سلام خدمت شما دوستان عزیز. این گزارش ششمین دوره از دوره فشرده زبان چینی من است. کلاس ما از ساعت ۳ بعد از ظهر آغاز شد. آقای ابراهیمی کلیپی را برای من ارسال کرد.
استاد از من خواستند که کلیپ را از اول آن تماشا کنم ، از هر جملهای که می فهمم و می خوانم ، یک عکس از صفحه بگیرید و از آنها استفاده کنم. همچنین مجبور شدم آنها را تلفظ کنم. از استاد خواستم به من بگوید منظور از خواندن جملات چیست. همچنین این کلیپ دارای زیرنویس انگلیسی خودکار بود ، بنابراین من نیز از او در موردش سوال کردم.
آقای ابراهیمی این را بیشتر توضیح داد و گفت که منظور او این است که من باید معنای اصلی و آنچه را که می خواست بگوید را درک کنم و باید بتوانم جمله را بخوانم و صدای آن را بفرستم. همچنین او به من گفت که من واقعاً باید از استفاده از زیرنویس انگلیسی خودداری کنم. همچنین از او پرسیدم که آیا مشکلی برای نوشتن کلمات و عباراتی که من درک کرده ام وجود ندارد.
وی گفت مشکلی در این زمینه وجود ندارد. به نظر من ، هدف او این بود که من را برای نوشتن مکالمات به زبان چینی آماده کند. دلیل دیگر کمک به من برای یافتن جملات ، کلمات و عبارات جدید بود.

IELTS7 Banner 01 8

همچنین با این فعالیت دریافتم که او می خواست من روی خواندن چینی کار کنم. اگر می خواهم در مورد عادت یادگیری صحبت کنم می خواهم بگویم: به نظر من کپی کردن (گوش دادن ، تماشای ، صحبت کردن با دقت) عادت یادگیری آن بود.

بنابراین من شروع کردم و یک اسکرین شات ارسال کردم و آنچه را که او می خواست انجام دادم. اما من یک کار دیگر از آنچه او می خواست من انجام دهم انجام دادم. من در مورد مفهوم کلمه ای که برایش ارسال کردم صحبت کردم. آقای ابراهیمی به من گفت که لازم نیست در مورد مفهوم صحبت کنم.
زیرا اگر بتوانم آن چیز را تلفظ کنم ، بنابراین می توانم مفهوم آن را نیز درک کنم. بنابراین چندین عکس و صدایی از آنچه او می خواست برای من ارسال کردم. اما در حالی که من در حال تماشای کلیپ بودم و برای یافتن چیزی سخت تلاش می کردم ، آقای ابراهیمی کلیپ دیگری را برای من ارسال کرد و از من خواست که با نسخه جدید ادامه دهم.
من از او پرسیدم که لازم نیست بقیه کلیپ را تماشا کنم ، و او گفت نه! زیرا او معتقد بود که کلیپ اول کمی زود برای کار کردن است. و او به من گفت که در مورد جدید کار کنم تا گفتگو را شروع کنم. بنابراین من کار را برای کلیپ جدید نیز انجام دادم. پس از آن او به من گفت که گفتگو را از هر آنچه که من نوشتم بنویسم و روی آن کار کرده ام.
من از او در مورد موضوع گفتگو پرسیدم ، وی گفت این می تواند هر چیزی باشد که می خواهم. مانند سلام ، پرسیدن سؤال و … همچنین از او خواستم هوای من بتوانم از کلیپ های قبلی کمک بگیرم.
و این یک سوال خوب نبود ، زیرا او دقیقاً به من گفت که قبلاً این کار را انجام دهم. معتقدم دلیل او این بود که با نوشتن مکالمه می توانم جملاتی را که نوشته ام و یاد گرفته ام استفاده کنم. ۲ عادت یادگیری خوب برای این کار: ۱: کپی کردن از مدل ها برای نوشتن مکالمه.

من در هرچه می خواستم در گفتگو بنویسم شک داشتم. بنابراین با جستجوی آن در منابع معتبر ، به تک تک مواردی که استفاده می کنم شک کنید و مطمئن شوید. این یکی دیگر از عادتهای یادگیری عالی برای این کار است. من مکالمه خود را ارسال کردم و او از من خواست که صدای آن را نیز ارسال کنم. دلیل آن بدیهی است. زیرا او می خواست من در تلفظ های آنها نیز کار کنم. صداهای خودم را هم ارسال کردم. آقای ابراهیمی خیلی مرا تشویق می کند.
او به من گفت که وقتی من با چینی تمرین می کنم ، لهجه من زیبا می شود. آقای ابراهیمی گفت که فکر می کند کانال HSK از کانالهای دیگری که ما روی آنها کار کرده ایم بهتر است. بنابراین او از من خواست که به خواندن چینی بروم و سعی در تایپ کردن داشته باشم ، و سعی کنم یاد بگیرم که چگونه چینی بخوانم.
دلیل او همانطور که گفت این بود که او می خواست من روی خواندن من کار کنم. من به او گفتم که موافقم. اما من یک سوال و مشکل داشتم. مشکل من برای صفحه کلید من بود. بنابراین من از او خواستم تصویر صفحه را از صفحه کلید خود بفرستد. و سوال من در مورد زمان کار روی HSK بود. می خواستم بدونم از فردا شروع کار خوب است ، زیرا امروز واقعاً شلوغ بودم.
شما هم اگر دوست دارید زبان مورد نظر خوتان را اصولی و درست یادبگیرید در کلاس های استاد احمدرضا ابراهیمی شرکت کنید. شما برای شرکت در این کلاس ها به هیچ سواد قبلی نیاز ندارید.
پس :
حالا اگر شما هم به دنبال کلاس های زبانی هستید و محدودیت زمانی ندارید من به شما پیشنهاد میکنم که در کلاس های ما شرکت کنید
اگر به دنبال یادگیری زبان با شیوه های صحیح هستید با پر کردن فرم پایین در کلاس های ما شرکت کنید.
اگر فکر میکنید خاص هستید و توانایی زیادی در خودتان میبینید در کلاس های خاص فشرده ما شرکت کنید.
اگر وقت یادگیری زبان به صورت ترمیک را ندارید و میخواهید سریع زبان مورد نظر خود را یادبگیرید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های ما شرکت کنید.
– به امید دیدار شما دوستان مشتاق یادگیری-
-خدانگهدار-