سلام دوستان. امروز میخواهم گزارش کلاس همیاد را برای شما بیان کنم. بعد از احوال پرسی گرم استاد نوروزی از من پرسیدند که من کجا هستم؟
من هم با جمله ای از روی فلش کارت های فارسی ام خواندم, اما جمله من غلط بود چون از روی فلش کارت های فارسی فهمیده بودم و جمله درست نبود. استاد از من پرسیدند که من این جمله را از کجا پیدا کرده ام.
من هم به ایشان گفتم که در فلش کارت ها بوده. استاد از من خواستند که عکس فلش کارت ها را بفرستم تا استاد مطمئن شوند. من هم عکس آنها را برای استاد ارسال کردم, استاد هم مطمئن شدند که فلش کارت ها اشتباه بوده است. استاد به من گفتند که بعضی از این جملات و یا فلش کارت ها نامعتبر هستند و من نباید از آن ها استفاده کنم.
من هم به حرف استاد گوش کردم. سپس استاد به من گفتند که ویس مکالمه آن کلیپ جلسه قبل را در چهار ویس برای ایشان بفرستم من هم بعد از مطمئن شدن کلیپ ویس ها را برای استاد نوروزی فرستادم. استاد هم اشکال های مرا رفع کردند. برای نمونه یکی از اشکال های من این بود که من در تلفظ جملات خیلی دقت نمیکردم و با دقت به جمله اصلی گوش نمیکردم.

IELTS7 Banner 01 8

 

بیشتر بخوانید:

 

یکی دیگر از اشکالات من این بود که من نمیتوانستم کلمه Could you را درست تلفظ کنم. من حتی چند بار تلاش کردم ولی فقط دفعه آخر درست شد. پس من و استاد هم به ادامه کلاس پرداختیم.
استاد به من گفتند که از کلیپی که فرستادند جملاتی را که کاملا متوجه میشدم را اسکرین شات بگیرم ولی لینک از یوتویوب و من فیلتر شکن نداشتم, پس استاد کلیپ را برای من در واتساپ فرستادند. سپس استاد به من یک پیشنهاد فوق العاده دادند من هم قبول کردم.
شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که پیشنهاد استاد چه بود؟ پیشنهاد استاد این بود که از این  بعد من کلیپ هم بسازم پس من هم قبول کردم.
خب بگذریم بعد از فرستادن اسکیرین شات ها  استاد از من خواستند که از روی جملات اسکیرین شات ها را بخوانم من هم  همین کار را کردم ولی دیگر فرصت برای ادامه کلاس نبود, پس استاد هم برای من تکالیف را ارسال کردند و با هم خداحافظی کردیم. خب امیدوارم با نوشتن این گذارشم از کلاس استاد عرفان نوروزی توانسته باشم کمکتون کرده باشم.
شما هم اگر میخواهید از کلاس زبان خود لذت ببرید من به شما توصیه میکنم با پر کردن فرم پایین در دوره های همیاد و یا هر دوره دیگری ثبت نام کنید.