در سال ۱۳87 تاسیس شد.
از جمله ویژگی های مثبت این آموزشگاه می توان به، دریافت مجوز از سازمان آموزش و پرورش جهت برگزاری دوره های مهارت آموزی، مجوز برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان دولت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و دریافت مجوز برگزاری دوره های کوتاه مدت با دانشگاه علمی و کاربردی نام برد که همگی را می توان به عنوان یک مزیت مثبت در آموزش به حساب آورد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک نیاز اساسی برای جامعه محسوب می شود و اگر شما به تمامی مهارت ها مسلط باشید اما زبان انگلیسی را فرا نگرفته باشید، در واقع به مثابه آن است که نتوانسته اید ستون اصلی یادگیری را به دست گرفته و در شغل و تحصیلات خود دچار مشکل خواهید شد.
آموزشگاه بهین دانش بنا به نیاز روش جامعه تلاش داشته است که دوره های متفاوت و کاربردی را به زبان آموزان ارائه دهد که از جمله این دوره ها می توان موارد زیر اشاره نمود:

– دوره زبان انگلیسی ویژه خردسالان
– دوره زبان انلگیسی ویژه کودکان
– دوره زبان انگلیسی ویژه نوجوانان
– دوره زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان
– دوره زبان انگلیسی ویژه مشاغل تخصصی
– دوره آموزش آیلتس
– دوره تخصصی آموزش تافل
– دوره آموزش زبان انگلیسی MRST

این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده برگزار می گردند و در نتیجه شما می توانید با توجه به سن، سطح آموزشی و… زبان انگلیسی را همانطور که دوست دارید فرا بگیرید. در رابطه با دوره آموزش زبان انگلیسی MRST می توان گفت که این دوره جهت آماده سازی زبان آموزان دکتری و فوق دکتری و شرکت در آزمون MRST تهیه گردید است. این دوره شبیه سازی شده شامل ۳۰ سوال شنیداری، ۳۰ سوال گرامری انگلیسی و ۴۰ سوال مرتبط با درک مطلب انگلیسی است که زمینه ساز اتفاقات مثبت کاری در زبان انگلیسی است.

 

 

اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و در صدد یادگیری انگلیسی با متد آموزشی جدید هستید، می توانید با شرکت در دوره های راکت انگلیسی،در سایت احمدرضا ابراهیمی تنها در مدت زمان ۲ ماه زبان را فرا گرفته و در نتیجه قدمی اساسی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی بردارید.
این دوره از ویژه ترین دوره های مجموعه آموزشی ابراهیمی است که زبان آموزان را در مدت زمانی ۵۰ روزه به انگلیسی مسلط نموده و در نیتجه زمینه ساز گام های اساسی در شغل و تحصیلات آنها خواهد بود. از ویژگی های مثبت این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– دارای پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– برخورداری از اساتید راکت
– ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان انگلیسی
– ۳۰ جلسه عمومی آنلاین زبان انگلیسی
– انتخاب زمان و ساعات کلاس ها با زبان آموز

از جمله دوره هایی که به شکل تخصصی آموزش زبان انگلیسی می پردازند، آموزش خصوصی زبان انگلیسی تحت عنوان همیاد انگلیسی است که این موقعیت را برای زبان آموزان رقم زده است تا انگلیسی را به صورت خصوصی و به شکل غیرحضوری، با پشتیبانی آنلاین و با شرایطی کاملا انتخاب شده در زمینه انتخاب استاد، انتخاب زمان کلاس ها و همچنین انتخاب محتوای آموزشی فرا بگیرند.
این دوره ها هر یک شکلی جدید از آموزش را برای زبان آموزان تهیه دیده اند و در واقع مسیری روش را در اختیار آنها قرار داده اند. اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی و یا آشنایی با روش های یادگیری در منزل هستید، می توانید با ما ارتباط حاصل نموده و در نتیجه مشاوره های لازم را در جهت بهبود یادگیری دریافت نمایید.