بهین دانش در دهه ۸۰ شروع به انجام فعالیت نمود و امروز با بیش از ۱۲ سال تجربه موفق، یکی از آموزشگاه های برتر در ایران محسوب می شود. این آموزشگاه زبان توانسته است در آموزش زبان های خارجه از جمله زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان اسپانیایی، عربی و … فعالیت بسزایی داشته باشد. این آموزشگاه علاوه بر آموزش زبان، در زمینه برگزاری دوره های  مهمی از جمله
IELTS ،TOEFL ،Gre ،TOLIMO ،MCHE ،MSRT ،PET ،KET  و آزمون های فرانسه از جمله DELF، DALF ،TCF ،TEF فعالیت های بسزایی دارد.
بهین دانش دوره های خصوصی خود را در حوزه آموزش زبان های بین المللی برگزار و در نتیجه در کنار دوره های ترمیک خود شکلی ایده آل از آموزش را برای نیازهای روز ارائه می دهد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه های زبان برای علایق متفاوت آموزش زبان های رایج را در راستای کار خود قرار داده اند، اما این زبان ها گاهی کافی نیستند و بسیاری دوست دارند که زبان های متفاوت تری را نیز فرا بگیرند. ایران کمبریج در زمینه یادگیری زبان کشورهای نوروژ، دانمارک و هلند نیز فعالیت دارد.
این دوره ها همگی به صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده طراحی گردیده اند و در واقع هر کدام مشخصه های خود را دارند. دوره های ترمیک در آموزشگاه بهین دانش به صورت حضوری برگزار می شوند و تمامی شاخه های زبانی را در بر می گیرند. دوره های ترمیک برای عموم از جذابیت بسزایی برخوردار است اما دوره های فشرده و فوق فشرده اصولا برای افرادی تهیه دیده می شود که زمان کافی برای یادگیری را ندارند و از زمان کمتری برخوردار هستند.

 

 

در موسسه زبان بهین دانش دوره های آموزش زبان به صورت غیرحضوری برگزار می شود تا زمینه دو زبانه شدن تمامی فارسی زبانان را در هر نقطه از ایران و جهان فراهم آورد. این دوره ها همگی با پشتیبانی تمام وقت توانسته اند از لحظه ثبت نام تا پایان دوره حمایت تام را برای زبان آموزان رقم بزنند و در نتیجه همراهی همیشگی برای زبان آموزان در ساعات خارج از زمان کلاس هایشان باشند.
دوره های مربوطه در موسسه زبان بهین دانش به صورت خصوصی و فوق فشرده برگزار و تحت عنوان همیاد زبان و راکت زبان های خارجه به زبان آموزان معرفی می گردند. دوره های راکت زبان از دوره های فوق فشرده هستند که شکلی نوین از آموزش را معرفی و در نتیجه با روش سیستم آموزشی رامیت گامی مستعد را برداشته است.
این دوره در کمتر از ۲ ماه زبان را بجای ۲ سال به زبان آموزان آموزش می دهد و دارای ۶۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان و ۳۰ جلسه گروهی آنلاین زبان است که همگی در کنار هم با تحقیق و بررسی موضوعات متفاوت زبان را فرا می گیرند. اساتید مربوطه در این دوره همگی از اساتید خبره راکت هستند که دوره های تربیت مدرس آموزش آنلاین و تربیت راکت را گذرانده اند و با روش آموزشی به سبک راهبری زمان یادگیری را به زمانی سرگرم کننده تبدیل می نمایند.
دوره های همیاد زبان
 اما جز دوره های خصوصی آموزش زبان است که صفر تا صد دوره را با انتخاب زبان آموزان به پیش می برد. این دوره در واقع یک موقعیت ویژه را برای زبان آموزان ایجاد می نماید تا زمان کلاس، استاد و محتوای آموزشی را خودشان انتخاب نموده و در  نهایت به آنها این موقعیت را بدهد تا بتوانند در زمان مناسب زبان را فرا بگیرند.
اگر شما علاقه مند به دو زبانه شدن هستید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق اینستاگرام ما با پشتیبان هایمان ارتباط برقرار نموده و یا مشخصات خود را در بخش زیر ثبت و در نتیجه مشاوره های لازم را کسب نمایید. کارشناسان مشاور ما در تمامی بخش های آموزشی راهنما و راهبر شما عزیزان هستند و تمام تلاشمان را خواهیم نمود تا شما را به مقصد نهایتان برسانیم.