آموزشگاه زبان ابراهیمی با استفاده از منابع آموزشی معتبر از موسسات بین المللی تلاش میکند با به روزترین روش ها و منابع ، زبان را با کیفیت مطلوب به زبان آموزان بیاموزد. این آموزشگاه دارای سیستم آموزشی منحصر به فرد برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان برای آموزش زبان های انگلیسی ، آلمانی ، ایتالیایی ، فرانسه ، روسی ، ترکی استانبولی ، اسپانیایی و … می باشد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزشی

– دوره های آموزشی آیلتس
– دوره های آموزشی تافل
– دوره های آموزشی بیزینس
– دوره های آموزشی Speaking
– دوره های آموزشی کودکان
– دوره های آموزشی نوجوانان
– دوره های آموزشی بزرگسالان

این دوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شوند. این آموزشگاه از سایت خوبی بهره مند است که از نظر رابط کاربری می تواند بهتر باشد؛ اما نکته جالب در سایت این است که هر روز به آموزش یک لغت می پردازند.

 

موسسه احمدرضا ابراهیمی نیز با هدف ارائه بهترین کیفیت، سیستم آموزشی رامیت را جهت برگزاری دوره های مختلف برای زبان های زنده دنیا برنامه ریزی و ابداع کرده است تا زبان آموزان به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان بپردازند. در این موسسه دوره های آموزش زبان های خارجه، تحت عنوان دوره های راکت و همیاد به صورت آنلاین برگزار می شوند. شما می توانید پس از شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان در این دوره ها، آموزش آنلاین زبان را تجربه نمایید.
در این موسسه، آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز با عنوان دوره راکت زبان، شما را با آموزش نامحدود زبان در طی ۵۰ جلسه آشنا می  کند که علاوه بر مزیت های تشکیل کلاس غیر حضوری از ویژگی های دیگر این دوره موارد زیر می باشد:
– پشتیبانی ۲۴ ساعته اساتید راکت
– بهره گیری از اساتید راکت
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– دسترسی رایگان به محتواهای آموزشی نامحدود
– دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن ARE

موسسه احمدرضا ابراهیمی همچنین دوره های همیاد زبان های خارجه را به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و… طراحی نموده است که شما می توانید علاوه بر انتخاب روز و ساعات کلاس های خود، در انتخاب اساتید، محتوای آموزشی و تعداد جلسات دخیل باشید. این دوره نیز دارای پشتیبانی آنلاین می باشد.
در صورت تمایل به دریافت مشاوره به تکمیل بخش زیر اقدام نمایید و با مشاوران آموزشی ما ارتباط حاص فرمایید. مشاوران و کارشناسان اجرایی ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان هستند و در نهایت شما را از ابتدا تا انتهای دوره، مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.