در حال حاضر با توجه به روش های مختلف آموزش و یادگیری و تنوع بسیار بالا در این زمینه، علاقه مندان به زبان ترکی و یا دیگر زبان ها با توجه به شناختی که از خود دارند به راحتی می توانند دست به انتخاب زنند. فیلم آموزش زبان ترکی یکی از روش های یادگیری زبان ترکی محسوب می شود. این روش در میان دیگر روش ها توانسته است علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کند. فیلم های آموزش زبان ترکی به دلیل ماهیتی که دارند یادگیری سریع تر و با کیفیت تری را برای زبان آموزان ایجاد می کنند. با همراهی ما در این مقاله بهتر می توانید با این سبک آموزشی آشنا شوید.

فیلم های آموزش زبان ترکی

با وجود افزایش مشغله افراد جامعه، یادگیری زبان مورد علاقه در میان مردم به یک نیاز اصلی تبدیل شده است ولی خیلی از افراد با وجو علاقه بیسار به زبان ترکی و یا دیگر زبان ها زمان کافی برای یادگیری و آموزش زبان ترکی را ندارند از طرف دیگر یادگیری زبان به صورت سنتی و سیستم آموزشی نامناسب باعث می شود، داوطلبان با وجود علاقه و نیاز به دلیل خسته کننده و دیر بازده بودن، از یادگیری زبان ترکی منصرف شوند.
اما امروزه با وجود روش های جذاب و نتیجه بخش یادگیری زبان برای همه افراد جامعه امکان پذیر شده است. یکی از روش های جذاب آموزش زبان ترکی با فیلم های آموزشی می باشد. این روش در چند سال اخیر نتایج خوبی را در زمینه یادگیری زبان به ارمغان آورده است.
این روش به دلیل ایجاد سرگرمی توانسته است بازدهی بالایی را برای زبان آموزان فراهم نماید. اما استفاده از ویدئوها و کلیپ های آموزش زبان ترکی نیز نیاز به رعایت نکات و دستورهایی دارد. یادگیری این روش آموزشی از طریق اساتید صورت می گیرد.

مزایایی یادگیری زبان ترکی با فیلم های آموزشی

  • یادگیری زبان با فیلم ها و کلیپ های آموزشی امکان یادگیری زبان ترکی به صورت زبان مادری برای ما مهیا می کند.
  • آموزش برخی از عادات و مهارت های زبانی مثل: کپی کردن جملات، یادگیری لحن و تلفظ صحیح کلمات، آشنایی با فرهنگ زبانی مردم و… می باشد.
  • یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان ترکی به صورت ناخودآگاه.
  • امکان یادگیری نامحدود.
  • در اختیار داشتن به روزترین اطلاعات و در کوتاه ترین زمان ممکن.

یادگیری زبان ترکی با فیلم های آموزشی با سایت احمدرضا ابراهیمی

استفاده از این روش به حدی فراگیر شده است که در هر سایت زبانی پر است از فیلم ها، کلیپ ها و سریال های آموزشی. اما اینکه از چه محتوا و روشی برای تدریس فیلم ها و کلیپ های آموزشی استفاده می شود اهمیت بسیاری دارد. در این میان اساتید در پکیج های آموزشی خود معمولا کلیپ های آموزشی را قرار داه اند.
یادگیری زبان ترکی به این روش در حال حاضر در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال اجرا می باشد. آموزش زبان ترکی با استفاده از سریال و فیلم های آموزشی در سایت، تحت عنوان راکت در حال برگزاری می باشد.
دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان ترکی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان ترکی در 50 جلسه) برگزار می شوند. سبک آموزشی این دوره بدین شکل است که از سریال های ترکی زبان برای آموزش استفاده می کنند. اساتید دوره برای هر قسمت از سریال، ویدئوها و کلیپ های آموزش زبان ترکی را فراهم نموده اند و به آموزش فراگیران می پردازند. 4 مهارت اصلی زبان با سریال و کلیپ های آموزش زبان ترکی به زبان آموزان به صورت ناخودآگاه آموزش داده می شود.
برای افرادی که قصد نیتیو لایک شدن دارند بهترین و حقیقی ترین روش، آموزش زبان ترکی با سریال می باشد. این روش آموزشی به دلیل ماهیتی که دارد این امکان را به راحتی در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.
یکی دیگر از مزایای دوره راکت این است که دوره 50 روزه به صورت هر روزه برگزار می شود اما در دوره 50 جلسه انتخاب اساتید، روز، ساعت و تعداد دفعات برگزاری کلاس های در طول هفته به انتخاب زبان آموزان می باشد. برای انتخاب هر یک از این دوره ها نیازه است که به شرایط و نیاز زبانی خود دقت کنید؛ همچنین می توانید با کمک مشاوران و کارشناسان سایت به راحتی به انتخاب مورد علاقه خود دست پیدا کنید.

نحوه تدریس اساتید دوره راکت

اساتید دوره راکت و سایت احمدرضا ابراهیمی دو الی چند زبان را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی و به سبک راکت آموزش دیده اند. به همین علت به خوبی از شیوه و سبک آموزشی و مراحلی که زبان آموزان پیش رو دارند آگاه هستند. اساتید چند زبانه با آگاهی از دغدغه زبان آموزان مسیر متفاوتی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهند.
اساتید دوره راکت برای هر قسمت از سریال های در حال تدریس به تولید محتواها و ویدئوهای آموزشی پرداخته اند. به عبارتی زبان آموزان بعد از تماشای هر قسمت از سریال می توانند به فیلم ها و کلیپ های آموزشی که اساتید تهیه کرده اند مراجعه کنند و به یادگیری نکات و مطالبی که هر مدرس درباره آن قسمت از سریال مطرح کرده است بپردازند.
اساتید دوره راکت به غیر از تدریس این دوره، پکیج های آموزشی متفاوتی را ارائه می دهند که در هر یک از این پکیج ها دارای ویدئوهای آموزشی متفاوت و متناسب با دوره شما می باشد و در نهایت زبان آموزان با انتخاب پکیج استاد مورد نظر خود به آموزش می پردازند. اساتید با شخصی سازی آموزش به برنامه ریزی برای زبان آموزان بر حسب نیازهای زبانی اقدام می کنند.
تمامی دوره ها و پکیج های آموزشی در سایت برای دسترسی و ارائه کیفیت بالا به صورت آنلاین برگزار می شوند؛ همچنین خصوصی برگزار شدن کلاس ها باعث آفزایش تمرکز فراگیران نیز می شود.

امیدواریم با خواندن این مقاله متوجه اهمیت روش پیشنهادی ما شده باشید. این روش مزایایی زیادی دارد که برای بیان همه آن ها در این مقاله با کمبود فضا روبه رو می شویم.
در صورتی که علاقه مند هستید، یادگیری و استفاده از زبان را همچون نیتیو لایک ها فرا گیرید می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید؛ همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، شرکت در دوره راکت و استفاده از پکیج های آموزشی می توانید از طریق پشتیبانی سایت با ما در ارتباط باشید و یا از طریق شماره تلفن 09333558002 با ما تماس حاصل فرمایید.