آموزشگاه زبان ابراهیمی با استفاده از منابع آموزشی معتبر از موسسات بین المللی، تلاش می کند با به روزترین روش ها و منابع، زبان را با کیفیت مطلوب به زبان آموزان بیاموزد. این آموزشگاه دارای سیستم آموزشی منحصر به فرد برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برای آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسه، روسی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و … می باشد.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزشی

– دوره های آموزشی آیلتس
– دوره های آموزشی تافل
– دوره های آموزشی بیزینس
– دوره های آموزشی Speaking
– دوره های آموزشی کودکان
– دوره های آموزشی نوجوانان
– دوره های آموزشی بزرگسالان

این دوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شوند. این آموزشگاه از سایت خوبی بهره مند است که از نظر رابط کاربری می تواند بهتر باشد اما نکته جالب در سایت این است که هر روز به آموزش یک لغت می پردازند.

 

موسسه احمدرضا ابراهیمی با هدف ارائه بهترین کیفیت، سیستم آموزشی رامیت را جهت برگزاری دوره های مختلف برای زبان های زنده دنیا برنامه ریزی و ابداع کرده است تا زبان آموزان به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان بپردازند. در این موسسه، دوره های آموزش زبان های خارجه، تحت عنوان دوره های راکت، به صورت آنلاین برگزار می شوند. شما می توانید پس از شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان در این دوره ها شرکت نموده و با پشتیبانی آنلاین و بهره گیری از اساتید کارکشته راکت، زبان را با شکلی متفاوت بیاموزید.
همچنین در این آموزشگاه، آموزش آنلاین خصوصی زبان با عنوان دوره های همیاد برگزار می شود که علاوه بر مزیت های تشکیل کلاس غیر حضوری از ویژگی خاص دیگری از جمله فراگیری آموزش زبان با توجه به سبک یادگیری زبان آموز، برخوردار است. این ویژگی باعث می گردد تا زبان آموز بتواند با شخصی سازی دوره های آموزشی، مسیری کوتاه تر را برای رسیدن به اهداف خود طی نماید.
موسسه احمدرضا ابراهیمی، آموزش آنلاین زبان را در راستای هدف آموزشی خود قرار داده تا زبان آموزان بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر کجایی از این کره خاکی که هستند بتوانند با کیفیت و سرعت زبان را بیاموزند، همچنین زبان آموزان می توانند ساعت ، روز برگزاری کلاس و … را خودشان انتخاب کنند و در انتخاب بخش های مهم از جمله محتوای آموزشی نیز دخیل باشند.
برای ارتباط با ما می توانید با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید و یا با تکمیل بخش زیر و ثبت مشخصات فردی خود، اقدام به دریافت مشاوره برای تعیین دوره و یا موارد مهم  از جمله آشنایی با مهارت های یادگیری نمایید.