آموزش آنلاین زبان روسی، یکی از ویژه ترین دوره های آموزشی این زبان  محسوب می شود. این دوره به دلیل کاربردی بودن و نتیجه مثبتی که در کوتاه مدت می دهد، در میان علاقه مندان به زبان روسی از محبوبیت بسزایی برخوردار است. در واقع کلاس های آنلاین روسی، با توجه به این که دارای محدودیت زمانی یا مکانی برای زبان آموزان نیست، علاقه مندی به زبان روسی را بیش از گذشته در میان کاربران زبان روسی افزایش می دهد.
با توجه به اینکه عصر، عصر ارتباطات و تکنولوژی است و تکنولوژی بدون داشتن اطلاعات زیاد از زبان های رایج، عملا استفاده چندانی نخواهد داشت، ما برآن شدیم که دوره های آنلاین را در آکادمی بهین دانش برگذار نموده، تا بتوانیم از دو مزیت دنیای امروزی، در کنار هم استفاده نماییم.
امروزه بسیاری از کارهای نشدنی نیز به صورت اینترنتی انجام می پذیرد و بسیاری بر این عقیده اند که با توجه به اینکه دنیا به سمت مدرنیته شدن حرکت می کند، باید روش های سنتی پیشین را منسوخ و از اینترنت و تحولاتی که می تواند در سایر موارد ایجاد نماید، استفاده کامل برد.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

آموزش زبان های خارجه نیز از این مهم، مستثنی نبوده و امروزه با سرکار آمدن اپلیکیشن های متعدد آموزش زبان و دیکشنری های آنلاین آموزش زبان، به سمت غیرحضوری شدن با سرعت بیشتری حرکت می کند. دیکشنری های آنلاین در سبک های مختلف انگیسی به روسی، روسی به روسی و همچنینروسی به فارسی، تحول بزرگی در دنیای یادگیری ایجاد نموده اند و این مهم را می توان در بهبود وضعیت محیط زیست و کمتر کردن کاغذ، یک دستاورد به حساب آورد.

زبان روسی در آکادمی زبان بهین دانش به روش های مختلفی ارائه داده می شود که از دوره های ویژه این زبان، می توان به آموزش زبان روسی در ۵۰ روز، دوره ویژه شاغلین، آموزش به صورت غیرحضوری و آموزش فشرده مکالمه زبان روسی نام برد.
مکالمه زبان روسی خود شامل مکالمه کاربردی از جمله مکالمه در هتل، مکالمه در بیمارستان، مکالمه زبان روسی در دانشگاه، مکالمه زبان روسی در رستوران، مکالمه زبان روسی در فرودگاه و سایر موارد مهم دیگر می باشد. این موضوعات هر یک برای افرادی که تنها جهت سفر به کشور روسیه اقدام می نمایند، کاربرد ویژه خود را دارد و یادگیری این موضوعات یک نیاز مهم، تلقی می شود.
دوره های ویژه آموزش آنلاین روسی نیز به موارد زیر تقسیم می شود:

– آموزش آنلاین مکالمه زبان روسی
– آموزش آنلاین مکالمه روسی ویژه کودکان
– آموزش آنلاین زبان روسی ویژه افراد مبتدی
– آموزش آنلاین زبان روسی ویژه سطوح پیشرفته
– آموزش آنلاین زبان روسی با مدرک
– آموزش آنلاین زبان روسی ویژه شاغلین
– آموزش آنلاین زبان روسی ویژه آزمون های بین المللی روسی
– و…

در واقع این دوره بخش های کوچکتری از دوره های آنلاین زبان روسی هستند و می توانند به صورت تخصصی تر، آموزش متنوع تری را در بر بگیرند. تنوع در دوره های آنلاین زبان خارجه، این اجازه را به زبان آموزان خواهد داد، تا با انتخاب های گسترده تر، احساس رضایت بیشتری را کسب نمایند.
و اما اگر بخواهیم درباره روسیه و مزایای یادگیری زبان روسی بدانیم، بهتر است یک توضیح کوتاه درباره کشور روسیه و تاثیرات مثبت آن بر روی زندگی شغلی و تحصیلی افراد، برای شما عزیزان بدهیم.
روسیه بیش ترین وسعت را در میان کشورهای دیگر دارد و جزء ده کشور پر جمعیت در سراسر دنیا محسوب می شود. این کشور پهناور، اگرچه نتوانسته به دلیل آب و هوای همیشه سرد خود، در زمینه کشاورزی فعالیت قابل قبولی داشته باشد، اما توانسته در زمینه تجاری و اقتصادی جزء کشورهای پر درآمد بوده و جایگاه ویژه ای را در اقتصاد اروپا کسب نماید. به همین دلیل سالانه افراد زیادی برای ایجاد کسب و کار، مهاجرت و یا حتی ادامه تحصیل به گرفتن ویزای اقامتی روسیه، اقدام می نمایند.
دانشگاه های روسیه نیز، از دانشگاه های موفق در زمینه آموزشی هستند و به همین دلیل افراد بسیاری علاقه مند به تحصیل در کشور روسیه هستند و رویای تحصیل در دانشگاه های معروف روسیه را، در سر دارند. اگرچه زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک در دنیای بین المللی شناخته می شود اما یادگیری زبان روسی در کشور روسیه، می تواند راحتی زندگی کردن در این کشور بزرگ را برای شما عزیزان تضمین نماید.
زبان رسمی کشور روسیه، زبان روسی است اما زبان روسی تنها زبانی نیست که در کشور روسیه مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع مردم این کشور با ۲۷ زبان دیگر، به گفتگو با همدیگر می پردازند. یادگیری زبان کشور روسیه، به عنوان کشوری که قطب اقتصادی بزرگی را در اتحادیه اروپا تشکیل می دهد، یکی از اهداف یادگیری بسیاری از علاقه مندان به این زبان است.
دوره های آنلاین روسی، فراگیری زبان روسی را برای تمامی افراد، فارغ از سن، محل زندگی و موارد دیگر، به یک دوره همگانی و قابل دسترس، تبدیل نموده اند و این دوره با مزیت آنلاین بودن خود، دایره وسیع تری از علاقه مندان به زبان روسی را در خود جای داده است و آموزشی کاملا برابر را برای همه علاقه مندان، رقم زده اند.
بسیاری از افراد به دلیل نبود امکانات آموزشی، قادر به یادگیری زبان دوم نیستند و همین امر می تواند باعث دلسردی آنها و یا حتی بی خیال شدن از این اتفاق شود. اما یادگیری زبان روسی به شیوه غیرحضوری، این امر را برای تمامی ما به یک کار شدنی تبدیل کرده است و همه ما می توانیم در زمان و ساعات فراغت خود، به فراگیری زبان روسی و زبان های مورد علاقه خود بپردازیم.
آموزش در زبان روسی، علاوه بر تلاش و برنامه ریزی فردی، به شرکت در دوره متناسب با شرایط خود، مرتبط است و مراکز ارائه دهنده دوره های زبان روسی این وظیفه را دارند که، با ساختن بستر مناسب آموزشی و شناخت نیازهای روز علاقه مندان به یادگیری زبان های بین الملل، این امر را به یک امر شدنی برای تمامی افراد، تبدیل نمایند.
تدریس روسی به شیوه آنلاین، نیاز به اساتیدی متخصص در زمینه آموزشی دارد تا علاوه بر داشتن دانش زبان روسی، مهارت های عمومی، تدریس به شیوه آنلاین را نیز به صورت تخصصی کسب نموده باشند. دوره های تربیت مدرس ویژه آموزش آنلاین نیز به همین منظور طراحی شده است و موارد زیر در این دوره به آموزش گمارده می شود:

– نحوه طرح درس به شیوه آنلاین
– نحوه استفاده از لوازم کمک آموزشی در شیوه تدریس آنلاین زبان روسی
– نحوه تشویق زبان آموزان خلاق و هدفمند و راغب کردن زبان آموزان ضعیف تر
– مدیریت کلاس های آنلاین روسی
– آشنایی با روش های به روز در تدریس زبان روسی به صورت آنلاین
– نحوه شکل گیری کلاس های خلاق و شاد به صورت آنلاین
– نحوه استفاده از اپلیکیشن بهین دانش و زبانگرد آکادمی زبان بهین دانش ویژه اساتید
– و …

اساتید در نحوه پیشروی زبان آموزان خود، به اندازه بسیاری تاثیرگذار هستند و آکادمی زبان بهین دانش، با به کار گذاشتن اساتید حرفه ای خود در بخش آموزش آنلاین این نیاز مهم را برای تمامی زبان آموزان برآورده کرده است. تلاش برای به حداقل رساندن زمان یادگیری زبان آموزان می تواند برای هر موسسه آموزش زبان روسی، یک موفقیت باشد و آموزش زبان روسی به شیوه آنلاین می تواند با هدفمند بودن، این مهم را بدست بیاورد.

ویژگی های دوره آنلاین زبان روسی

دوره های آنلاین زبان روسی، در هر مرکز ارائه دهنده زبان روسی و هر موسسه زبان، با ویژگی مختص به خود طراحی می شود. اما قطعا هدف اصلی در طراحی این دوره، برای تمامی شرکت کننده گان، یکسان است. در بهین دانش این دوره با توجه به نیازی که از سمت زبان آموزان احساس می شود، با ویژگی ها و شرایط مختص به خود در حال برگزاری است و شناخت این ویژگی ها، برای هر یک از متقاضیان یادگیری زبان روسی، مهم خواهد بود.
ویژگی ها بخش مهمی را در دوره های آموزشی تشکیل می دهند و به زبان آموزان این اجازه را خواهند داد که بتوانند با تفکر و استقلال، نتیجه بهتری را از انتخاب خود بگیرند. از ویژگی های مهم دوره های آموزش آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آزمون تعیین سطح در دوره های آنلاین به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود.
– آزمون پایان ترم در دوره های آنلاین زبان روسی، به صورت کاملا غیرحضوری است.
– از اساتید خبره و متخصص در این دوره ها، استفاده می شود.
– شرکت در دوره های آنلاین، هیچگونه محدودیتی ندارند.
– دوره های آنلاین زبان روسی، سرگرم کننده هستند.
– انتخاب ساعت و روز کلاس های آنلاین با زبان آموزان است.
– آموزش زبان روسی به شیوه آنلاین مقرون به صرفه است.
– دوره های آنلاین روسی، دارای پشتیبانی آنلاین هستند.

این ویژگی ها هر کدام به خودی خود، بخش مهمی را در انتخاب زبان آموزان تشکیل می دهند. در واقع زبان آموزان از لحظه ثبت نام تا پایان دوره آنلاین، همه مراحل آموزش خود، اعم از ثبت نام تا آزمون پایان ترم را به صورت آنلاین خواهند گذراند. آزمون تعیین سطح در این دوره به صورت کاملا رایگان برگزار می شود و در این آزمون، تمامی مهارت های اصلی از جمله، مهارت مکالمه، مهارت نوشتن ، مهارت خواندن و مهارت شنیداری در زبان روسی، مورد سنجش قرار میگیرد.
این آزمون در برگیرنده تمامی مهارت های اصلی و مهم است و تنها تفاوت آن با آزمون های تعیین سطح حضوری زبان روسی، در غیرحضوری بودن آن است. زبان آموزانی که در خارج از اصفهان قرار دارند می توانند با خیالی آسوده در تعیین سطح آنلاین شرکت نموده و از سطح اطلاعات زبان روسی خود، اطمینان کامل را حاصل نمایند.
آزمون پایان ترم دوره های آنلاین زبان روسی نیز، به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود و تمامی مهارت های مهم و اصلی در آموزش زبان روسی، به صورت برنامه ریزی شده و هدفمند، مورد سنجش قرار می گیرد. در واقع این آزمون ها با توجه به آنلاین بودن، نیاز به یک طراحی هدفمند دارند که می تواند نیاز آکادمی و همچنین فراگیران را، در سنجش مهارت، برطرف نماید. آکادمی زبان بهین دانش با آزمون و خطاهای فراوان و برنامه ریزی های هدفمند خود توانسته در این زمینه موفق عمل کرده و شکل درستی از آزمون را در آزمون آنلاین ارائه نماید.
اساتید این دوره به صورت تخصصی در دوره های ویژه تدریس آنلاین شرکت نموده اند تا بتوانند با کیفیت آموزش خود، زبان آموزان را در پایان دوره، به سطح قابل قبولی در زبان روسی برسانند و همچنین رضایت این عزیزان را کسب نمایند. اساتید این دوره برای تدریس آنلاین، از تمامی فیلترهای صلاحیت سنجی گذشته اند، تا با اطمینان بیشتری این مهم بدست آید.
این دوره از پشتیبانی آنلاین اساتید مربوطه، برخوردار است و احمدرضا ابراهیمی نیز، بر کار اساتید کاملا نظارت نموده و تمامی دوره ها به صورت همزمان، از پشتیبانی ایشان برخوردار است. در واقع نه تنها زبان آموزان، بلکه اساتید نیز، از پشتیبانی های آموزشی و نحوه تدریس ایشان برخودار هستند و می توانند در این موضوع از حمایت های مربوطه، استفاده نمایند.
اپلیکیشن زبانگرد و بهین دانش، از اپلیکیشن های آنلاین اختصاصی هستند که هر دو در دو نسخه، ویژه اساتید و زبان آموزان طراحی شده است، که هر یک با ویژگی های خاص خود، زبان آموزان را در یادگیری کمک بسیاری خواهند کرد.
نرم افزار زبانگرد، در واقع مکانی برای ایجاد گروه های چت و پشتیبانی اساتید از زبان آموزان است و محیطی جداگانه نیز برای یادگیری زبان روسی در منزل نیز برای این زبان آموزان طراحی شده است تا زبان آموزان بتوانند به صورت روزانه و خارج از کلاس در نیز، به فراگیری زبان روسی بپردازند.
نرم افزار بهین دانش اما، با تفاوت های ویژه برای فعالیت های روزانه زبان آموزان طراحی شده است. در این نرم افزار اساتید در هر جلسه، مهارت های زبان آموزان را مورد بررسی قرار می دهند و به صورت شفاف و آنلاین، بر روی این اپلیکیشن قرار می دهند تا زبان آموزان بتوانند به نقاط قدرت و ضعف خود آگاه شده و بخش های ضعیف تر خود را تقویت نمایند.
در اپلیکیشن بهین دانش در واقع حضور و غیاب زبان آموزان صورت می پذیرد و تمامی اطلاعات شخصی زبان آموزان را در خود ذخیره می نماید و زبان آموزان می توانند با داشتن نام کاربری و رمز ویژه به این اطلاعات به صورت روزانه، دسترسی بیابند.
انتخاب زمان و روز کلاس ها، نیز با خود زبان آموزان است تا زبان آموزان بتوانند با فراغ بال بیشتر به یادگیری زبان روسی پرداخته و از زمان استراحت و اوقات فراغت خود، به بهترین شکل و به سرگرم ترین حالت استفاده نمایند. این مزیت به زبان آموزان این اجازه را می دهد که در ساعاتی که راحت تر هستند در این کلاس ها شرکت نمایند و با کیفیت بیشتری با فراگیری این مهم بپردازند.
کلاس های آنلاین دارای محدودیت مکانی نیست و این موقعیت را برای زبان آموزان بوجود می آورد که بتوانند در هر شهر یا روستایی، در هر مکان یا موقعیتی، به یادگیری زبان روسی مبادرت بورزند و از کسب مهارت جدید خود لذت وافر ببرند. این دوره در واقع به شما این امکان را می دهد که زبان روسی، برای شما دست و پا گیر نبوده و براحتی بتوانید در زمان سفر، رفت و آمد، موقع رسیدگی به کارهای منزل و موارد دیگر، به فراگیری زبان روسی مبادرت بورزید.
زبان روسی به خود خود یک مهارت برای تمامی ما محسوب می شود اما دوره آنلاین آن این مزیت ویژه را دارد که زبان آموزان از نبودپارتنر نیز، دچار مشکل نشوند و بتوانند با استاد یا همکلاسی های خود، به گفتگو بپردازند و همچنین با نوشتن روزانه بو چت های گروهی، قدرت رایتینگخود را نیز تقویت نمایند.

اهداف دوره های آنلاین زبان روسی

هدف در هر کاری می تواند آن کار را به بهترین شکل ممکن به جلو برده و در مدت زمان کمی شما را به هدف دلخواه خود برساند. هر سیستم آموزشی نیز، برای تشکیل دادن هر دوره، به دنبال هدف و خلق موقعیتی است که تقریبا این هدف در اغلب آموزشگاه های زبان های خارجه یکسان می باشند و همگی به دنبال یک موضوع مهم هستند.
آکادمی زبان بهین دانش از تشکیل دوره های آنلاین روسی، به دنبال همگانی کردن یادگیری زبان روسی در جای جای ایران و حتی کشورهای دیگر است. یادگیری زبان امروزه بخش مهمی را در پیشرفت و ترقی هر کشوری، ایجاد کرده است و برای همین منظور یادگیری آن، می تواند نیاز و آرزوی بسیاری از افراد باشد.
اغلب افراد به دلیل موقعیت و شرایطی که در شهرها و روستاهای دور افتاده دارند نمی توانند از امکانات آموزشی در آموزش زبان بهره ببرند و برای همین منظور گاهی به همین دلایل از آرزوی خود دست می کشند یا تغییر مسیر در زندگی خود ایجاد می نمایند.
اما اگر زبان های خارجه، از حالت های سنتی خود به شیوه های مدرن تر آموزش داده شوند، این امکان وجود دارد تا بخش بزرگتری از افراد بتوانند از امکانات آموزشی زبان های خارجه بهره ببرند و نیاز بسیاری از افراد، در این زمینه برطرف شود.
ما به دلیل اینکه شاید نتواند در تمامی شهرستان ها و روستاهای کوچک و بزرگ شعبه های خود را دایر نماید و این امکان را برای همه افراد فراهم آورد، برآن شد تا با دوره های آنلاین خود، این مسیر را هموار و قابل دسترسی تر نماید.

از اهداف مهم دیگری که می توان در بخش یادگیری آنلاین زبان روسی از آن یاد کرد، در واقع کم کردن کاغذ بازی هایی است که دوره های حضوری به آنها دامن می زند. امروزه بسیاری از افراد تلاش می کنند تا به عنوان شهروندی مسئول، بخشی هرچند کوچک را، در زمینه محافظت از محیط زیست ایفا نمایند و آکادمی زبان بهین دانش نیز از موقعیت خود استفاده نموده و با فرهنگ سازی و تنوع در دوره های آنلاین گام هر چند کوچکی را در این زمینه برداشته است.
با کم کردن رفت و آمدها، استفاده از وسایل نقلیه شخصی و عمومی کمتر شده و در نتیجه آلودگی کمتری را به زمین تحمیل می کنیم و دوره های آنلاین زبان روسی با این هدف، می تواند دین خود را برای هموطنان و تمامی افرادی که بر روی این کرده خاکی زندگی می کنند، ادا نمایند.
محیط زیست امروزه بیش از هر روز و عصری، نیاز به مراقبت و توجه دارد و اگر هر یک از ما در حیطه کاری و شخصی خود، با روش های در دسترس و غیرحضوری کردن کارهای خود، برای این مهم قدمی برداریم، می توانیم آینده ای بهتر و درست تر را نسبت به سالهای پیش را رقم بزنیم.
کشورهای چند زبانه می توانند موقعیت های تجاری، اقتصادی و سیاسی بهتری را نسبت به کشورهای دیگر برای خود رقم بزنند و این امر در سرعت پیشرفت و ساخت آینده ای بهتر برای مردم آن کشور تاثیرات بسزا و مثبتی را به همراه داشته باشد.
علاوه بر این نکات مهم در هدفمند سازی این دوره ها، می توان با نگاهی تخصصی تر، به این موضوع اشاره داشت که بسیاری برای تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری، نیاز به یادگیری زبان دوم داشته و دوره های آنلاین می توانند این امر را تنها با یک کلیک و روشن کردن دیتای موبایلتان به آسانی فراهم آورد. یادگیری آسان زبان از اهداف اغلب افراد است و این مهم می تواند شما را در رسیدن به این هدف، یاری بیشتری رساند.
دوره های آنلاین به خودی خود، روش یادگیری گرامر به روش ناخودآگاه را در سیستم آموزشی خود قرار می دهد. همچنین این دوره، نبود پارتنر را که مشکل بسیاری از زبان آموزان در اغلب دوره هاست، برطرف نماید و زبان آموزان با توجه به دوره های غیرحضوری آموزش زبان روسی، به تقویت مهارت اسپیکینگ پرداخته و همچنین جمله بندی، نحوه تلفظ لغات به زبان روسی و املای صحیح کلمات روسی را به شکل چشمگیری به بهترین شیوه، فرا بگیریم.

قوانین شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان روسی

قوانین در هر بخش و سیستمی باید به عنوان یک اولویت شناخته شود و در همان ابتدای شکل گیری، کارمندان و کاربران را با شیوه درست خود، مقید به انجامش کند. این قوانین در همه بخش هایی که یک خدمت را ارائه می دهند، یکسان نیست اما چیزی که قوانین را قابل اجرا می کند، صحیح و منطقی بودن و همچنین مزایایی است که به هر دو طرف، چه موسسه و چه مشتری میدهد.
آکادمی زبان بهین دانش نیز، در این زمینه قوانین کاربردی ای را تحت اجرا در آورده است تا هدف اصلی از آموزش آنلاین زبان روسی را که کاربردی کردن این دوره و زبان روسی برای افراد در آموزش ماست را برآورده سازد. از جمله قوانین مهمی که می توان در این زمینه نام برد، موارد زیر هستند:
– غیبت بیش از ۲ جلسه در دوره های آنلاین زبان روسی، مجاز نیست.
– زبان آموزان متعهد به شرکت در کلاس های روسی، راس ساعت تعیین شده هستند و همه باید همزمان در ساعت مشخص شده آنلاین شوند.
– زبان آموزان قبل از اولین جلسه موظف به فراگیری کار با اپلیکیشن بهین دانش و اپلیکیشن زبانگرد هستند.
– شرکت در آزمون آنلاین پایان دوره زبان روسی، برای تمامی زبان آموزان، الزامی است. در صورت حضور نداشتن، زبان آموز نمی تواند در ترم ها یا سطوح پیشرفته تر زبان روسی شرکت نماید.
– حداقل سن برای شرکت در دوره های آنلاین زبان روسی، بالای ۹ سال است.
– هر زبان آموز برای رسیدن به سطوح بالاتر نیازمند کسب حداقل نمره قبولی در آزمون آنلاین زبان روسی است.

همانطور که در بالا هم ذکر شد، امتحانات آنلاین زبان روسی نیز، به صورت غیر حضوری و به دو شکل شفاهی (Oral) و کتبی برگزار می شود و کلیه مهارت های زبانی در این آزمون، توسط آزمون گیرنده به بهترین شکل ممکن، مورد بررسی قرار می گیرد.
آشنایی با روش کار با نرم افزار زبانگرد و بهین دانش نیز، در آموزش زبان آموزان تاثیر مثبت داشته و زبان آموزان می توانند از این قابلیت خود در سرعت بخشیدن به یادگیری زبان روسی استفاده نمایند. این نرم افزارها در واقع، بخش مهمی را در آموزش فراگیران ما ایجاد می نمایند.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آموزش زبان روسی هستید، می توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما، در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با خود، بهره ببرید.
کارشناسان ما، شما را از لحظه ثبت نام تا پایان دوره مربوطه، تحت حمایت و پشتیبانی آموزشی خود قرار می دهند و در تمامی مسیر یادگیری زبان روسی و سایر زبان های خارجه، در کنار شما خواهند بود همچنین شما می توانید از مشاوره رایگان همکاران ما همه روزه بجز روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، بهره مند شوید.