IELTS7 Banner 01 8

آلمان یکی از پرجمعیت ترین کشورهای قاره ی اروپا است که مردمش آن را بهترین کشور جهان می دانند. کشور آلمان کشوری است چهار فصل و در کنار طبیعت زیبا، کاخ های شگفت انگیز، جاذبه های گردشگری از پیشرفت چشم گیری در حوزه های علمی و ادبی برخوردار است.
پایتخت آلمان برلین است و زبان رسمی این کشور زبان آلمانی است، جمعیت کثیری از مردم آلمان(بیشتر از ۹۰ درصد) به زبان آلمانی صحبت می کنند. زبان آلمانی دو گویش زبان بالا و زبان پایین دارد که خود این گویش ها به گویش های فرعی تقسیم می شوند که شامل:

زبان آلمانی سیلزیایی پایین
زبان آلمانی ساکسون بالا
زبان آلمانی بالای نو
زبان آلمانی بالای باستان
زبان آلمانی بالای میانه
زبان آلمانی اتریشی-باواریایی
زبان آلمانی فلتسی
زبان آلمانی شوابی
زبان آلمانی سویس
زبان آلمانی پنسیلوانیا
و زبان آلمانی پلاودیتش

زبان آلمانی کولش
زبان آلمانی سیمبری
زبان آلمانی کولونیرو
زبان آلمانی هوتری
زبان آلمانی سفلا
زبان آلمانی لوکزامبورگی
زبان آلمانی وستفالی
زبان آلمانی مین-فرانکنی
زبان آلمانی والزر
زبان آلمانی اونزردویچ

جمعیت قلیل دیگری که از مهاجرانند به زبان های دیگری صحبت می کنند. اکثر مهاجران ترک زبانند و بقیه آنها به زبان های رومی، دانمارکی، سوربی و فریسی تکلم می کنند.
مردم آلمان بسیار به حفظ حقوق خود و دیگران احترام می گذارند و همیشه فاصله ای را بین خود و دیگران رعایت می کنند چه از نظر اخلاقی چه فیزیکی، از نظر اخلاقی شاید آلمانی ها مغرور به نظر بیایند اما بعد از رسیدن به حصن نیت شما آنها آن طور که بقیه می گویند مغرور نیستند فقط خیلی محترمانه برخورد می کنند و منظور از فاصله فیزیکی این است که شما در آلمان در هیچ صفی نخواهید دید که کسی خود را بین شما و نفر جلویی تان جا بدهد آلمانی ها به مقررات کوچک و مهم احترام می گذارند پس اگر شما تصمیم به مهاجرت به این کشور دارید بد نیست که به این نکات ریز توجه داشته باشید چرا که اغلب زبان آموزان زبان آلمانی محصلان و کسانی هستند که برای زندگی قصد مهاجرت به این کشور را دارند اگر شما جزء این افرادید یا به آموزش زبان آلمانی علاقه دارید فرصت یادگیری را از دست ندهید؛ آکادمی زبان بهین دانش این فرصت را برای شما فراهم کرده است و کلاس های آنلاین تحت عنوان تدریس خصوصی زبان آلمانی (دوره های همیاد) را برای زبان آموزان برگزار می کند.

اگر شما وقتی برای صرف رفت و آمد به کلاس های حضوری ندارید، شاغل هستید و کم تر هزینه کردن برایتان مهم است کلاس های آنلاین انتخاب مناسبی برایتان است.
دوره های همیاد برای زبان آموزان ایران و جهان به صورت آنلاین و خصوصی طراحی شده اند. این دوره ها برای هشت زبان زنده ی دنیا برگزار می شوند، زبان هایی مثل انگلیسی، آلمانی، فرانسه، چینی، ترکی، عربی و اسپانیایی.
دوره های همیاد آکادمی زبان بهین دانش با کیفیت بالا به صورت کاملا خصوصی و آنلاین برای زبان آموزانی از کشور های همسایه و جهان در حال برگزاری است. زبان آموزهایی از کشور های اتریش، مصر، روسیه، آمریکا، ترکیه و ماداگاسکار.
در این دوره ها زبان آموز می تواند یک ترم آموزش را طی یک هفته تدریس خصوصی به صورت فشرده یاد بگیرد.

تعداد جلسات این دوره ها بر اساس نیاز و سنجش سطح زبان، زبان آموز از پنج جلسه شروع و تا چهل جلسه کاملا خصوصی ادامه دارد. زبان آموز این امکان را دارد که ساعت برگزاری کلاس و تعداد جلسات آموزشی در هفته را بر حسب نظر و نیاز خود انتخاب کند. بر فرض مثال برای یک دوره ی پنج جلسه ای، انتخاب با زبان آموز است که پنج جلسه را در یک هفته بگذراند یا طی پنج هفته.
راهبران کلاس تایم خالی زبان آموزان را پوشش می دهند به شکلی که زمان هایی که زبان آموز کلاس ندارد همواره تمرین دریافت خواهد کرد و فعالیت هایی برای انجام دادن دارد. تمرین های زبان آموز طی این دوره ها توسط راهبر کلاس در اپلیکیشن مورد بررسی قرار می گیرد و بازخورد راهبر کلاس به زبان آموز ارسال می شود.
امکان انتخاب متریال های آموزشی با زبان آموز است. شما ممکن است بهتر با تصاویر ، ویدیو ها و دیگر متریال های آموزشی عصر نوین ارتباط برقرار کنید نسبت به کتاب های آموزشی . با شرکت در دوره های آنلاین شما با برنامه ریزی برای ساعت های خالی تان و با اعتماد به نفس بیشتر، می توانید از آموزش هایی اصولی و ارتباطی کاملا دوطرفه با راهبر کلاس بهره مند شوید. در ضمن آکادمی زبان بهین دانش کیفیت دوره های آنلاین را برایتان تضمین می کند و از این بابت نگران نباشید.

امیدوارم توضیحات برایتان کافی بوده باشد، برای شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی و پاسخ سوال هایتان بر روی عبارت تماس با ما کلیک کنید، تیم پشیبانی آموزشگاه با شما تماس می گیرند همچنین می توانید فرم ثبت نام را پر و ارسال فرمایید. اگر دوره های آنلاین را برای خود مناسب نمی دانید می توانید با شرکت در کلاس های حضوری از آموزش زبان آلمانی بهره مند شوید. پیشنهاد می کنم دوره بدیع  نوآورانه آموزش زبان آلمانی در۵۰ روز را با  موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی تجربه کنید.

ثبت نام در دوره خصوصی زبان آلمانی