افراد علاقه مند به زبان فرانسوی هنگام ثبت نام سوال هایی از قبیل چگونه زبان فرانسوی یاد بگیریم؟ چگونه یادگیری زبان فرانسه را شروع کنیم؟ و … از ما می پرسند. برای پاسخگویی به سوالات مطرح شده بهتر است که تا پایان به خواندن مقاله ادامه دهید. هر زبانی چهار مهارت اصلی دارد. برای یادگیری هر چهار مهارت نیاز به انتخاب روش مناسب نیز هست. یادگیری زبان جدید همانند یادگیری یک مهارت می باشد. با انتخاب راه درست و ادامه مسیر یادگیری زبان فرانسه نیز لذت بخش تر می شود.

چطور شروع به یادگیری زبان فرانسه کنیم؟

اینکه چگونه زبان فرانسوی یاد بگیریم؟ به موارد مختلفی بستگی دارد اما ما در ادامه به شما روش هایی را پیشنهاد خواهیم کرد که با به کارگیری آن ها بهتر یادگیری زبان فرانسوی را آغاز می کنید.

  • هدف گذاری

گام اول چگونگی یادگیری زبان فرانسه این است که زبان آموزان باید قبل از شروع هدف خود را از یادگیری زبان فرانسه مشخص کنند. چرا و به چه دلایلی قصد یادگیری زبان فرانسه را دارند؟ با پاسخ به چراهای ذهنی، روند هدف گذاری بهتر پیش خواهد رفت. افرادی که بدون هدف این مسیر را آغاز می کنند در اواسط مسیر یا دست از یادگیری می کشند و یا با ذهنی خسته باقی مسیر را ادامه می دهند.

  • روش انتخابی شما

روش های یادگیری زبان فرانسه متنوع و گسترده است اما اینکه ما با توجه به چه مسائلی دست به انتخاب می زنیم مسیر پیش روی ما را تغییر می دهد. یکی از روش های انتخابی که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد، یادگیری زبان فرانسوی با سریال می باشد. این روش تا به الان نتایج بسیار خوبی را به ارمغان آورده است اما اینکه موسسه و سایت انتخابی شما چه کسی باشد، نیز اهمیت بسیار بالایی دارد.

  • برنامه ریزی

حال که هدف و روش را انتخاب کردید قدم بعدی برنامه ریزی می باشد. برنامه ریزی منظم شما را در مسیر یادگیری هدایت می کند و روند یادگیری سریع تری را برای شما رقم می زند.

  • انتخاب موسسه و سایت زبان

به دنبال کلاس ها و دوره های آنلاین زبان فرانسه باشید. آموزش آنلاین زبان فرانسه مزایایی بیشتری از جمله یادگیری  و منابع نامحدود، دسترسی آسان، کاهش هزینه های رفت و آمد و… را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد و جایگزین کلاس های حضوری شده است.
برای تمرکز بیشتر و آسودگی خیال برگزاری کلاس های خصوصی زبان فرانسه به شما کمک بسیاری می کند. پس پیشنهاد ما به شما انتخاب موسسات و سایت های زبانی است که دارای کلاس ها و دوره های آنلاین، خصوصی و البته معتبر است.

  • انتخاب اساتید

اساتید و مدرسین زبان فرانسه را به گونه ای انتخاب کنید که از شما پشتیبانی و حمایت کاملی را به جا آورند. اینکه آموزش اساتید محدود به حضور شما در کلاس باشد، کافی نیست و نیاز به راهبرانی همیشگی دارید. مدرسین زبان فرانسوی باید شما را در مسیر یادگیری زبان غرق کنند و هدایت کننده شما در این راه باشند. آموزش و یادگیری هر زبانی فراز و نشیب های زیادی دارد. کم یا زیاد شدن بخشی از این فراز و نشیب ها به زبان آموزان و بخشی دیگر به اساتید زبان بستگی دارد. پیدا کردن اساتیدی با چنین ویژگی های کار دشواری است اما ما در ادامه این مشگل را برای شما حل کرده ایم.

  • استفاده از کمک آموزشی

استفاده از کتاب ها، موسیقی زبان فرانسه، فیلم و سریال های فرانسوی زبان کمک بسیاری برای غرق شدن شما در زبان فرانسه می باشد. آموزش خود را محدود به کلاس نکنید و سعی کنید تایم خارج از کلاس را نیز به آموزش و یادگیری بگذرانید. استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه راه دیگری برای تقویت زبان شما می باشد. تمرین روزانه با نرم افزارهای زبان فرانسوی باعث نزدیک تر شدن شما به نتیجه دلخواه تان می شود

بهترین روش یادگیری زبان فرانسه

چطور زبان فرانسه را راحت تر یاد بگیریم؟ آیا یادگیری زبان فرانسه در کمترین زمان امکان پذیر است؟
روش پیشنهای ما به شما شرکت در دوره راکت زبان فرانسه می باشد. دوره راکت به دو صورت فشرده (آموزش زبان فرانسه در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان فرانسه در 50 روز) در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری می باشد. این دوره برای همه افراد در هر سطح و سنی مناسب می باشد اما معمولا انتخاب افرادی است که قصد یادگیری زبان را در کوتاه مدت دارند. هر یک از این دوره ها دارای ویژگی های می باشند که زبان آموزان با توجه به شرایط و با کمک مشاوران ما می توانند به انتخاب درستی اقدام نمایند.
زمان آن رسیده است که درباره روش آموزشی دوره راکت به صحبت بپردازیم. افرادی که قصد نیتیو لایک شدن را دارند باید از همان ابتدا روش مناسبی را برای آموزش انتخاب کنند. دوره راکت با در نظر گرفتن همه این ویژگی ها سبک آموزشی خود را متفاوت از دیگر روش ها و دوره ها انتخاب کرده است. روش آموزشی دوره راکت، آموزش زبان فرانسه با سریال می باشد. این روش آموزشی به دلیل ماهیت متفاوت، آموزش عادات و مهارت های زبانی، ایجاد فضایی مناسب برای یادگیری و… نیتیو لایک شدن زبان آموزان را رقم می زند. به عبارتی در کنار سرگمی به یادگیری نامحدود زبان فرانسه مشغول می شوید.
قبل تر درباره ویژگی اساتید به صحبت پرداخته ایم. اساتید دوره راکت با دارا بودن ویژگی های گفته شده به آموزش شما زبان آموزان می پردازند و مسیر متفاوتی را برای شما رقم می زنند. مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی در نقش یک راهبر همراه و همیار شما هستند.

تا به اینجای مقاله مراحل یادگیری زبان فرانسه آشنا شده اید. از بهترین روش پیشنهادی آگاهی کسب کرده اید و در نهایت می توانید به انتخاب پپردازید. در صورتی که علاقه مند هستید یادگیری زبان فرانسه و یا دیگر زبان ها را به صورت تخصصی و منحصر به فرد فراگیرید سایت احمد رضا ابراهیمی را به شما معرفی می کنیم. یادگیری آسان زبان فرانسه در اختیار همگان می باشد فقط کافیست به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا از طریق پشتیبانی سایت با ما در ارتباط باشید و یا با شماره تلفن 09333558002 با ما تماس حاصل فرمایید. تیم حرفه ای سایت احمدرضا ابراهیمی از آغاز تا پایان دوره همراه و همگام با شما هستند.