1 کلیک روی عکس پایین دنیای یادگیریت را متحول میکنه!

IELTS7 Banner 01 8

تمرین لهجه و تلفظ در هر سطحی از زبان یک باید است. تفاوتی ندارد که چقدر به زبان عربی مسلط هستید، اگر تازه می خواهید شروع به یادگیری این زبان کنید یا اینکه سال ها زبان خوانده اید اما تمایل دارید سطح زبان خود را بهتر کنید، روی لهجه و تلفظ تان کار کنید.

هدف اکثر زبان آموزان این است که بتوانند لهجه و تلفظی همچون عرب زبان ها داشته باشند. توصیه ما برای افرادی که تازه می خواهند وارد این زبان بشوند و یا تازه می خواهند این زبان را فرا بگیرند ساختن لهجه و تلفظ در زمان مناسب است.

لازمه ی یادگیری زبان، رخ دادن یک تغییر فیزیولوژیکی است. این بدین معناست که برای اینکه بتوانید صداهای عربی را درست ادا کنید باید عضله های مربوط به اندام های گفتاری خودتان را تقویت کرده و رفتارهای این اندام ها را ناخودآگاه کنید. در اصل باید بتوانید به صورت غیر ارادی صدای هم”عین” و دیگر صداهای عربی را به صورت صحیح تلفظ کنید.

خوشبختانه مغز و سیستم عصبی ما عاشق عادت سازی هستند. پس متوجه این باشید که با تمرین می توان خیلی راحت به صداهای زبان عربی و روند تولید آنها عادت کرد. اما لازمه ی داشتن یک لهجه درست، استفاده کردن از یک محتوای درست می باشد. متاسفانه اکثر کتاب های آموزشی در این زمینه ضعیف هستند. شما با یک نگاه به اطرافتان متوجه می شوید فقط کسانی که فیلم ها و سریال ها را به روش درست تمرین می کنند، لهجه و تلفظ خوبی دارند.

دوره جامع مکالمه عربی با استفاده از محتوای سریال های عربی زبان(بسته به لهجه مورد نظر شما) و تمرین های طبقه بندی شده، به شما کمک می کند لهجه و تلفظ خود را به حد نیتیو ارتقا بدهید. شما در هر سطحی از زبان عربی که باشید می توانید با کمک این پکیج سطح زبانی خودتان رو ارتقا بدهید.

هدف این پکیج ساختن یک لهجه و تلفظ مشابه نیتیوهای عرب زبان است. به خاطر داشته باشید با داشتن لهجه و تلفظ صحیح مهارت گوش کردن شما نیز قوی تر می شود و اگر به تازگی یادگیری زبان عربی را شروع کردید کمترین مشکل را در مهارت گوش کردن خواهید داشت.

در صورتی که تمایل داشته باشید دوره جامع مکالمه عربی می تواند به شما کمک کند.