IELTS7 Banner 01 8

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند. این اپلیکیشن ها با دارا بودن ویژگی هایی که زبان آموزان کودک را راغب به یادگیری زبان انگلیسی می کند، طراحی شده اند و در نتیجه فضایی سرگرم کننده را ایجاد نموده اند.
امروزه به دلیل اهمیتی که یادگیری زبان انگلیسی در آینده شغلی و موقعیت های پیش رو، ایجاد نموده است، بسیاری از والدین بر آن شده اند که کودکان خود را به هر طریقی مشتاق یادگیری انگلیسی و همچنین تمرین های مناسب نمایند. در این راستا، بسیاری از آکادمی های زبان انگلیسی و همچنین آموزشگاه های زبان نیز، برآن شده اند که به شکل تخصصی به این موضوع بپردازند. اغلب کلاس های مختص به کودکان را در بخشی مجزا طراحی نموده اند و با انواع کتاب های سرگرم کننده، وسایل بازی و … آموزش را به یک فضای مهیج برای کودکان تبدیل نموده اند. در این آکادمی ها، با توجه به نیاز کودکان، بازی و سرگرمی حرف اول را می زند و سعی می کنند با پخش کارتون ها و فیلم های آموزش زبان انگلیسی، تصاویر، وسایل بازی، طراحی شاد محیط آموزشی و البته بهره بردن از اساتید متخصص در این حوزه، کودکان بیشتری را متمایل به یادگیری زبان نمایند.

 

بی شک با همه گیری اینترنت و البته فضای شادی که ایجاد نموده است، شرکت های مختلفی نیز در این راستا، گام های مهمی برداشته و در نتیجه به شکل تخصصی اپلیکیشنهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و همچنین بازی های آموزش زبان را طراحی نموده اند، که در این سال ها با استقبال بی نظیری در میان والدین و کودکان مواجه شده اند. ما نیز برآن شدیم تا مقاله ای تحت این عنوان را تهیه دیده و شما را در آگاهی بخشی از استفاده از این نرم افزارها و مزیت هایی که دارند آشنا نماییم. همیشه کسب آگاهی می تواند شما را یک پله از سایرین جلو نگه داشته و در نتیجه مسیر مناسبی را برایتان رقم بزند.

 

۱- دولینگو
دولینگو در هر زبان و در هر سطحی مانند همیشه پیش قدم است و به همین جهت کاربران بسیاری را به سمت خود کشانده است. این نرم افزار به صورت تخصصی نیز و با بازی و سرگرمی، آموزش زبان کودکان را نیز در راستای کار خود قرار داده است و به همین دلیل می توان گفت که یک نرم افزار تمام عیار برای تمامی سنین محسوب می شود.
این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به زبان انگلیسی قرار می گیرد و شما می توانید با ثبت مشخصات و خود و انتخاب زبان، به سرعت به یادگیری روزانه زبان انگلیسی، بپردازید. نکته مهمی که این اپلیکیشن دارد این است که، با بازی های مهیج و فکر شده و همچنین روش های آموزشی نو، یادگیری انگلیسی را به بخشی شیرین در میان سایر فعالیت های دیگر تبدیل نموده است.

۲- پاپیتا
شاید در تبلیغ های بسیاری به تازه گی اسم این اپلیکیشن به گوش شما خورده باشد و البته با آن آشنا باشید اما نکته قابل توجه این است که این اپ یک پکیج کاملا ایرانی است که به خوبی توانسته است در میان کاربران جای خود را باز کند.
برای دانلود پاپیتا شما نیاز به صرف هزینه دارید اما این هزینه تنها یک بار از طریق شما باید پرداخت شود و در نتیجه تنها با یک بار هزینه صرف کردن، می توانید از این اپلیکیشن تمام عیار ایرانی، بهره ببرید.
روش آموزشی پاپیتا نیز، آموزش بر پایه بازی و سرگرمی است و البته که بی شک این روش به خوبی برای زبان آموزان کودک، ایجاد علاقه می نماید.

۳- LearnEnglish Kids
این اپلیکیشن به صورت تخصصی در حوزه کودکان فعالیت می کند و با روش های ایده آلی از جمله داستان، بازی، پخش فیلم و ویدئوهای آموزشی، در اختیار قرار دادن انیمیشن ها و شعر، یک پکیج کاملا سرگرم کننده را برای کودکانتان تهیه دیده است. این نرم افزار با توجه به این موضوعات، تمامی مهارت های مهم یادگیری را برای کودکانتان آموزش خواهند داد و در نتیجه فضایی دلنشین و شاد را برای آنها رقم خواهند زد.

 

۴- ARE
این اپ ایرانی و تخصصی آکادمی زبا بهین دانش، جهت آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های دیگر  برای تمامی سنین طراحی شده است. در واقع در این اپ جدای از آموزش آنلاین زبان انگلیسی، زبان آموزان می توانند در فضایی جداگانه و در ساعاتی خارج از زمان کلاس هایشان، به یادگیری تمامی مهارت های اصلی و مهم در زبان انگلیسی پرداخته و از مشاوره های پشتیبان خود در اپلیکیشن ARE نیز بهره ببرند.
از مزیت های این اپلیکیشن این است که قابل نصب بر روی سایر گوشی های همراه است و همچنین به صوت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این نرم افزار از سیستم آموزش انسان به انسان بهره می برد و در واقع شما در حین آموزش با یک ربات در ارتباط نیستید و می توانید با انتخاب استاد خود در این راستا، به صورت کاملا مستقل عمل نمایید.
این اپ فضایی را برای کاربران خود ایجاد نموده است تا در فضایی امن به مکالمه و چت های گروهی با سایر هم سطح های خود پرداخته و در نتیجه علاوه بر پرداختن به سایر مهارت ها از جمله آموش گرامر، آموزش نوشتن به انگلیسی و… در فضایی واقعی، به تقویت مهارت مکالمه خود نیز بپردازند.

 

کودکان نیاز دارند تا بتوانند با روش های گوناگون آموزش را در حین سرگرمی دریافت نمایند به همین دلیل موسسه زبان بهین دانش دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز  و دوره آنلاین زبان انگلیسی ویژه کودکان را با روش ویژه ای در نظر گرفته است که اگر اولیای آن ها با ما همراه بوده و مهارت های یادگیری را به خوبی بشناسانند، می توانند در ساعات کلاس های آنها، زمانی را به آنها اختصاص داده تا بتوانند به صورت مستقل و بدون تکیه دادن به پدر یا مادرشان، با اساتید همراه شده و مهارت های خود را افزایش دهند.
در این راستا اپلیکیشن ها نیز یک مسیر مکلمل هستند که برای زبان آموزان و والدینشان برنامه ریزی های لازم را جهت خود آموزی زبان انگلیسی می دهند و می توانند راهنمای خوبی بوده تا آنها به خوبی از ساعات خارج از کلاس با بازی و سرگرمی نتیجه مطلوب را ببرند.
دوره های همیاد ویژه کودکان از دوره هایی است که والدین و یا زبان آموز می توانند، با انتخاب استاد، ساعت و زمان کلاس، حق انتخاب در تمامی بخش ها داشته و در نتیجه اگر از نوع آموزش استاد و یا انتخاب زمان کلاس هایشان ناراضی بودند، پس از ده روز، به تغییر آنها پرداخته و در نتیجه تنوعی مثبت را برای خود رقم بزنند. این خود یکی از ایده آل ترین مزیت های دوره های آنلاین است که بهتر است برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره ها یا با شماره بالا تماس حاصل کرده و یا به تکمیل بخش زیر پرداخته و منتظر تماس کارشناسان اجرایی ما باشید و مشاوره های لازم را جهت پیشبرد بهتر کسب نمایید.