IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان کره ای با عکس، جز روش های ایده آل یادگیری زبان برای تمامی سنین است. البته که اساتید زبان از این روش بیشتر در آموزش زبان کره ای برای کودکان استفاده می کنند؛ چرا که در سنین کودکی ارتباط گرفتن با تصاویر و البته فراگیری با سبک یادگیری دیداری بهتر کار ساز واقع خواهد شد.
زبان کره ای
 یکی از زبان های رایج و کارآمد در دنیای بین الملل است که بیش از اینکه برای کشورهای اروپایی جذابیت داشته باشد، برای کشورهای آسیایی از جذابیت و اهمیت بسیاری برخوردار است. نزدیک به ۸۰ میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان صحبت می کنند که تعدادی از این افراد زبان کره ای را به عنون زبان دوم خود پذیرفته اند.
از مهم ترین کشورهایی که گویشوران بیشتری با زبان کره ای را دارا می باشند، می توان به ایالات متحده آمریکا و کانادا اشاره نمود. در واقع در کشورهای اروپایی دو زبانه بودن کمرنگ شده است و امروزه شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از مردم کشورهای اروپایی در صدد یادگیری چندین زبان به صورت همزمان هستند.

 

در این زمینه شاید وجود دوره های آموزشی مناسب، اساتید مبتکر و کارکشته و همچنین روش های یادگیری کاربردی، تاثیرگزارترین مورادی باشند که در یادگیری زبان های مختلف و چند زبانه بودن، به علاقه مندان کمک می کنند. روش های یادگیری امروزه به دلیل اهمیت خود به مراتب توسط راهبران و اساتید گوشزد می شوند و این مورد در جایی می تواند کارساز واقع شود که روش یادگیری با سبک یادگیری زبان آموز یکی باشد.
اما سبک یادگیری چیست و چرا ما از این موضوع بارها و بارها و در مقالات گوناگون سخن می گوییم؟ سبک های یادگیری در واقع بخش مهمی در یادگیری هستند که می تواند در صورت شناخت درست و آگاهی درست از این موضوع اتفاقات مثبت بسیاری را رقم بزنند. چه بسیار موسسات و آموزشگاه های زبانی که بدون در نظر گرفتن این موضوع، زبان آموزان را در گروه های ۱۰ نفره و گاها بیشتر، گرد هم آورده و با یک متد آموزشی به آموزش آنها می پردازند. اگر بخواهیم به صورت خلاصه به انواع این سبک ها اشاره ای داشته باشیم، باید خاطر نشان کنیم که ۷ سبک یادگیری در تمامی بخش ها وجود دارد که از جمله این سبک ها می تواند به موارد زیر اشاره نمود:
– سبک یادگیری دیداری
– سبک یادگیری شنیداری
– سبک یادگیری کلامی
– سبک یادگیری جنبشی
– سبک یادگیری فردی
– سبک یادگیری جمعی
– سبک یادگیری استدلالی

 

همانطور که می بینید این سبک ها نتایج تحقیقات بسیاری هستند که کارشناسان و دانشمندان در طی سال ها تجربه کسب کرده اند و شاید بد نباشد که به این موضوع نیز اشاره ای داشته باشیم که در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی تمامی دوره ها با توجه به سبک یادگیری زبان آموز شخصی سازی می گردند و در واقع محتوای آموزشی به کار برده شده در دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای با توجه به سبک یادگیری هر کدام از علاقه مندان مورد استفاده قرار می گیرند.
دلیل اهمیت دادن به این موضوع را می توان به موارد عدیده بسیاری ربط داد که از جمله این موارد می تواند به جلوگیری از دلزدگی زبان آموز، بدست آورد نتایج بهتر، سرعت گرفتن در مسیر یادگیری و… اشاره نمود. البته که آموزش زبان کره ای با عکس نیز از جمله روش هایی است که بیشتر می تواند برای افرادی که از سبک یادگیری دیداری برخوردار هستند استفاده کرد که این سبک را می توان در مواردی با سبک فردی یا جمعی نیز ادغام نمود تا نتایج بهتری را کسب نماید.
اما این روش چه مزایایی دارد و چطور می توانیم با این روش با کیفیت بهتر و بیشتر، به یادگیری زبان بپردازیم؟ در واقع این روش از جمله روش هایی است که نتایج مثبت بسیاری را رقم زده است و زبان آموزان در هر رده سنی همه یا بخشی از یادگیری خود را مدیون آن هستند.
اصولا تصایر در حفظ کردن کلمات، یادگیری اعداد، رنگ ها، لوازم شخصی و… به شکل بهتری آموزش را ارائه می دهند. این نوع آموزش تنها مختص به سن خاصی نیست و همانطور شاید بارها شنیده باشید، قدرتی که تصاویر بر روی ذهن یک فرد می گذارند، از هزاران محتوای متنی کارسازتر است.
از جمله مزایای یادگیری زبان کره ای با تصاویر، تقویت قدرت بصری انسان است. در استفاده از این روش می توان به تصاویر فلش کارت ها، کتاب های آموزشی، بهره گیری از دیکشنری های تصویری کره ای و… اشاره نمود. خوشبختانه امروزه به شکل بهتری بر روی این نوع روش آموزشی کار شده است و ارائه تصاویر رنگی توانسته اند بیش از سابق ذهن زبان آموز را درگیر فراگیری نمایند.

 

در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، تصاویر از جمله محتواهای آموزشی هستند که در دوره های آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد مورد استفاده قرار می گیرند. با این روش ذهن زبان آموز درگیر یادگیری می شود و رفته رفته باعث می شود که ذهن با تصویرسازی ذهنی همراه گردد.
آموزش آنلاین کره ای
 شاید بهتری روش در بکارگیری از روش آموزش زبان کره ای با تصاویر باشد. دسترسی به محتواهای آموزشی نامحدود و کاملا تخصصی از مواردی است که می توان به عنوان مزایای یادگیری با دوره های غیرحضوری نام برد. در واقع در دوره های راکت و همیاد، به مراتب از عکس و تصاویر جهت آموزش استفاده می شود که آموزش الفبا، اسامی حیوانات، انواع غذاهای کره ای  و… مواردی هستند که در رده های سنی کمتر به آن ها پرداخته می شود.
تصاویر محرک های ذهن هستند و در مقاطع بالاتر آموزش زبان کره ای، مکالمات و مواردی با موضوعات ارتباطی به مراتب با کتاب های مصور و دیکشنری های تصویری کره ای به کره ای آموزش داده می شوند. این نوع آموزش را جدی بگیرید و سعی کنید با شناخت سبک یادگیری خود و مشاوره رایگان از کارشناسان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، بهترین روش یادگیری را فرا بگیرید تا مسیری ایده آل تر را کسب نمایید.
دوره های ارائه شده زبان کره ای در موسسه احمدرضا ابراهیمی با برخورداری از منابع آموزشی به روز و همچنین استفاده از متدهای آموزشی کاملا تخصصی و ارائه مشاوره های قبل از انتخاب دوره، سبک یادگیری زبان آموزان را سنجیده و در نهایت با بهترین روش، آموزش را از سر می گیرند.
این دوره ها همگی با روش سیستم آموزشی رامیت به جلو سوق داده می شوند تا زبان آموزان بر مبنای نیازهای خود به بهترین شکل، زبان کره ای را فرا بگیریند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ارائه دوره ها و همچنین زمان ثبت نام، می توانید با ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نمایید و یا جهت مشاوره رایگان بخش زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس مشاوران ما باشید. همکاران ما به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان هستید و به سوالات شما پاسخ خواهند داد.