IELTS7 Banner 01 8 اپلیکیشن آموزش زبان روسی,اپلیکیشن های آموزش زبان روسی

داشتن اپلیکیشن آموزش زبان روسی برای هر زبان آموزی که علاقه‌مند به یادگیری است از کاربردی‌ترین لوازم یادگیری خواهد بود. چرا که در کنار شرکت در کلاس‌های آموزشی و تدریس اساتید، این نرم افزارها می‌توانند به شما یک دستور عمل عالی جهت کار در منزل را بدهند و در نتیجه یک راهنمای هوشمند را در کنار خود داشته باشید.
زبان روسی از زبان‌های مهم در سراسر جهان محسوب می‌شود و بدون شک به دلیل اهمیت آن بسیاری از اپلیکیشن‌ها به آموزش این زبان و همچنین ارائه دیکشنری های روسی به انگلیسی و یا دیکشنری روسی به روسی آنلاین، جهت راحت کردن کار علاقه‌مندان، مبادرت می‌ورزند.
این اپلیکیشن‌ها، با ارائه آموزش‌های لازم و آموزش همه مهارت‌های اصلی در زبان روسی، سعی بر این دارند تا یک همراه مناسب، جهت کار در منزل زبان آموزان باشند. در نتیجه شما می‌توانید خارج از کلاس درس با تنظیم زمان مناسب خود، این اپلیکشن‌ها را وادار نمایید تا زمان تمرین را به شما گوشزد کرده و گام به گام با آموزش‌های آن‌ها، خودتان را در دسترسی سریع‌تر به هدفتان، آماده سازید.

اپلیکیشن آموزش زبان روسی

1- دولینگو
دولینگو از مهم‌ترین و معروف‌ترین نرم افزارهای یادگیری زبان روسی است که در کنار این زبان، سایر زبان‌های زنده جهان را نیز آموزش می‌دهد. این نرم افزار با سیستم آموزشی سرگرم کننده و ارائه تصاویر، فایل صوتی و… یادگیری زبان را به یک سرگرمی مهیج تبدیل نموده است.
دولینگو با پرداختن به همه مهارت‌های اصلی در یادگیری زبان روسی، و ارائه روش‌های گوناگون، یادگیری را برای علاقه‌مندان شیرین‌تر نموده و در نهایت شما می‌توانید با یک روش ایده آل در کنار آموزش‌های اساتید، به صورت خودآموز، زبان روسی را فرا بگیرید.
اپلیکیشن دولینگو قابل نصب بر روی سایر گوشی‌ها از جمله اندروید و اپل است و به صورت رایگان برای استفاده کاربران قرار گرفته است. البته که برای استفاده از آن، باید اینترنت همراهتان را روشن و در نتیجه به صورت آنلاین با این نرم افزار کار کنید.

2- هلو
نرم افزار هلو نیز یکی دیگر از نرم افزارهای آموزش زبان روسی است که این زبان را با روش‌های سرگرم کننده و شاد به کاربران یاد می‌دهد. در نتیجه اگر شما نیز جز افرادی هستید که آموزش‌های سرگرم کننده را به آموزش‌های رسمی و جدی‌تر ترجیح می‌دهید، بهتر است که این نرم افزار فوق العاده را نصب کرده و از یادگیری خود لذت ببرید.

3- MetaLanguage‏
این نرم افزار بیشتر با تمرکز بر مهارت یادگیری لغات روسی و البته عبارات کاربردی، متد آموزشی خود را ارائه داده است. شما می‌توانید روزانه با استفاده از این نرم افزار، خود را جهت یک مکالمه تمام عیار با افراد محلی روس، آماده سازید و در نتیجه اگر تمایل به سفر به روسیه را دارید، از این نرم افزار استفاده نمایید.
این اپلیکیشن به صورت تخصصی زبان روسی را آموزش می‌دهد و شما در هر سطحی از زبان روسی که باشید از مقدماتی تا پیشرفته، می‌توانید از آن بهره ببرید.

4- تیناسافت
تیناسافت نیز یکی دیگر از اپلیکیشن های آموزش زبان روسی و موجود در بازار است که شما را با انواع لغات کاربردی روسی، جمله‌ها و عبارات پرکاربرد آشنا می‌کند و در هر سطحی که هستید، می‌توانید از این نرم افزار استفاده نمایید چرا که لغات به صورت دسته بندی شده از سطوح مقدماتی تا پیشرفته در اختیار کاربران قرار گرفته شده است.

5- رز استون
رز استون از اپلیکیشن‌های قدرتمند در آموزش زبان روسی به صورت خود آموز است که با دولینگو در حال رقابت است و کاربران بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. این اپلیکیشن روسی، سایر زبان‌های دیگر را نیز آموزش می‌دهد و به صورت کاربردی، سایر مهارت‌ها را در کنار هم و به صورت مکمل، آموزش می‌دهد.
رز استون یک نرم افزار آمریکایی است که با ارائه تصاویر و فیلم‌های آموزشی از مکالمه افراد محلی در واقع شما را با دنیای واقعی زبان روسی، آشنا نموده و در نتیجه شما با گوش دادن به انواع تلفظ‌ها و البته زبان بدن افراد مختلف، می‌توانید به شکل بهتری، زبان روسی را فرا بگیرید.

معرفی آپ‌ها در واقع یکی از روش های یادگیری زبان روسی و یک راهنمایی برای زبان آموزان، زبان روسی است که می‌توانند در کنار آموزش‌های لازم اساتید خود، یک برنامه ریزی جامع برای تمرین‌های روزانه خود داشته باشند. گاهی برنامه ریزی کردن برای همه ما سخت می‌شود و اگرچه سعی کنیم با ایجاد عادت‌های مناسب، برنامه ریزی کردن را نیز جز تخصص‌ها و مهارت‌های خود قرار دهیم، اما می‌توانیم در قدم‌های ابتدایی از لوازمی مانند اپلیکیشن‌ها بهره برده و در تمرین‌های روزانه از‌ آن‌ها استفاده کنیم.
در این مسیر اساتید راهبران مناسبی هستند تا شما را گام به گام با پیشنهادات خود به سمت جلو سوق داده و در نهایت علاوه بر آموزش زبان روسی، ایجاد برنامه ریزی، انتخاب سبک یادگیری و تقویت عادت‌های مثبت را در شما افزایش دهند.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، اساتید خود را در این زمینه به صورت تخصصی آموزش می‌دهد تا بتوانند در تمامی موضوعات مختلف حامی و هدایت گر زبان آموزان بوده و مشاوره‌های درست را به آن‌ها بدهند. اساتید تدریس در هر دوره‌ای اعم از، آموزش زبان روسی در ۵۰ روز ، به صورت تخصصی آموزش می‌بینند تا بتوانند با راهبری‌های درست خود، زبان آموزان را هر روز یک گام به جلو پیش ببرند. دوره‌های روسی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان راکت و به صورت آموزش آنلاین زبان روسی، محیطی برابر و کاملا شفاف شده را بر مبنای روش آموزشی متفاوت، برای سایر کاربران در ایران و خارج از ایران رقم زده است تا آن‌ها بتوانند در هر کجای ایران و جهان که هستند بدون نگرانی از موقعیت خود، به هدفشان در آموزش زبان روسی دست یابند.
دوره‌های راکت و یا 50 روزه با داشتن روشی نوین و متفاوت (آموزش زبان با سریال) توانسته است قدمی متفاوت را در این حوزه بردارد و زبان آموزان بسیاری را با نیتیو لایک شدن و یادگیری نامحدود آشنا کند. هدف اصلی در دوره‌های راکت نیتیو لایک شدن زبان آموزان می‌باشد اما در کنار نیتیو لایک شدن چهار مهارت دیگر زبان به زبان آموزان به صورت ناخودآگاه آموزش داده می‌شود به همین دلیل شما می‌توانید تجربه‌ای متفاوت را هنگام یادگیری زبان با ما داشته باشید.
به منظور سهولت در روند شناخت و آگاهی از دوره‌ها موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی این امکان را برای علاقه‌مندان فراهم نموده است که از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان مشاور ما، از طریق ثبت مشخصات خود در فرم مشاوره و ثبت نام زیر منتظر تماس کارشناسان ما بوده و مشاوره‌های مربوطه را دریافت نمایید. با آگاهی می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.