اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه به چه صورت قابل دسترسی هستند؟ شما برای انتخاب بهترین اپلیکیشن، باید به چه نکاتی توجه نمایید؟! هدف ما بالابردن آگاهی شما در این زمینه است؛ در ادامه می خواهیم شما را با اپ های یادگیری زبان فرانسه آشنا نموده و با پرداختن به ویژگی های آنها، به شما عزیزان کمک کنیم تا انتخاب خوبی در این زمینه داشته باشید، به طور مثال برخی از اپلیکیشن ها تنها قابل نصب بر روی گوشی های اپل هستند و یا تعدادی تنها به یک مهارت می پردازند، همچنین توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که برخی از این اپلیکیشن ها برای زبان آموزان مبتدی قابل استفاده هستند و برخی دیگر تمامی سطوح آموزشی زبان فرانسه را در بر می گیرند.
استفاده از اپلیکیشن ها می تواند راهی مناسب برای تمرین روزانه برای شما باشند چرا که بسیاری از آن ها، یک برنامه ی تدوین شده برای کاربران خود قرار می دهند و روزانه به یادآوری زمان تمرین می پردازند. در کنار آموزش دیدن زیر نظر اساتید و افراد با تجربه، استفاده از لوازم جانبی مانند نرم افزارها، در سرعت یادگیری شما عزیزان تاثیرگزار است و مسیری هموارتر در یادگیری زبان فرانسه را برای شما فراهم می آورد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

۱-  Fluentu
این اپلیکیشن محیط آموزشی متفاوت تری از سایر اپلیکیشن ها ایجاد نموده است که مبنی بر یادگیری زبان فرانسه با فیلم های آموزشی است. در واقع شما با حجم بسیاری از ویدئوهای آموزشی در تمامی زمینه ها مواجه می شوید و می توانید بر مبنای سطحی که در زبان فرانسه دارید، به صورت مستمر تمرین کنید.
Fluentu به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است اما نکته قابل توجه این است که این نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی های اندروید نیست. اگر شما گوشی هایی به جز اندروید در اختیار دارید، می توانید فیلم های آموزشی با زیر نویس زبان مبدا خود را ببینید و به سرعت با حجم بسیاری از لغات و عبارات فرانسوی آشنا شده و از مهارت جدید کسب شده خود لذت فراوان ببرید.

۲- MindSnacks
این اپلیکیشن بیشتر برای زبان آموزان نوجوان کاربرد دارد زیرا راستای کار خود را بر اساس بازی و سرگرمی ایجاد نموده است و شما می توانید با تعداد بسیار زیادی لغت کاربردی در حین بازی مواجه شوید. استفاده از این نرم افزار می تواند برای افراد مبتدی کاربرد بیشتری داشته باشد اما جهت یادآوری و مرور همراه با سرگرمی نیز این مورد می تواند برای تمامی سطوح آموزشی نیز کاربردی باشد.

۳- ARE
اپلیکیشن ARE یک اپلیکشن ایرانی است که به صورت تخصصی توسط تیم کارشناس و خبره ی موسسه احمدرضا ابراهیمی، پشتیبانی می شود. این اپ علاوه بر آموزش چهار مهارت، محیطی را جهت چت و مکالمه ی فرانسوی، برای زبان آموزان تهیه دیده است که به صورت مستقیم با اساتید انتخابی خود، در ارتباط هستند. این مزیت در واقع می تواند در رفع یافتن پارتنر فرانسوی مثمر ثمر بوده و در نتیجه با ایجاد یک محیط واقعی از افرادی که هم سطح شما هستند، آموزش را به شکل کاربردی تری ارائه می دهد.
این اپلیکیشن را می توانید از بازار دانلود نموده و به صورت رایگان از آن استفاده نمایید. در توضیح آن می توان به این نکته نیز اشاره نمود که زبان آموزان موسسه احمدرضا ابراهیمی می توانند علاوه بر محیطی کاملا خصوصی و دریافت مشاوره ها و پشتیبانی های راهبران آموزشی خود، در فضایی گروهی نیز به چت و مکالمه فرانسوی با سایر افراد هم سطح خود پرداخته و در نتیجه خود را برای یک میدان واقعی و چالشی تمام عیار، آماده سازند.
اپلیکیشن ARE، با پرداختن به تمامی مهارت های اصلی و مهم در یادگیری زبان فرانسه و همچنین کمک به زبان آموزان جهت تلفظ صحیح عبارات و لغات فرانسوی، شما را با دنیایی از فیلم های آموزشی مختص به خود مواجه می سازد تا روزانه با ایجاد سرگرمی برای خود، یادگیری را لذت بخش تر نمایید.

۴-  Memrise
Memrise از اپلیکیشن های معروف در دنیای آموزش زبان فرانسه محسوب می شود که بر روی گوشی های اندورید و IOS قابل استفاده است. از جمله ویژگی های جالب این نرم افزار این است که آموزش را با روشی طنز به زبان آموزان ارائه می دهد و شما با جملاتی خنده دار در یادگیری یک لغت فرانسوی و البته تصاویری مرتبط با آن ها مواجه می شوید.
در هر سطحی از آموزش زبان فرانسه هستید، می توانید با انتخاب سطح خود، از یادگیری لذت برده و با تمرین روزانه و روتین، ارتباط تنگاتنگی را با این نرم افزار برقرار نمایید. در واقع اینقدر به ویژگی سرگرم کننده این نرم افزار عادت می کنید که خودتان نیز پس از مدتی از لحن طنز در مکالمات و نوشتار خود، استفاده خواهید نمود.

۵- SpeakEasy
همانطور که از اسم اپلیکیشن مشخص است بر روی تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان تمرکز دارد و به شما ویدئوهایی از افراد محلی فرانسه ارائه می دهد که در موقعیت های واقعی به مکالمه پرداخته اند و همینطور شما را در شرایطی جدی قرار می دهد. لغات و عباراتی که در این مکالمات استفاده می شود، از پر کاربردترین ها هستند و به همین جهت شما می توانید با حجم زیادی از آن ها آشنا شوید. در دانلود این اپلیکیشن دقت نمایید، رایگان نیست و شما برای دانلود آن باید مبلغی حدود ۳.۹۹ دلار بپردازید، البته قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و IOS است.

۶- Busuu
Busuu نیز از اپلیکیشن هایی است که بابت آن باید مبلغی را پرداخت کنید و قابل نصب بر روی گوشی های IOS و اندروید می باشد. یکی از مزیت های این نرم افزار، این است که شما همه چیز را به شکل استاندارد شده می بینید؛ در ابتدا با لغات هر درس آشنا شده و در نهایت به بخش های گرامر و مکالمه نیز، وارد خواهید شد.
این اپلیکیشن برای شما عزیزان تمرین های بسیاری را تدارک دیده است تا بتوانید با یک تمرین همه جانبه و استاندارد، خودتان را محک زده و مهارت هایتان را تقویت نمایید. 

۷- Open Language
یکی از جامع ترین اپلیکیشن های موجود یادگیری زبان فرانسه که طبق استاندارد CEFR به آموزش می پردازد، Open Language است. این اپ قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و IOS است و شکل رسمی تری از آموزش را برای زبان آموزان ارائه داده است. اگرچه بسیاری از این اپلیکیشن هایی که در بالا معرفی شده اند، آموزش را همراه با سرگرمی ارائه می دهند، اما نمی توانند کارکرد این اپلیکیشن را زیر سوال برده و از اصول استاندارد آموزش آن، ما را غافل نمایند.

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در میان سایر زبان های زنده ی دنیا، زبان فرانسه یکی از پرطرفدارترین ها در سرتاسر جهان از جمله ایران است و افراد زیادی در پی یادگیری آن هستند. این زبان اگرچه یک زبان جنسیت محور است، اما با توجه به تلفظ جالب و آموزش های سرگرم کننده ای که توسط اساتید ارائه می شود، در واقع با سرعت بهتری نسبت به سایر زبان ها، پیش می رود.
علاقه مندانی که در نظر دارند علاوه بر یادگیری با روش خودآموز، از کمک اساتید در آموزش زبان فرانسه بهره ببرند، می توانند با شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان فرانسه، وارد چالش جدیدی شوند و در لحظه با ادغام آموزش و سرگرمی، کیفیت یادگیری بهتری را رقم بزنند.

 

یکی از این دوره ها، آموزش آنلاین زبان فرانسه در ۵۰ روز است که شما را در کمتر از ۲ ماه به سطح مورد نظرتان می رساند و علاوه بر آموزش زبان فرانسه، به شما اصول یادگیری در منزل، غلبه بر استرس ، قدرت تصمیم گیری، افزایش اعتماد به نفس و ایجاد خودباوری را آموزش می دهد، یعنی در حین یادگیری با عملی کردن صحبت ها و تمرین های استاد، اضافه بر آموزش زبان، مهارت های فردی در زندگیتان را نیز بهبود می بخشید. این دوره ها که به راکت فرانسوی نیز معروف است به صورت کاملا خصوصی برگزار می شوند و به جهت آنلاین بودن دوره ها، همه ی افراد بدون محدودیت جغرافیایی می توانند با یک سیستم کاملا عادلانه به آموزش زبان فرانسه بپردازند و به تمامی مهارت های اصلی و مهم در یادگیری این زبان مسلط شوند، پس اگر در شهر و روستای دوردست یا خارج از ایران زندگی می کنید، نگران نباشید. نکته مهم دیگر در مورد این دوره ها برخورداری از پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته توسط استادتان می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان آنها بهره ببرید. برای ارتباط با متخصصان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، می توانید از این طرق عمل نمایید: تکمیل و ارسال فرم زیر،  تماس با شماره ی ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲، ارتباط با بخش پشتیبانی سایت . اگر مشخصات خود را در فرم زیر ثبت و ارسال کردید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار نموده و مشاوره های لازم را جهت انتخاب دوره و روش های آموزشی به شما عزیزان خواهند داد. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد، آرزوی موفقیت برای همه ی شما عزیزان دارم.