به دلیل رواج سریال های ایتالیایی در میان جوانان و نوجوانان، باعث علاقه بسیاری از مردم به زبان ایتالیایی شده است و با وجود چنین علاقه ای به دنبال یادگیری زبان ایتالیایی هستند. کودکان نیز با تماشای انیمیشن های ایتالیایی روز به روز بیشتر از گذشته به زبان ایتالیایی علاقه مند می شوند. به همین دلیل و با توجه به علاقه و اهمیت این زبان، ما در این مقاله به آموزش زبان ایتالیایی برای کودکان می پردازیم. تدریس و آموزش برای کودکان متفاوت با تدریس برای بزرگسالان می باشد. در پایان مقاله ما به معرفی بهترین روش آموزش زبان ایتالیایی برای کودکان خواهیم پرداخت.

آموزش زبان ایتالیایی به کودکان

زبان ایتالیایی زبان رسمی اتحادیه اروپا می باشد و این زبان یکی از زبان های رسمی سازمان امنیت و همکاری اروپا است. برخی از خانواده به دلیل اهیمت زبان ایتالیایی و بازار کار این زبان، تصمیم می گیرند که کودکان خود را تشویق به یادگیری این زبان کنند. جای نگرانی نیست و با وجود آموزشگاه ها و موسسات مختلف آموزش زبان ایتالیایی به راحتی امکان پذیر است. برای آموزش زبان ایتالیایی برای کودکان معمولا از روش های مختلفی استفاده می شود که در ادامه به معرفی این روش ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید…

  • بازی ها

با وجود بازی های مختلف مثل world world، بازی های آنلاین و… کودکان اشتیاق بیشتری نسبت به گذشته برای یادگیری زبان ایتالیایی پیدا کرده اند. استفاده از بازی های مختلف برای یادگیری زبان ایتالیایی باعث افزایش بازدهی و یادگیری کودکان می شود. برای آموزش زبان ایتالیایی استفاده از بازی ها را فراموش نکنید.

  • آهنگ های کودکانه کره ای

برخی از کودکان هستند که با موسیقی و آهنگ های زبان ایتالیایی یادگیری با کیفیت تری را دارند. به همین دلیل بخشی از یادگیری زبان ایتالیایی با موسیقی صورت می گیرد.

  • کتاب داستان های زبان ایتالیایی

قصه ها، افسانه ها و داستان های زبان ایتالیایی امکان یادگیری همراه با بازی را برای کودکان فراهم می کنند. کودکان با شنیدن و خواندن داستان ها یک قدم نزدیک تر به تسلط بر زبان ایتالیایی می شوند.

  •  کاربرگ های ایتالیایی

از کاربرگ های ایتالیایی برای آموزش اعداد، رنگ ها و… استفاده می شود و با استفاده از تصاویر چاپ شده به آموزش کودکان می پردازند. با در اختیار داشتن کاربرگ ها، خانواده ها نیز می توانند برای آموزش کودکان خود استفاده کنند.

  • کتاب های آموزشی

صدها کتاب آموزشی برای آموزش زبان ایتالیایی به کودکان وجود دارد. به راحتی و با در اختیار داشتن کتاب های آموزشی می توانید بهترین تمرین ها و آموزش ها را در اختیار داشته باشید. کتاب ها به زبان فارسی و ایتالیایی هستند و کودکان در کنار زبان ایتالیایی، زبان فارسی را فرا گرفته اند.

  • فلش کارت ها

استفاده از فلش کارت ها یکی دیگر از روش های یادگیری زبان ایتالیایی می باشد. با استفاده از این روش یادگیری اعداد، رنگ ها، حیوانات و… آسان تر خواهد شد. بازی با فلش کارت ها یک روش مورد قبول و اثبات شده در میان مدرسین این رشته می باشد.

  • آموزش از طریق انیمیشن ها

آموزش زبان ایتالیایی برای کودکان از طریق فیلم، سریال و انیمیشن های ایتالیایی یکی از محبوب ترین و بهترین روش ها می باشد. این روش در واقع در کنار سرگرمی به آموزش زبان ایتالیایی می پردازد و از خستگی و کسل کننده شدن مسیر یادگیری جلو گیری می کند. فقط دقت داشته باشید که آموزش زبان ایتالیایی با سریال و انیمیشن های ایتالیایی باید متناسب با سن کودکان انتخاب شود.

مزایای یادگیری زبان ایتالیایی ویژه کودکان

بهترین سن برای یادگیری زبان جدید، دوران کودکی می باشد. در این دوران کودکان قادر هستند که چند زبانه شدن را تجربه کنند. بهتر است از آموزش و یادگیری ویژه کودکان نیز بهره ببرید.
برخی از آموزش ها در این دوران راحت تر صورت می گیرد. برای مثال یادگیری لهجه، آشنایی با عادات و فرهنگ زبانی مردم ایتالیا، یادگیری سریع و… از این قبیل می باشد. سعی کنید کودکان خود را از سن پایین به آموزش زبان جدید مشغول کنید.
تدریس خصوصی زبان ایتالیایی برای کودکان یکی از بهترین گزینه ها می باشد. کودکان در محیطی آرام و بدور از استرس به یادگیری می پردازند. در حال حاضر آموزش ایتالیایی برای کودکان از طریق تدریس خصوصی پیشنهاد اول ما به شما می باشد.

بهترین روش آموزش زبان ایتالیایی به کودکان

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ویژه کودکان یکی از بهترین روش ها برای آموزش زبان ایتالیایی کودکان می باشد. اما اینکه این تدریس خصوصی با چه پلتفرم هایی به کودکان ارائه شود اهمیت بیشتری پیدا می کند. آموزش زبان ایتالیایی برای کودکان به صورت خصوصی و آنلاین در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان راکت در حال برگزاری می باشد. دوره راکت یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان ایتالیایی می باشد. این دوره به دو شکل فشرده (آموزش زبان ایتالیایی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان ایتالیایی در 50 روز) برگزار می شود. دلیل برگزاری این دوره به دو صورت این است که افراد با توجه به شرایط و نیاز زبانی خود دست به انتخاب بزنند. هر یک از این دوره ها متناسب با نیازهای زبانی زبان آموزان و تغییرات روز دنیا طراحی شده اند.
دوره راکت دارای اساتید چند زبانه و حرفه ای می باشد که بعد از گذر از آموزش های لازم و کافی آماده تدریس زبان ایتالیایی شده اند. از آغاز ثبت نام تا انتهای دوره مدرسین دوره راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.
دوره راکت به گونه ای طراحی شده اند که برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد. و افراد در هر شرایط و موقعیتی تنها با یک کلیک ساده می توانند وارد دوره استاد مورد نظر خود شوند.

سبک و روش آموزشی دوره راکت یا 50 روزه

دوره راکت با سبک آموزشی متفاوت لحظات متفاوت و منحصر به فردی را برای کودکان رقم می زنند. آموزش زبان ایتالیایی با سریال روند آموزشی است که دوره راکت در پیش گرفته است. سریال ها متناسب با سن و رده سنی کودکان انتخاب شده است. یادگیری زبان ایتالیایی همراه با سریال باعث می شود کودکان عادات و مهارت های زبانی را به خوبی فرا گیرند و لحظات شادی را در کنار مدرسین خود سپری کنند.
در صورت علاقه می توانید در دوره های ترمیک زبان ایتالیایی که به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند شرکت نمایید. این دوره با سریال های ایتالیایی در مدت زمان طولانی تری به آموزش کودکان اقدام می کنند.
بسته به نیاز و با کمک مشاوران و کارشناسات سایت احمدرضا ابراهیمی می توانید به انتخاب بهتری دست زنید. راه های ارتباطی با ما شامل:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002