به قربان وجودت که وجودم ز وجودت به وجود آمد
سلامی پر از انرژی و نشاط تقدیم به شما خوانندگان این گذارش از کلاس همیاد زبان انگلیسی. اگر به دنبال پیدا کردن کلاس هایی هستید که در آنها آموزش خیلی عالی انجام بگیرد به شما توصیه میکنم ادامه این گزارش از کلاس های همیاد زبان انگلیسی را با دقت بخوانید.
این گزارش در رابطه با کلاس جذاب آقای عرفان نوروزی با سبحان حیدری است. اول کلاس استاد سلامی پر از انرژی به سبحان کردند.

IELTS7 Banner 01 8

مطمئن هستم هر دانش آموزی عاشق این است که استادش اول کلاس سلامی انرژیبخش به او بکند تا اگر دانش آموز اندکی ناراحت بود از غید ناراحتی خود بگزرد و خوشحالی را که دوست داشت بدست بیاورد.
بعد از این احوال پرسی بینظیر استاد و انرژی فوق العاده ای که به سبحان دادند, به ادامه کلاس پرداختند. اول کلاس استاد از سبحان پرسیدند که آیا سبحان سوالی داری؟
سبحان هم با انرژی اسنثنائی اش به استاد گفت خیر.

سپس استاد لینک کلیپی از یووب را برای سبحان ارسال کردند و به سبحان گفتند که دو دقیقه اول این کلیپ را ببین و اولین جمله ای که در مورد اهداف آینده اش صحبت میکند را برای من اسکرین شات بگیری و بفرستی.
سبحان هم کاری که استاد گفته بود را تا جایی که میتوانست درست انجام داد. سپس استاد به سبحان گفت که یک جمله ی دیگر هم هست ولی با یک ساختار متفاوت از این جمله(I’m going to write a book).
سبحان هم جمله مورد نظر استاد را پیدا کرد و برای استاد فرستاد. استاد هم سبحان را تشویق کردند.
تسک بعدی استاد این بود که تمام جملاتی را که در مورد آینده است و در این کلیپهست با هر ساختری پیدا کن و یکی یکی اسکرین شاتش و ویش را ارسال کنی. سبحان هم همین کار را انجام داد و برا یاستاد ارسال کرد ولی سبحان همه ی اسکرین شات هایش را یکجا میفرستاد.
پس استاد به سبحان گفت اسکرین شات ها و ویس هایت را یکی یکی ارسال کن. یعنی من روی یک اسکرین شات و ویست که نظر دادم بعدی را ارسال کن نه اینکه همه را با هم ارسال کن.
سبحان هم همین کار را کرد و برای استاد آن طور که خود استاد گفت ارسال کرد. سپس کلاس اتاد و سبحان به پایان رسید.

حالا نوبت شماست

خب دوستان این گزارشی که مشاهده کردید از کلاس همیاد زبان انگلیسی سبحان حیدری جلسه اول بود.
حالا اگر شما هم به دنبال کلاس های زبانی هستید و محدودیت زمانی ندارید من به شما پیشنهاد میکنم که در کلاس های ما شرکت کنید
اگر به دنبال یادگیری زبان با شیوه های صحیح هستید با پر کردن فرم پایین در کلاس های ما شرکت کنید.
اگر فکر میکنید خاص هستید و توانایی زیادی در خودتان میبینید در کلاس های خاص فشرده ما شرکت کنید.
اگر وقت یادگیری زبان به صورت ترمیک را ندارید و میخواهید سریع زبان مورد نظر خود را یادبگیرید به شما پیشنهاد میکنم در کلاس های ما شرکت کنید.
– به امید دیدار شما دوستان مشتاق یادگیری-
-خدانگهدار-