IELTS7 Banner 01 8

تاثیر مثبت یادگیری زبان انگلیسی در زندگی افراد ؛ اگر به همان اندازه ی تاثیر زبان مادری تان نباشد ، خیلی کمتر هم نخواهد بود. شما برای پیشرفت در زندگی شخصی یا تحصیلی خود نیاز دارید تا به زبان انگلیسی مسلط باشید چون که بیشتر منابع معتبر به زبان بین المللی نوشته شده اند تا همه بتوانند استفاده کنند به همین سبب هم اکثر مردم جهان زبان دومشان انگلیسی است. در ادامه به تاثیرات مهم یادگیری زبان انگلیسی در زندگی تان می پردازیم.

 

اعتماد به نفستان بیشتر می شود

یکی از راه های افزایش اعتماد به نفس یادگیری مهارت جدید است ؛ شما با یادگیری زبان انگلیسی می توانید به افزایش اعتماد به نفستان کمک کنید ، در قدم اول وقتی در کلاس یا حین دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی پیشرفت می کنید ، می توانید جواب سوالات استادتان را بدهید ، بهتر متن های انگلیسی را درک می کنید و پاسخگوی سوالات زبان خانواده یا دوستانتان می شوید ؛ همین اقدامات کوچک به شما یادآوری می کند که می توانید! پس بهتر از گذشته به راهتان ادامه می دهید و ترس را کنار می گذارید و با شجاعت با هر فردی که به پیشرفت تان کمک می کند ، می توانید به زبان انگلیسی مکالمه می کنید.

 

دوست های جدید پیدا می کنید

شما با تسلط بر زبان انگلیسی در حین ارتباطات خود می توانید دوست جدید پیدا کنید مثلا این اتفاق خیلی جذابی است که در سفر هایتان دوستی پیدا کنید ، وجود دوست در یک کشور غریبه نعمتی است که می تواند راهنمای شما در خرید ، دیدن مکان های گردشگری و رفت و آمد در آن کشور باشد حتی می تواند شما را به منزل خود دعوت کند و شما هم می توانید در ایران پذیرای او باشید ؛ همچنین می توانید از فرهنگ و قوانین کشور مقصد بیشتر آگاهی کسب کنید و در مورد ایران هم برای دوست خارجی تان بگویید و او را با کشورمان آشنا کنید.

 

فرصت های شغلی بیشتری پیدا می کنید

هنگام پر کردن فرم استخدام ، همیشه سوالی مبنی بر دانستن زبان های خارجی می بینیم. اگر ما زبان انگلیسی بلد باشیم یک قدم از کسانی که این دانش را ندارند جلوتر خواهیم بود ، همچنین در رشته ی تحصیلی خود می توانیم با افراد بیشتری که از کشور های دیگر هستند ارتباط برقرار کنیم و تبادل اطلاعات داشته باشیم و موقعیت های جدیدی برای خود از نظر شغلی یا علمی پیدا کنیم.

 

به تقویت ذهن تان کمک می کنید

در هر سن و سالی باشید یادگیری یک زبان جدید باعث افزایش تمرکزتان می شود ، حتی در دوران میانسالی باعث می شود که شما به فراموشی دچار نشوید. یادگیری زبان انگلیسی کمک تان می کند مهارت شنیداری ، گفتاری و نوشتن تان بهتر شود.

 

اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد

شما پس از یادگیری یک زبان راحت تر می توانید زبان های دیگر را یاد بگیرید چرا که ذهن شما به یادگیری مطالب جدید عادت کرده و قوی تر است. همچنین برای به دست آوردن اطلاعات اصلی در مورد هنر ، ورزش ، سیاست ، اقتصاد و … می توانید اقدام کنید به طوری که نیاز به بعضی سایت های فرعی نخواهید داشت و به سراغ منابع اصلی با زبان بین المللی می روید. همینطور می توانید مفهوم موسیقی ها و اخبار های انگلیسی را متوجه شوید ، متن ها و مقالات مورد علاقه یتان را بخوانید ، فیلم ها را بدون زیر نویس ببینید و لذت تام ببرید از تماشای فیلم بدون نیاز به دوختن چشمانتان به ترجمه فارسی.

 

یادگیری زبان انگلیسی می تواند فواید بسیار دیگری داشته باشد که شما بر حسب شغل و تحصیلاتتان به آن ها آگاهید ، اگر هنوز مسلط به زبان انگلیسی نیستید و تمایل به یادگیری دارید به شما شرکت در کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در موسسه ی زبان احمدرضا ابرهیمی را توصیه می کنم ، برای ثبت نام با موسسه در تماس باشید یا فرم زیر را تکمیل کنید.