آموزشگاه زبان بهین دانش، یکی از موسسات مطرح در زمینه آموزش زبان به روش های مختلف همچون آموزش آنلاین و روش آموزش حضوری و سنتی است. این موسسه توانسته طی ۱۷ سال حدود ۶ هزار زبان آموز را در ۱۱۵ دوره آموزشی متفاوت پرورش دهد. این موسسه حول محور زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان اسپانیایی و زبان ترکی فعالیت می کند.

IELTS7 Banner 01 8

این آموزشگاه با دارا بودن کادر و نیروی انسانی گسترده توانسته است در هر دو حوزه مجازی و حقیقی دوره های مختلفی برگزار کند. در ادامه قصد داریم با معرفی برخی از این دوره ها شما را با فعالیت های این موسسه بیشتر آشنا کنیم.

دوره های ویژه آزمون های بین المللی
دوره های ویژه آزمون های بین المللی در جهت آماده سازی در آزمون های زبان های مختلف با شرایط منحصر به فرد برای هر زبان می پردازد. آزمون هایی که آماده سازی شرکت در آنها توسط آموزشگاه داده می شود به شرح زیر است:

 

زبان انگلیسی

 B۲ First (یا به اختصار FCE)
 CAE
 KET
 آزمون آیلتس IELTS
 آزمون تافل (TOEFL IBT)

زبان آلمانی

 آزمون GRE

زبان ترکی استانبولی

 TÖMER

 

دیگر دوره ها شامل دوره های ترمیک که برای رده های مختلف سنی از کودکان و نو نهالان تا بزرگسالان برگذار می شود نیز دارای اشکال گوناگونی است این سیستم آموزشی در رده سنی بزرگسالان برای زبان انگلیسی به دو صورت برگذار می کند.
 ۹ ترم به صورت ۲ روز در هفته ۱۰ جلسه ۱۲۰ دقیقه ای
و
 ۹ ترم به صورت ۳ روز در هفته ۱۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای
 دوره های ویژه شاغلین به صورت ۸ ترم و هر ترم شامل ۵ جلسه ۴ ساعتی
برای رده سنی کودکان و نوجوانان نیز در دو قالب ۹ ترم با زمان بندی های مختلف ارائه داده می شود. از جایی که همه شرکت کنندگان در این گروه سنی مشغول به تحصیل هستند، نیاز است زمینه مناسب برایشان فراهم باشد تا با آسودگی خاطر ساعت مورد نظر خود را برگزینند. در موسسه احمدرضا ابراهیمی نیز این نیاز با انتخاب ساعت کلاس توسط هر زبان آموز به شکل دلخواه و کاملا آزادانه برطرف شده است.

 

از سوی دیگر به غیر از خدمات حضوری، بهین دانش پکیج هایی شامل مجوعه کتاب های خودآموز و آموزش آنلاین به مخاطبان خود ارائه می دهد. این موسسه برای سایر زبان ها نیز دارای برنامه ریزی به شکلی متمایز است. علاقه مندان به شرکت در کلاس های این آموزشگاه می توانند با مراجعه به شعب معتبر  به کسب آگاهی از دوره های مختلف و نحوه فعالیت این مرکز بپردازند. از آن رو که موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در زمینه آموزش آنلاین به شک تخصصی فعالیت می کند، نکاتی کلیدی در رابطه با آموزش آنلاین را در صفحه اینستاگرام ما مشاهده کنید.