اپلیکیشن آموزش زبان ترکی استانبولی در یادگیری بهتر و کاربری تر آموزش زبان ترکی بسیار مفید واقع خواهد شد. در واقع اپلیکشن ها در دنیای امروزی جایگاه ویژه ای را در میان کاربران اینترنت ایجاد نموده اند. این اپلیکیشن ها با موضوعات متنوع از جمله آموزش زبان در اختیار علاقه مندان به یادگیری زبان دوم و چندزبانه قرار می گیرد تا بتوانند با یک برنامه ریزی مدون، زبان آموزان را به جلو سوق دهند.
اپلیکیشن ها در واقع می توانند یک همراه برای برنامه ریزی های روزانه یادگیری زبان برای شما عزیزان باشند تا بتوانید در ساعاتی مشخص تنها با یک کلیک ساده اعلام حضور کنید و تمرین ها را از دوره های مقدماتی تا پیشرفته پا به پای آموزش های اپلیکیشن به سمت جلو راهبری کنید.

 

زبان ترکی برای ما ایرانیان از اهمیت بالایی برخوردار است و این اهمیت بر می گردد به ارتباطاتی که در حوزه های مختلف با این کشور همسایه داریم. ترکی به دلیل نزدیکی هر چند کم به زبان ما، می تواند زبان راحت تری نسبت به سایر زبان ها برای ما باشد و با سرعت بیشتری این زبان را نسبت به سایر کشورهای دیگر بیاموزیم.
اگرچه که داشتن اپ ها ایجاد انگیزه بیشتری را در آموزش زبان ترکی می نمایند اما وجود اساتید در حوزه آموزش می تواند به شما عزیزان کمک کند. آموزش هایی که از طریق استاتید کارکشته انجام می پذیرد می تواند در کوتاه کردن مسیر برای شما حائز اهمیت باشد. در واقع دوره های متفاوتی برای زبان اسپانیایی تهیه شده است که شما را با دایره وسیعی از آموزش مواجه می نماید. این دوره ها در آکادمی زبان بهین دانش، تحت دوره های آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز و همیاد برگذار می شوند که به شکل کاملا آنلاین در حال برگذاری هستند. دوره های آنلاین زبان ترکی، در واقع دایره وسیع تری از زبان آموزان در خود جای می دهد و یک آموزش عادلانه را برای تمامی افراد ایرانی زبان در هر کجای این جهان، رقم می زند.
یادگیری با روش های راهبرانه اساتید، در کنار وجود اپلیکیشن هایی که به شما در برنامه ریزی های شخصی در تمرین زبان ترکی کمک می کنند، یک روش کاملا ایده آل است و از شما یک فرد با برنامه خواهد ساخت که مسیر خود را شناخته و همچنین یک هدف مهم در یادگیری ترکی را انتخاب نموده است.
در این راستا کارشناسان ما نیز در کنار شما هستند، تا پا به پای شما مسیر را طی نموده و مشاوره های لازم را برای شما عزیزان قرار دهند. این مشاوره در تمامی بخش های آموزشی وجود دارد تا هر روز یک گام بیشتر و بهتر را در این مسیر بردارید. در ادامه می توانید با تکمیل بخش زیر از این مزیت ویژه بهره مند شده و مشاوره های لازم را به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

۱- Duolingo
وقتی صحبت از نرم افزار یادگیری زبان می شود، بی شک اولین و کامل ترین نرم افزار دولینگو هست که برای تمامی علاقه مندان به زبان های مهم، طراحی شده است. این نرم افزار با سرگرمی و بازی و البته ایجاد فضایی کاملا فکر شده، برای زبان آموزان، دنیایی کاملا متفاوت از آموزش زبان ترکی استانبولی را ایجاد نموده است.
دولینگو قابل نصب بر روی تمامی گوشی های همراه است و به صورت رایگان در میان کاربران و علاقه مندان قرار گرفته شده است. چیزی که دولینگو را از سایر اپلیکیشن ها متمایز نموده است، این است که، این نرم افزار، در نهایت به صورت جهانی رتبه شما از میان سایر کاربرانش را نشان داده و محیطی را ایجاد نموده تا شما بتوانید افرادی را که هم سطح شما در زبان ترکی هستند را یافته و در نهایت برای همدیگر حکم یک پارتنر ترکی را داشته باشید.
دولینگو جدیدا برای آموزش لغات بخش دیگری را در خود ایجاد نموده است که فلش کارت های ترکی به صورت آنلاین را در اختیارتان قرار داده و در نهایت شما می توانید دایره لغات خود را نیز در کنار تقویت سایر مهارت های مهم ترکی، افزایش دهید. دولینگو جز نرم افزارهایی است که باید به صورت آنلاین با آن کار کرده و در نهایت برای تمرین، شما نیاز به اتصال به شبکه اینترنتی دارید. نکته مهم دیگر این است که فارسی زبانان ترکی را می توانند با زبان ترکی فرا گرفته و یا برای زبان مبدا، زبان انگلیسی را انتخاب نمایند و قابلیتی که زبان را به زبان مادریتان یاد دهد، در دست نخواهید داشت.
البته شاید این خود یکی از نکات مثبت برای شما باشد چرا که اگر به زبان ترکی را با زبان ترکی فرا بگیرید که از اصولی ترین روش ها را انتخاب نموده اید و اگر به زبان انگلیسی، در واقع شما به صورت همزمان به تقویت دو زبان زنده دنیا پرداخته اید.

– Busuu
بوسوو نیز مانند دولینگو سعی در آموزش سایر زبان های مهم را دارد و تلاش کرده است که در طی سال های فعالیت خود، با قرار دادن آموزش انواع زبان ها، دایره کاربران خود را افزایش دهد. اگر در سطح مقدماتی و یا پیشرفته در آموزش زبان ترکی دارید، نگران نباشید، چرا که بوسوو برای تمامی سطوح برنامه ریزی جامعی را ایجاد نموده است و شما می توانید براحتی در هر سطحی در یادگیری زبان ترکی هستید، از این نرم افزار فوق العاده بهره ببرید.
برای یادگیری زبان از طریق Busuu شما نیازی به اینترنت ندارید و می توانید به صورت آفلاین با این نرم افزار نیز کار کنید. در ابتدا این نرم افزار به شما این انتخاب را می دهد تا زمان تمرین خود را مشخص نمایید و با این کار روزانه مانند نرم افزار دولینگو به شما این زمان را یادآوری می کند. این نرم افزار در سال ۲۰۱۶ موفق شد تا در لیست اپلیکیشن ها خلاق و نوآور قرار بگیرد و در نتیجه به محبوبیت آن افزوده شد. این نرم افزار با ایجاد بستری مناسب، شما را به سایر کاربرانی که علاقه مند به زبان ترکی هستند و همچنین از سطح زبانی مشابهی با شما برخوردارند، متصل می  کند و شما می توانید براحتی علاوه بر تمرین و تکرار روزانه ترکی، با پارتنرهای ترکی خود نیز، به مکالمه و گفتگو بپردازید.

– یونس امره
این اپلیکیشن ویژه Yunus Emre Enstitüsü است. یونس امره یکی از آکادمی های یادگیری تخصصی ترکی است که در سراسر جهان موسسات خود را ایجاد نموده است تا بتواند به علاقه مند سازی زبان ترکی، کمک بسزایی کرده باشد. البته که آموزش های موسسه یونس امره، تنها به آموزش در مراکز ختم نمی شود و این موسسه اقدام به آموزش از طریق وبسایت و نرم افزار خود نیز نموده است.
در واقع هر چیزی که در وبسایت این موسسه آموزش داده می شود، در اختیار کاربران اپلیکیشن این موسسه نیز قرار می گیرد که می توان به فیلم ها و کلیپ های آموزشی فوق العاده این نرم افزار اشاره نمود. این اپلیکیشن تاکنون بسیاری از هموطنان ما را به زبان ترکی مسلط کرده است و البته که با آموزش های صحیح و گام به گام خود، توانسته است علاقه مندی های بسیاری را در میان عموم ایجاد نماید. این نرم افزار به صورت کاملا ساده به آموزش ترکی می پردازد و در واقع به ساده سازی این زبان کمک می کند.

– Mondly Türkçe
همانطور که از اسم این اپ پیدا است، یک نرم افزار تخصصی در زمینه آموزش زبان ترکی است که قابل نصب بر روی سیستم اندروید است. در واقع شما می توانید زبان ترکی را با زبان انگلیسی در این اپ فرا بگیرید و تمامی مهارت های مهم و اصلی از جمله گرامر زبان ترکی و… را نیز فرا بگیرید. با تمرین روزانه در کنار دوره های تخصصی ای که برای زبان ترکی می بینید، می توانید پس از مدتی و با سرعت بسیار زیادی، زبان ترکی را به بهترین نحو فرا گرفته و از این مهارت خود لذت فراوان ببرید.

– ARE
این اپ یک اپ تخصصی در زمینه آموزش زبان ترکی است که با پرداختن به تمامی مهارت های اصلی در یادگیری این زبان، زبان ترکی را به صورت کاملا برنامه ریزی شده و هدفمند به زبان آموزان علاقه مند، یاد می دهد. این اپ رایگاه و قابل نصب بر روی تمامی گوشی های همراه است و شما می توانید با نصب آن در بازار، علاوه بر تمرین های روزانه و شخصی، به صورت گروهی نیز با دوستان و افراد هم سطح خود به مکالمه و گفتگوی ترکی پرداخته و خود را در یک شرایط یکسان و کاملا فکر شده، به حد اعلا در این زبان برسانید.
اپ ARE با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی و با پشتیبانی تمام وقت اساتید راکت زبان ترکی هدایت می شود که در این راستا شما می توانید در زمینه رفع اشکال، چگونگی تمرین ترکی در منزل و… را از اساتید خود درخواست نموده و از پشتیبانی های آنها بهره مند شوید.

 

اگر تمایل به شرکت در دوره های آموزش زبان ترکی را دارید می توانید با ثبت شماره تماس خود در بخش زیر و سایر مشخصات فردی تان، از مشاوران ما درخواست مشاوره آموزشی نموده و همچنین از زمان و تاریخ شروع دوره های ویژه موسسه زبان بهین دانش نیز مطلع شوید.
از ویژه ترین دوره هایی که در موسسه ما برگزار می شوند، می توان به دوره آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز و دوره های همیاد ترکی نیز اشاره نمود که هر دو بخش مهمی را در دو زبانه کردن زبان آموزان ما داشته اند. این دوره ها با پشتیبانی ۲۴ ساعته و روش راکت برگزار می شوند و انتخاب اساتید و زمان شروع کلاس ها با انتخاب خود زبان آموز صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به دو طریق زیر می توانید اقدام نمایید:
– ثبت مشخصات خود در باکس زیر
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲