آموزش آنلاین زبان فرانسه در موسسه زبان بهین دانش، امروزه با هدف همگانی کردن یادگیری زبان فرانسه برای علاقه مندان به آن بوجود آمده است. این دوره که از دوره های مهم و اساسی در جامعه مدرن امروزی شناخته شده است، پس از مدتی نگاه جمع کثیری از فارسی زبانان را در حوزه های زبانی به خود جلب نموده است.
زبان فرانسه جز ده زبان برتر در سراسر جهان است  که بعد از زبان انگلیسی توانسته است با اختلاف از سایر زبان ها، جایگاه خود را برای یادگیری و آموزش در میان علاقه مندان ثبت نماید. این زبان نیز عضو خانواده بزرگ زبان های رومی است که آن را به عنوان یکی از شاخه های زبان های هندو- اروپایی می شناسند.
نزدیک به ۲۰۰ میلیون نفر این زبان را به عنوان زبان دوم خود انتخاب نموده اند که این خود دلیلی بر اهمیت این زبان است. البته در اهمیت این موضوع همین بس که این زبان را به عنوان زبان آکادمیک نیز در جهان بین الملل می شناسند و البته که فرانسه جز پنج زبانی است که در اتحادیه اروپا و سازمان بین الملل دارای اهمیت است و در واقع در این سازمان های مهم برای این زبان ارزش بسیاری را قائل هستند.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

کشور فرانسه در تبلیغ زبان خود به خوبی عمل نموده است و در این راستا قدم های مثبت بسیاری را در زمینه های فرهنگی، ادبی، نماشی و هنر نهاده است که همه اینها خود دلیلی مهم بر علاقه سایرین نیز خواهد بود. بسیاری از ما با دیدن یک فیلم، گوش دادن به یک موسیقی گوش نواز و یا یک اثر هنری جذاب علاقه مند به این زبان و فرهنگ این کشور شده ایم که این خود موضوعی است که جای تامل بسیاری خواهد داشت و بهتر است که کشور ما نیز در این زمینه فعالیت های مثبتی را انجام داده و به معرفی و علاقه مندسازی زبانمان بپردازد.
آموزش آنلاین در موسسه بهین دانش با هدف زیبایی بخشی و ادغام زیبایی و تنوع در آموزش، شکلی جدید از آموزش را به همگان معرفی و در نتیجه به جرات می توان گفت که با هدف و چشم انداز گسترده و بلند مدتی که دارد، توانسته است دنیایی متفاوت را برای زبان آموزان رقم بزند.

آموزش زبان در هر آموزشگاه و موسسه زبانی به شکلی متفاوت به اجرا در می آید. در موسسه بهین دانش آموزش آنلاین زبان فرانسوی به دو شکل ویژه در حال اجرا است که هر یک در جایگاه خود با توجه به نیاز روز با تفاوت های مثبت و متمایزی که دارند، توانسته اند اقشار مختلف با اهدافی مختلف را به سمت خود بکشانند که از جمله دوره های ویژه آموزش آنلاین زبان فرانسوی، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

۱- آموزش زبان فرانسه در ۵۰ روز
دوره های فشرده آموزش زبان فرانسه تحت عنوان راکت زبان فرانسه در آموزشگاه بهین دانش در حال اجرا هستند که از خصوصیات بازر آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش آنلاین فرانسه در ۵۰ روز به جای ۲ سال
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– زمان و ساعت کلاس ها به انتخاب زبان آموز
– زمان تمرین و آموزش روزانه نامحدود
– ۳۰ جلسه کلاس آنلاین خصوصی
– ۶۰ جلسه کلاس آنلاین گروهی

۲- دوره های همیاد زبان فرانسه
دوره خصوصی آموزش زبان فرانسه در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان دوره همیاد شناخته شده است. این دوره از جمله دوره هایی است که با سیستم آموزشی رامیت، آموزش را به شکلی استاندارد شده و درست در اختیار مراجعین می گذارد و در واقع از خصوصیات بازر آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– انتخاب زمان و ساعات کلاس ها با خود زبان آموز
– انتخاب راهبر و مدرس بر عهده زبان آموز
– امکان تغییر زمان کلاس و یا تغییر استاد پس از ۵ روز
– انتخاب روش تدریس و لوازم کمک آموزشی با زبان آموز
– جلسات کاملا خصوصی با پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته

اساتید دوره های راکت فرانسوی و همیاد، همگی از اساتید کاربلد دوره های راکت زبان های خارجه هستند که هر یک در دوره های تربیت مدرس راکت شرکت و مهارت های لازم را جهت مدیریت کلاس های آنلاین زیر نظر احمدرضا ابراهیمی کسب نموده اند. این عزیزان با موفقیت در چالش هایی که برای تدریس به این روش در نظر گرفته شده بود عبور و در واقع پس از گذر از فیلترهای متفاوت امروزه به عنوان اساتید سرشناس در حوزه آموزش زبان در سراسر ایران شناخته شده اند.
روش تدریس این عزیزان کاملا بر اساس سیستم آموزشی رامیت است و در این راستا نیز آموزش های لازم را کسب نموده اند. البته که در دوره های تربیت مدرس راکت موارد زیر به اساتید آموزش داده می شود:

– نحوه مدیریت کلاس های آنلاین زبان فرانسه
– نحوه طرح درس به صورت آنلاین
– نحوه بررسی سطح زبان آموزان فرانسه به صورت آنلاین
– نحوه استفاده از لوازم کمک آموزشی زبان فرانسه به شیوه آنلاین

– آشنایی با متدهای به روز آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین
– فراگیری کار با اپلیکیشن های آنلاین بهین دانش و ARE ویژه اساتید
– نحوه تشویق زبان آموزان خلاق و علاقه مند سازی در زبان آموز ضعیف تر
– چگونگی ایجاد کلاسی خلاق و ایجاد انگیزه در زبان آموزان آنلاین
– و…

گذر از دوره های تربیت مدرس راکت، در واقع یک نیاز اساسی جهت آموزش و تدریس آنلاین زبان آموزان است. چرا که دوره های آنلاین سال های اندکی است که در آموزش وارد و در نهایت اگر با آموزش های صحیح و استاندارد شده همراه نباشد، به دلیل آگاهی نداشتن زبان آموزان، تمرین و تکرار جدی گرفته نمی شود و همین امر از کیفیت کار کم خواهد نمود. برای همین منظور اساتید با روش های نوین، متنوع، سرگرم کننده و در نهایت استاندارد، آموزش آنلاین را به بخشی کاملا جذاب تبدیل نموده و رغبت و علاقه را در زبان آموزان نهادینه خواهند نمود.
دوره های آنلاین بستری کاملا عادلانه را برای تمامی اقشار فارسی زبان فراهم نموده است و در این مسیر تمامی فارسی زبانان را در سراسر جهان به سمت دو زبانه شدن سوق می دهد که البته این افراد تنها در دایره جغرافیایی ایران سکنی نداشته و در نهایت باید مسرور و مغرور به این بود که ما زبان آموزان بسیاری را در خارج از کشور از جمله آلمان، آمریکا، فرانسه و کشورهای عربی و… در دوره های خود و در خانواده بزرگ بهین دانش داریم که در کنار فارسی زبانان مقیم ایران، با روشی کاملا یکسان به آموزش و راهبری این عزیزان می پردازیم.
شما می توانید خود به انتخاب روش تدریس پرداخته و در نهایت اگر علاقه مند به یادگیری فرانسه بر اساس کتاب های آموزشی هستید به این کار اقدام نموده و یا درخواست یادگیری به وسیله کلیپ های آموزشی و یا… نمایید.
دوره های آنلاین زبان های خارجه، زبان آموزان آکادمی بهین دانش را با سوالاتی مانند، آیا پس از گذراندن دوره آنلاین، مدرکی مبنی بر گذراندن دوره اعطا می شود؟ آیا این دوره ها ماننده دوره های حضوری از اعتبار برخوردار هستند؟ اعتبار این دوره ها در چه سطحی است و آیا در دوره آنلاین تمامی مهارت های اصلی زبان فرانسوی آموزش داده می شود یا نه، مواجه می کند و این موضوعات به عنوان دغدغه ای اساسی برای آنها محسوب می شود.
برای رسیدن به سوالات خود شما را با ویژگی های مهم دوره های آنلاین فرانسوی آشنا و در نهایت توضیحی جامع را در این زمینه به شما خواهیم داد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید…

ویژگی های دوره آنلاین زبان فرانسوی

پشت هر دوره ای قطعا نیازی خاص نهفته است که موسسات زبان را بر آن می دارند که با توجه به این نیازها برنامه ریزی هایی را انجام و در نتیجه پاسخی مناسب در جهت برطرف نمودن آنها داشته باشند. دوره های آنلاین فرانسه نیز به همین جهت طراحی گردید تا خواست بسیاری را تامین و در نتیجه رویای افراد متفاوت در سراسر ایران و جهان از جمله شهرها و روستاهای دور افتاده را به واقعیت تبدیل نماید.
ما نمی توانیم منکر این موضوع باشیم که هنوز هم در بسیاری از مناطق آموزش به شکل صحیح وجود ندارد و بسیاری از این مهم بی بهره اند. به همین جهت نیاز این افراد الزام می دارد که آموزش را تنها به محیط های بسته آموزشگاه ها معطوف نکرده و در نهایت شکلی همگانی را برای این منظور ارائه دهیم.
دوره های آنلاین فرانسه ویژگی هایی را در بر می گیرند که هر یک کامل کننده این دوره هستند و می تواند گامی مثبت را در ارائه بهتر و کامل تر بردارند. این ویژگی ها شامل موارد زیر هستند:

– آزمون تعیین سطح به صورت کاملا آنلاین انجام می شود
– آزمون پایان ترم فرانسه به صورت آنلاین برگزار می شود
– آزمون دوره آنلاین فرانسه، هیچ محدودیتی ندارد.
– انتخاب زمان و روز کلاس های آنلاین فرانسوی با زبان آموزان است.
– آموزش آنلاین زبان فرانسوی، یک سرگرمی ویژه برای زبان آموزان محسوب می شود.
– از اساتید خبره و متخصص در آموزش آنلاین فرانسه استفاده می شود.
– آزمون آنلاین فرانسه، مقرون به صرفه است.

آزمون تعیین سطح در دوره های آنلاین فرانسه کاملا به صورت رایگان برگزار می شود که این آزمون در اپ اختصاصی بهین دانش و با سوالاتی کاملا استاندارد شده صورت می گیرد. دلیل آنلاین بودن این آزمون این است که صفر تا صد این دوره به صورت غیرحضوری انجام گردد تا زبان آموزان مقیم خارج از کشور و یا شهر اصفهان نیز بتوانند از راه دور این آزمون را تجربه و در نهایت دغدغه حضور در آزمون های غیرحضوری و رفت و آمدهای بیهوده را نداشته باشند.
آزمون پایان ترم دوره های آنلاین نیز به همین شکل و در نرم افزار بهین دانش به انجام می رسد که با یک زمان کوتاه شما می توانید به سوالات مرتبط با سطح خود پاسخ و به صورت آنلاین نیز کارنامه خود را دریافت نمایید. این کارنامه گزارش کامل از فعالیت های ترمیک و یا فشرده را به شما ارائه می دهد که این گزارش به صورت روزانه نیز و در پایان هر جلسه در صفحه شخصی شما نمایش داده می شود.
زمان و روز کلاس های آنلاین همگی با انتخاب خود زبان آموزان صورت می گیرد تا در واقع بستری را فراهم آورند تا هر یک از زبان آموزان در ساعاتی که یادگیری بهتر و عمیق تری دارند، به تمرین و یادگیری در این زمینه بپردازند. این مزیت می تواند نکته مثبتی باشد تا زبان آموزان بتوانند از زمان های خالی خود در راستای یادگیری بهتر بهره برده و در نتیجه کیفیت یادگیری بهتری را شامل حال خود نمایند.
همانطور که قبلا هم اشاره نمودیم اساتید این دوره ها همگی از اساتید راکت هستند و این خود دلیلی است بر این است که با روش و متد درس، استفاده بجا از  لوازم کمک آموزشی و… بتوانند کیفیت بهتری را در آموزش رقم بزنند.

اهداف دوره های آنلاین زبان فرانسوی

هر دوره نشان دهنده هدفی است که در ارائه آن بوجود آمده است و اگر بخواهیم با خود صادق باشیم بهتر است که این موضوع را در نظر بگیریم که با ایجاد فضای آموزش مجازی، آموزش زبان نیز نیاز داشت تا به سمت غیرحضوری بودن پیش رود. دوره های غیرحضوری در واقع بزرگ ترین گامی را که برای جامعه برداشته اند، محافظ از محیط زیست است. اما این دوره ها چطور می توانند از محیط زیست مراقبت نمایند و چه خدماتی را در این راستا ایجاد نموده است؟
اولین گام و مهم ترین گام دوره های مجازی در  واقع این است که از رفت و آمدهای غیرضروری منزل تا آموزشگاه زبان، آموزشگاه زبان تا محل کار و … جلوگیری می نماید و این خود می تواند دلیلی بر این باشد تا از آلودگی هوا و استفاده بیش از حد از وسایل نقلیه جلوگیری شود اما نکته دوم این است که با مجازی شدن این دوره ها از مصرف حجم زیادی از کاغذ نیز جلوگیری می شود که از آسیب جدی به جنگل ها و مراتع نیز جلوگیری می نماید.
اما این گام ها به همین جا ختم نمی شود و دوره های غیرحضوری آموزش زبان فرانسه در مصرف برق، گاز، هزینه های گزاف جاری جلوگیری و در نهایت به شکلی اساسی بر این دغدغه ها مرحم می گذارد.

دوره های آنلاین فرانسه در کنار اپ ARE تحولی شگفت انگیز را رقم زده اند و توانسته اند مشکل نبود پارتنر فرانسوی را برای زبان آموزان حل و در نهایت تمرین مکالمه و نوشتار را در طول روز به نسبت دیگر دوره ها بیشتر نمایند. اصولا نبود پارتنر می تواند یک معظل برای زبان آموز باشد و اگرچه می توان با تمرین روزانه در آینه این کمبود را تا حدودی حل نمود اما این اندازه تمرین نمی تواند مثمر ثمر باشد.
این موضوع را می توان به تمرین رانندگی نیز ربط داد. به طور مثال افرادی که رانندگی را به خوبی فرا می گیرند اگر نتوانند با وسایل نقلیه مهارت های خود را تمرین نمایند، در واقع پس از مدتی هر آنچه که فرا گرفته اند را فراموش و یا در نهایت در رانندگی با کمبود اعتمادبنفس مواجه خواهند شد.
داشتن پارتنر یک اولویت است و دوره های آنلاین به این نیاز پاسخ و در نهایت بستری امن و مطمئن را فراهم نموده اند تا زبان آموزان در محیطی کاملا واقعی به تمرین مهارت های چهارگانه و مهم خود در یادگیری زبان فرانسه بپردازند. این تمرین شما را آماده می کند تا در هر شرایطی به خوبی عمل کرده و در نهایت بتوانید به شکلی موثر در موقعیت های متفاوت عکس العمل های درست و به موقعی را داشته باشید.

قوانین شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان فرانسوی

دوره های آنلاین به دلیل نا آشنا بودن و تازه گی شان در جامعه امروز، نیاز به ثبت قوانین داشته تا بتوانند زبان آموزان را به مقصد دلخواهشان برسانند. قوانین در هر آموزشگاه یا موسسه ای برای پیش بردن بهتر مسیر طراحی می شوند. دوره های آنلاین نیز در آکادمی زبان بهین دانش با ثبت قوانین مکتوب و جامع خود، توانسته اند مسیری درست را در پی گرفته و همین قوانین دلیلی بر گام های مطمئن این دوره ها خواهد بود.
ما در موسسه زبان بهین دانش با ایجاد قوانین مختص به دوره های آنلاین، دوره های آنلاین فرانسوی را به دوره ای کاربردی تبدیل نموده ایم که از جمله این قوانین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– غیبت بیش از ۲ جلسه در دوره های آنلاین زبان فرانسوی، مجاز نیست.
– زبان آموزان متعهد به شرکت در کلاس های فرانسوی، راس ساعت تعیین شده هستند و همه باید همزمان در زمان مشخص شده آنلاین باشند.
– زبان آموزان قبل از اولین جلسه موظف به فراگیری کار با اپلیکیشن بهین دانش و اپلیکیشن ARE هستند.
– شرکت در آزمون آنلاین پایان دوره زبان فرانسوی، برای تمامی زبان آموزان، الزامی است. در صورت حضور نداشتن، زبان آموز نمی تواند در ترم ها یا سطوح پیشرفته تر زبان فرانسوی شرکت نماید.
– شرکت در دوره های آنلاین فرانسوی برای همه سنین آزاد است
– هر زبان آموز برای رسیدن به سطوح بالاتر نیازمند کسب حداقل نمره قبولی در آزمون آنلاین زبان فرانسوی است.

امتحانات دوره‌ های آنلاین فرانسه به صورتغیر حضوری و به دو شکل شفاهی و کتبی برگزار می شود و کلیه مهارت های کاربردی و مهم در یادگیری این زبان، مورد بررسی قرار می گیرد.
فراگیری و کار با اپلیکیشن های بهین دانش و ARE، برای زبان آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در نتیجه یک الزام خواهد بود. اپلیکیشن بهین دانش، در دو نسخهویژه اساتید و زبان آموزان، تهیه دیده شده است و زبان آموزان می توانند به صورت آنلاین و روزانه از نمرات خود و وضعیت فعالیت های کلاسی شان اطلاع یابند. حضور و غیاب نیز در این اپ صورت می پذیرد و در واقع این موقعیت را برای زبان آموز رقم می زند که در پایان هر جلسه از نکات قوت و ضعف خود آگاه و در صدد رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوتشان بپردازند.
نمرات آزمون پایان ترم، پس از ۴۸ ساعت اعلام شده و کارنامه آنلاین زبان فرانسوی هر یک از زبان آموزان، به آنها تحویل داده می شود. شما می توانید کارنامه خود را بر روی اپلیکیشن بهین دانش و در بخش خصوصی مربوط به خود ببینید.
اما اپ ARE با فعالیتی متفاوت جهت تمرین و برنامه ریزی روزانه برای زبان آموزان تهیه دیده شده است. این اپ در واقع محیطی خصوصی و گروهی را ایجاد نموده است تا زبان آموزان بتواند به هر دو شکل به تمرین و رفع اشکال با اساتید خود بپردازد. گروه تهیه شده نیز جهت تقویت مهارت مکالمه و نوشتار زبان آموز صورت گرفته است تا تا با موقعیتی شبیه سازی شده، زبان آموزان را راغب به فعالیت های گروهی نموده و در نهایت با تمرین روزانه، سرعت و کیفیت یادگیری این عزیزان را بالاتر ببرد.
اپ ARE این موقعیت ویژه را نیز به وجود آورده است تا زبان آموز با انتخاب استاد دلخواه خود و آگاهی از رزومه ایشان، فعالیتی آگاهانه و مستقل را داشته باشد. این اپ با پشتیبانی های تمام وقت خود حمایتی تمام عیار را برای زبان آموزان رقم می زند.
از موارد مهم دیگری که می توان در این زمینه نام برد این است که پشتیبانی آنلاین و بررسی روزانه فعالیت های زبان آموزان، از بخش های مهم در این دوره است. تمامی دوره ها در آکادمی بهین دانش از پشتیبانی آنلاین برخوردار هستند، تا حمایتی مثبت را در این زمینه رقم بزنند.
در نهایت بهتر است خاطر نشان کنیم که برای افراد علاقه مند به زبان فرانسه که در خارج از اصفهان زندگی می کنند، امکان ارسال مدارک از طریق پست وجود دارد و در واقع شما می توانید تمام مسیر را به صورت کاملا غیرحضوری طی نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آنلاین فرانسوی و بهره بردن از مشاوره رایگان در زمینه انتخاب زبان، انتخاب دوره، انتخاب روش یادگیری و… به تکمیل بخش زیر اقدام نمایید و یا با شماره تماس ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نمایید. ما از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه در کنار شما عزیزان هستیم.