IELTS7 Banner 01 8

مکالمه چینی بین دو دوست یکی از کارهای جذاب برای به کارگیری دانش زبان چینی می باشد. زبان آموزان دوست دارند هر چه سریع تر بتوانند با دوستان خود صحبت کنند و از مکالمه با آن ها لذت ببرند. در ادامه با روش های مکالمه چینی بین دو دوست و انواع راه های تقویت مکالمه چینی آشنا می شویم:

 

روش های مکالمه چینی بین دو دوست

زبان چینی همانند سایر زبان ها طرفداران خاص خود را دارند. این زبان با توجه به تفاوت هایی که در بخش نوشتار و همچنین تلفظ کلمات با سایر زبان ها دارد؛ مورد توجه بسیاری از زبان آموزان می باشد. زبان آموزان در آموزش زبان چینی دوست دارند به سرعت وارد بحث مکالمه شوند و بتوانند با دوستان خود به زبان چینی صحبت کنند. ما به برخی از روش ها برای شروع مکالمه چینی بین دو دوست اشاره نموده ایم که می توانند در این زمینه به زبان آموزان کمک کند.
برای شروع مکالمه چینی بین دو دوست بهتر است از کلمه های ساده و پایه ایی شروع کنید. کلماتی که مربوط به آشنایی دو دوست هستند؛ این کلمات برای شروع مکالمه چینی بسیار مناسب هستند. به عنوان مثال از سلام و احوال پرسی شروع کنید و بعد این مکالمه را گسترش دهید. سعی کنید مسیر مکالمه را به سمتی ببرید که بتوانید کلمات چینی جدیدی که یاد گرفته اید را وارد مکالمه خود کنید. این کار به تقویت زبان چینی بسیار کمک می کند.
برای تقویت مکالمه چینی بین دو دوست، توصیه می شود که هر بار موضوعی را برای مکالمه در نظر بگیرید و سعی کنید در مورد آن صحبت کنید. به عنوان مثال در مورد فرایند خرید لباس یا گردش روزانه و سایر موضوعات روزمره مکالمه ای را تنظیم کنید و با دوست خود به زبان چینی صحبت کنید. این کار به تقویت مکالمات روزانه کمک می کند و باعث می شود در هر موضوعی بتوانید به زبان چینی صحبت کنید.

 

حین مکالمه چینی بین دو دوست، حتما دقت داشته باشید که تلفظ کلمات را به درستی انجام دهید. در زبان چینی نوع تلفظ کلمات و لحنی که به کار می برید، بسیار مهم است. با رعایت این موضوع می توانید یک مکالمه صحیح داشته باشید و از همان روزهای اول، تلفظ درست کلمات را به ذهن خود بسپارید. وقتی تلفظ درست را یاد بگیرید می توانید با افرادی که بومیان کشور چین هستند، به راحتی ارتباط برقرار کنید و صحبت های آن ها را نیز به درستی درک کنید. هر چه بیشتر بر روی مکالمه چینی وقت بگذارید، در این زبان قوی تر می شوید.
برای این که به زبان چینی به صورت کامل مسلط شوید، باید علاوه بر مکالمه بر روی خواندن، نوشتن و حس شنیداری خود نیز کار کنید. با گوش دادن به مکالمات به زبان چینی، انواع فیلم های چینی و یا اخبار می توانید شنیدار خود را در زبان چینی تقویت کنید. این کار بر روی مکالمه نیز اثر ویژه ای می گذارد و باعث می شود در حین مکالمه در زمان کمتری متوجه صحبت های شخص مقابل شوید و به سرعت در زبان چینی پیشرفت نمایید.

 

راه های تقویت مکالمه چینی

یکی از راه های ساده برای تقویت مکالمه، مکالمه چینی بین دو دوست است. دوستان می توانند نقش موثری برای تقویت زبان داشته باشند. در هر سطحی از زبان چینی که هستید، سعی کنید با دوستان خود به زبان چینی صحبت کنید. این کار باعث می شود به نقاط ضعف خود در این زبان پی ببرید و بر روی رفع این نقاط متمرکز شوید. سعی کنید از اصطلاحات و عبارات کاربردی در مکالمات خود استفاده کنید و به صورت روزانه تکرار کنید، تا کاملا در ذهن جا بیفتد. در یادگیری زبان، تکرار و تمرین بسیار حائز اهمیت است. اگر تکرار و تمرین نداشته باشید؛ مطالبی که یاد می گیرید را نمی توانید به موقع در مکالمه به کار ببرید. از آنجا که زبان چینی، زبانی مبتنی بر کاراکتر شناسی می باشد؛ با زبان مادری فاصله دارد. بنابراین افرادی که تکرار و تمرین زیادی داشته باشند، می توانند به خوبی در مکالمات چینی موفق باشند. اکثر افرادی که نمی توانند به خوبی مکالمه کنند به این دلیل است که مباحث آموزشی را به طور مکرر مرور نمی کنند.

 

یکی از راه های تقویت مکالمه چینی و آموزش زبان چینی، آموزش آنلاین زبان است. امروزه آموزش آنلاین زبان چینی هم می تواند به اندازه آموزش حضوری در کلاس زبان، موثر واقع شود. افرادی که شاغل هستند و یا محدودیت زمان دارند، می توانند با آموزش های آنلاین، زبان چینی خود را تقویت کنند. همچنین به عنوان یک آموزش تکمیلی در کنار دوره های حضوری آموزش زبان، می توان از آموزش آنلاین زبان استفاده کرد تا در وقت های آزاد نیز بتوان به زبان چینی تسلط پیدا کرد. نکته مهم این است که نباید انتظار داشته باشید که از همان روزهای اول بدون هیچ اشتباهی، مکالمه داشته باشید. با تمرین پیوسته و به مرور زمان در مکالمه پیشرفت چشمگیری خواهید کرد.

 

یک راه سریع تر برای تقویت و آموزش زبان چینی، آموزش زبان چینی در ۵۰ روز می باشد. این آموزش می تواند در مدت زمان کمی، زبان چینی را تقویت کند. افرادی که نیاز به مرور مطالب و آموزش زبان به طور فشرده دارند، می توانند با آموزش زبان در ۵۰ روز به هدف خود برسند. این روش یکی از راه های تقویت مکالمه چینی می باشد که می تواند به سرعت افراد را آماده کند. این دوره به طور فشرده، مطالب کلیدی آموزش زبان چینی را به زبان آموزان یاد می دهد. موسسه آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی با ارائه دوره آموزش زبان چینی؛ دوره های همیاد زبان چینی و آموزش زبان چینی در ۵۰ روز، می تواند مکالمه و آموزش زبان چینی را به طور تخصصی تر به متقاضیان آموزش دهد. زبان آموزان و علاقمندان به آموزش زبان چینی می توانند برای ثبت نام در دوره های آموزش زبان با همکاران ما ارتباط برقرار نموده و از خدمات این موسسه بهره مند شوند.
راه های ارتباطی با موسسه آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی:
– پشتیبانی سایت
– ثبت مشخصات خود در بخش زیر و اقدام به دریافت مشاوره
– ارتباط با ما از طریق صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲