IELTS7 Banner 01 8

اولین گام برای آموزش زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت تر از آنجه میپداریم است .گام اول همیشه دشوار ترین گام است . این ضرب المثل معروف برای آموزش زبان انگلیسی هم صدق میکند . باید گام اول را با اعتقاد و قاطعیت هر چه تمام تر برداشت. یادگیری زبان انگلیسی ساده و لذت بخش است اما در صورتی که گام اول را در مسیر درستی برداشته باشیم . یادگیری غیر اصولی و طبق روشهای نا معتبر باعث میشود به نتیجه ی دلخواه نرسیم یا پس از مدتی نا امید و دلسرد شویم . علاقه و نیاز به تسلط به یک زبان دوم در ضمیر ناخودآگاه مان پنهان شده و در موقعیتی حساس فقدان این توانایی در وجودمان نمایان شود. صائب تبریزی درباره اهمیت گام اول میگوید : خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج . اما چه باید بکنیم تا گام اول درست برداشته شود …؟

 

خواستن توانستن است. باید در وهله اول عمیقا به خود باوری برسیم که حتما میخواهیم یاد بگیریم و مدام با خود تکرار کنیم . هدفمند و با برنامه ریزی پیش بریم در این صورت حتما موفق میشویم.
اگر میخواهیم بهترین نتیجه را بگیریم باید به سراغ بهترین ها برویم ، بهترین مرکز آموزش زبان انگلیسی را برای شروع انتخاب کنیم . انتخاب بهترین موسسه آموزش زبان انگلیسی با آگاهی از چند پارامتر مهم ، بسیار ساده است.
به زبان آموزان موسسه توجه کنید. آموزش زبان انگلیسی به قشر یا رده سنی خاصی محدود نمیشود یک مرکز اموزش زبان معتبر از همه رده های سنی زبان آموز دارد و روشی منعطف برای رده های سنی گونا گون در نظر گرفته است.
برای یاد گیری هیچ زمانی دیر نیست چرا که قدرت مغز انسان به او این توانایی را میدهد که در هر سنی دریچه ی تازه ای به سمت ارتقاء بگشاید وبا یادگیری یک موضوع نور تازه ای بر اطلاعات پیشین بتاباند. اما شیوه ی تدریس به گروه های مختلف سنی متفاوت است برای مثال روش آموزشی رامیت به عنوان یک روش معتبر در سطح جهان برای گروه های سنی نونهالان تا بزرگ سالان و از طرفی دوره های ویژه مثل بانوان خانه دار تکنیک آموزشی مخصوص به خود دارد.
یک مرکز اموزش زبان معتبر میتواند از اقشار مختلف جامعه با سطح آگاهی و تحصیلات مختلف پذیرش داشته باشد .و با یک خروجی سطح بالا به همه نتیجه مطلوب توام با احساس رضایت بدهد .

 

کم فشار و پر قدرت به پیش بروید
به احساسات تان توجه کنید . یاد گیری زبان انگلیسی به هیچ وجه نباید فشاری بر زبان آموزان متحمل کند . یادگیری باید باعث ایجاد یک حس مطلوب شود تا بتواند تاثیر گذار باشد . خستگی و فشار ، شما را از ادامه باز میدارد . یک کلاس آموزش زبان انگلیسی خوب کلاسی است که انگیزه و تلاش شما را دو چندان کند.

هزینه برای یادگیری نوعی سرمایه گذاری است
قیمت را آخرین معیار برای یافتن یک موسسه آموزش زبان معتبر در نظر بگیرید از هزینه کردن برای یادگیری نهراسید چرا که این یک سرمایه گذاری مطمعن و همیشگی است . یک شهریه نا چیز ممکن است شما را به سمت یک شیوه آموزشی ناکارامد ببرد وپس از مدتی مجبور می شوید برای جبران بیش از پیش هزینه کنید.

 

چرا زبان انگلیسی؟

حتما این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده چرا زبان انگلیسی در بین همه مردم جهان محبوب است و به عنوان زبان ملل شناخته میشود . در گذشته زبان انگلیسی به دلیل وجود شخصیت های بزرگ و تاثیر گذار علمی انگلیسی زبان مثل ادیسون ، نیوتون ، کریستوفر ، داروین و … تنها به عنوان زبانی مشترک بین جامعه علمی استفاده می شد این دانشمندان کتاب ها و تجربیات خود را به زبان انگلیسی نوشته از خود به جای می گذاشتند که باعث میشد افراد زیادی برای مطالعه آثار یا مکاتبه با این شخصیت های علمی به سوی آموزش زبان انگلیسی سوق یابند . از سویی انجمن ها علمی شاخصی در کشور های انگلیسی زبان برپا شد که جایگاه زبان انگلیسی را در جوامع بین الملل ارتقاء بخشید. از طرفی مبدا زبان انگلیسی ، کشور بریتانیا یک قطب تجاری در اروپا محسوب میشد که تجار کشور های مختلف را بر آن داشت تا برای تجارت با بریتانی ها به یادگیری زبان انگلیسی روی آوردند.
از چند دهه گذشته زبان انگلیسی رسما به عنوان یک زبان بین المللی انتخاب شد و همه گیری زبان های روسی و فرانسوی را از میان برد چرا که پر کاربرد ، غنی و آسان تر از سایر زبان هایی بود که در آن زمان مورد توجه بودند . امروزه زبان انگلیسی زبان رسمی ده ها کشور مستقل در سطح جهان ، به درختی تنومند شباهت دارد که ریشه آن در زبان یونانی است، اما با گذشت صد ها سال و تغییرو تحولات قابل توجه ایجاد شده در آن تکامل یافته و به کلید ارتباط در دنیای ما تبدیل شده است.
یادگیری این زبان می تواند اثری شگرف در تقویت مهارت های ارتباطی و شخصی شما به وجود آورد. بی شک بعد ابتدایی ارتباط ما با دیگران زبان مادری است،بنابراین فراگیری زبان دوم می تواند بعد دوم محسوب شده و این ارتباطات را تکامل و وسعت بخشیده و در کنار چند وجهی شدن مهارت ها توانایی دو چندان در این زمینه به ما اعطا کند.

 

 

نقل قولی از بزرگان به یادگار مانده است که در این هنگام دستگیر و راهنمای ما می شود؛ فکر ترس همیشه از خود ترس بیشتر مانع رسیدن ما به موفقیت یا باز ماندن از هدف می شود. هراس از گام اول پس از عبور هرگز به عنوان ترس شناخته نمی شود. زمانی که پای در راه می گذاریم ترس ها خو به خود جایشان را به انگیزه و هیجان رسیدن به هدف می دهند. بنابراین درنگ بر این ترس گذرا ثمره ای جز دور ماندن از هدف و رکود در زندگی ما نخواهد داشت. در عوض اگر با قلبی مصمم پیمودن راهی را آغاز کنیم بی شک موفقیت نصیبمان می شود. فراموش نکنید آگاهی از مسیر موجب کاهش ترس و اضطراب ما می شود. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با ارائه مشاوره رایگان قبل از شرکت در دوره ها و قرار دادن راه های ارتباط متعدد با کارشناسان زبده آموزشی این امکان را فراهم نموده است که قبل از اقدام به ثبت نام به خوبی از مسیر پیش رو آگاه شوید. برای دستیابی به این مهم می توانید از طریق اینستاگرام، تماس با ما و یا ارتباط با پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته سایت در ارتباط باشید.