داشتن اپلیکیشن آموزش زبان روسی برای هر زبان آموزی که علاقه مند به یادگیری است از کاربردی ترین لوازم یادگیری خواهد بود. چرا که در کنار شرکت در کلاس های آموزشی و تدریس اساتید، این نرم افزارها می توانند به شما یک دستور عمل عالی جهت کار در منزل را بدهند و در نتیجه یک راهنمای هوشمند را در کنار خود داشته باشید.
زبان روسی از زبان های مهم در سراسر جهان محسوب می شود و بدون شک به دلیل اهمیت آن بسیاری از اپلیکیشن ها به آموزش این زبان و همچنین ارائه دیکشنری های روسی به انگلیسی و یا دیکشنری روسی به روسی آنلاین، جهت راحت کردن کار علاقه مندان، مبادرت می ورزند.
این اپلیکیشن ها، با ارائه آموزش های لازم و آموزش همه مهارت های اصلی در زبان روسی، سعی بر این دارند تا یک همراه مناسب، جهت کار در منزل زبان آموزان باشند. در نتیجه شما می توانید خارج از کلاس درس با تنظیم زمان مناسب خود، این اپلیکشن ها را وادار نمایید تا زمان تمرین را به شما گوشزد کرده و گام به گام با آموزش های آنها، خودتان را در دسترسی سریع تر به هدفتان، آماده سازید.

 

۱- دولینگو
دولینگو از مهم ترین و معروف ترین نرم افزارهای یادگیری زبان روسی است که در کنار این زبان، سایر زبان های زنده جهان را نیز آموزش می دهد. این نرم افزار با سیستم آموزشی سرگرم کننده و ارائه تصاویر، فایل صوتی و… یادگیری زبان را به یک سرگرمی مهیج تبدیل نموده است.
دولینگو با پرداختن به همه مهارت های اصلی در یادگیری زبان روسی، و ارائه روش های گوناگون، یادگیری را برای علاقه مندان شیرین تر نموده و در نهایت شما می توانید با یک روش ایده آل در کنار آموزش های اساتید، به صورت خودآموز، زبان روسی را فرا بگیرید.
اپلیکیشن دولینگو قابل نصب بر روی سایر گوشی ها از جمله اندروید و اپل است و به صورت رایگان برای استفاده کاربران قرار گرفته است. البته که برای استفاده از آن، باید اینترنت همراهتان را روشن و در نتیجه به صورت آنلاین با این نرم افزار کار کنید.

۲- هلو
نرم افزار هلو نیز یکی دیگر از نرم افزارهای آموزش زبان روسی است که این زبان را با روش های سرگرم کننده و شاد به کاربران یاد می دهد. در نیتجه اگر شما نیز جز افرادی هستید که آموزش های سرگرم کننده را به آموزش های رسمی و جدی تر ترجیح می دهید، بهتر است که این نرم افزار فوق العاده را نصب کرده و از یادگیری خود لذت ببرید.

۳- MetaLanguage‏
این نرم افزار بیشتر با تمرکز بر مهارت یادگیری لغات روسی و البته عبارات کاربردی، متد آموزشی خود را ارائه داده است. شما می توانید روزانه با استفاده از این نرم افزار، خود را جهت یک مکالمه تمام عیار با افراد محلی روس، آماده سازید و در نتیجه اگر تمایل به سفر به روسیه را دارید، از این نرم افزار استفاده نمایید.
این اپلیکیشن به صورت تخصصی زبان روسی را آموزش می دهد و شما در هر سطحی از زبان روسی که باشید از مقدماتی تا پیشرفته، می توانید از آن بهره ببرید.

۴- تیناسافت
تیناسافت نیز یکی دیگر از اپلیکیشن های موجود در بازار است که شما را با انواع لغات کاربردی روسی، جمله ها و عبارات پرکاربرد آشنا می کند و در هر سطحی که هستید، می توانید از این نرم افزار استفاده نمایید چرا که لغات به صورت دسته بندی شده از سطوح مقدماتی تا پیشرفته در اختیار کاربران قرا گرفته شده است.

۵- رز استون
رز استون از اپلیکیشن های قدرتمند در آموزش زبان روسی به صورت خود آموز است که با دولینگو در حال رقابت است و کاربران بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. این اپلیکیشن روسی، سایر زبان های دیگر را نیز آموزش می دهد و به صورت کاربردی، سایر مهارت ها را در کنار هم و به صورت مکمل، آموزش می دهد.
رز استون یک نرم افزار آمریکایی است که با ارائه تصاویر و فیلم های آموزشی از مکالمه افراد محلی در واقع شما را با دنیای واقعی زبان روسی، آشنا نموده و در نتیجه شما با گوش دادن به انواع تلفظ ها و البته زبان بدن افراد مختلف، می توانید به شکل بهتری، زبان روسی را فرا بگیرید.

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

۶- ARE

در میان سایر اپ های خارجی ای که نام بردیم می توانیم به یک اپلیکیشن کامل ایرانی اشاره نموده که کاملا مختص به آکادمی زبان بهین دانش است. این اپلیکیشن با ایجاد فضایی آموزش و استاندارد و با روش آموزشی رامیت، بستری فوق العاده را برای کاربران خود ایجاد نموده است، تا خارج از زمان کلاس ها و دوره های آموزش زبان روسی، در طول روز با این اپ به برنامه ریزی درستی دست یافته و در نتیجه، به تمرین و تکرار روزانه بپردازند.
این اپ تنها به یک مهارت نپرداخته است و سایر مهارت ها را در کنار هم به زبان آموزان خود آموزش می دهد. از ویژگی های زبانگرد همین کافی است که بگوییم از سیستم ارتباطی انسان به انسان بهره برده و زبان آموزان می توانند با انتخاب اساتید، از پشتیبانی و حمایت آنها در طول روز بهره ببرند و در نتیجه به صورت خصوصی نیز در این اپلیکیشن به آموزش دیدن نیز بهره ببرند. اما این ویژگی ها به همینجا ختم نمی شود و اپ زبانگرد با ایجاد فضایی فوق العاده، بستری را ایجاد نموده است تا زبان آموزان در هر سطحی که هستند، با هم سطح های خود ارتباط برقرار نموده و در گروه هایی تحت همین عنوان، جهت تقویت مهارت مکالمه و تقویت نوشتاری روسی خود، با این عزیزان به گفتگو و چت روسی بپردازند.
البته که تمامی مشخصات خصوصی زبان آموزان و کاربران، کاملا مخفی است و شما عزیزان می توانید از این مزیت بهره برده و براحتی و در محیطی امن، با سایرین به گفتگو و تمرین مهارت هایتان بپردازید.
در پایان هر روز، یک لیست از عملکردتان به شما تقدیم می شود تا شما با شناخت نقاط قوت و ضعف تان، مسیری کاملا شفاف را در اختیار بگیرید.

 

معرفی اپ ها در واقع یک راهنمایی برای زبان آموزان زبان روسی است که می توانند در کنار آموزش های لازم اساتید خود، یک برنامه ریزی جامع برای تمرین های روزانه خود داشته باشند. گاهی برنامه ریزی کردن برای همه ما سخت می شود و اگرچه نیاز که سعی کنیم با ایجاد عادت های مناسب، برنامه ریزی کردن را نیز جز تخصص ها و مهارت های خود قرار دهیم، اما می توانیم در قدم های ابتدایی از لوازمی مانند اپلیکیشن ها بهره برده و در تمرین های روزانه از آنها استفاده کنیم.
در این مسیر اساتید راهبران مناسبی هستند تا شما را گام به گام با پیشنهادات خود به سمت جلو سوق داده و در نهایت علاوه بر آموزش زبان روسی، ایجاد برنامه ریزی، انتخاب سبک یادگیری و تقویت عادت های مثبت را در شما افزایش دهند.
آکادمی زبان بهین دانش، اساتید خود را در این زمینه به صورت تخصصی آموزش می دهد تا بتوانند در تمامی موضوعات مختلف حامی و هدایت گر زبان آموزان بوده و مشاوره های درست را به آنها بدهند. اساتیدای تدریس در هر دوره ای اعم از، آموزش زبان روسی در ۵۰ روز و دوره های همیاد، به صورت تخصصی آموزش می بینند تا بتوانند با راهبری های درست خود، زبان آموزان را هر روز یک گام به جلو پیش ببرند. دوره های روسی آکادمی زبان بهین دانش تحت عنوان آموزش آنلاین زبان روسی، محیطی برابر و کاملا شفاف شده را بر مبنای روش آموزشی رامیت، برای سایر کاربران در ایران و خارج از ایران رقم زده است تا آنها بتوانند در هر کجای ایران و جهان که هستند بدون نگرانی از موقعیت خود، به هدفشان در آموزش زبان روسی دست یابند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

به منوز سهولت در روند شناخت و آگاهی از دوره ها موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی این امکان را برای علاقه مندان فراهم نموده است که با طریق برقراری ارتباط با کارشناسان مشاور ما از طریق ثبت مشخصات خود در بخش زیر منتظر تماس کارشناسان ما بوده و مشاوره های مربوطه را دریافت نمایید. با آگاهی می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.