IELTS7 Banner 01 8

ایرانگردی به کره ای از جمله موضوعاتی است که برای افرادی که به تازه گی به زبان کره ای مسلط گردیده اند، از محبوبیت موضوعی بسیاری برخوردار است. از مزایای یادگیری آن می توان به این موضوع اشاره داشت که براحتی می توان درباره آن با پارتنرهای کره ای صحبت کرد و در صورتی که با توریست های کره ای برخورد نمودید، براحتی بتوانید از مهارت خود بهره برده و خودی نشان دهید.
ایران از مناطق توریستی مهم برای تمامی مردم جهان محسوب می شود و شناخت امکان تاریخی، داستان هر یک از آنها و آشنایی با اصطلاحات لازمه در این خصوص می تواند به شما در ارتباطی بهتر و موثرتر یاری رساند. ایران به دلیل ویژگی های آب و هوایی خود و چهارفصل بودن، در تمامی فصل ها توریست های بسیاری را به خود جلب می کند و همین دلیل می تواند اهمیت یادگیری این موضوع را برای شما عزیزان عیان نماید.

 

اگر به دنبال موضوعی جذاب در یادگیری زبان کره ای هستید و موضوعات کاربردی و سرگرم کننده برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار است، شاید این موضوع همان موضوعی باشد که نیاز شما را در این حوزه برطرف خواهد کرد. پس با ما تا پایان این مقاله همراه شوید تا شگفتی بسیاری را در کنار هم و در یادگیری زبان کره ای رقم بزنیم.

 

۱- تخت جمشید 
تخت جمشید از جمله اماکن تاریخی در ایران محسوب می شود که اسامی متفاوتی در طول تاریخ به خود گرفته است. از اسامی مهم و معروف این اثر می توان به پارسه، پرسپولیس، هزارستون و یا صدستون نام برد. پارسه به خط قدیم به صورت

 

페르 세 폴리스는 역사상 다른 ​​이름을 가진이란의 역사적인 장소 중 하나입니다. 이 작품의 중요하고 유명한 이름은 Parseh, Persepolis, Hezarstone 또는 Sadstone이라고 할 수 있습니다. Parseh는 옛 대본에서 که로 쓰여졌는데, 그 자체로 중국어 대화의 흥미로운 주제가 될 수 있습니다.

페르 세 폴리스는이란의 역사적이고 유명한 도시 중 하나로서 많은 이야기를 가지고 있으며 많은 역사가들이 주제의 본질을 왜곡하지 않고 미래를 위해 이러한 이야기를 유지하려고 노력했습니다. 이 역사적인 도시는 현재 지리상 쉬라즈의 북쪽에 위치하여이 작품을 즐길 수있을뿐만 아니라 Naghsh-e Rostam을 방문하여 자신과 동료를위한 흥미로운 여행을 할 수 있습니다.

 

۲- آرامگاه فردوسی
فردوسی یکی از مشاهیر ایرانی است که در دنیای بین الملل نیز او را به عنوان شاعری پرآوازه می شناسند. آرامگاه این شاعر گرانقدر در شهر طوس و در ۲۵ کیلومتری شمال غرب مشهد قرار گرفته شده است. این آرامگاه در طول تاریخ بارها بازسازی شده است و اثر امروز اثر معماران بزرگ ایرانی از جمله حسین لرزاده، و حسین حجارباشی زنجانی و تقی درودیان هستند.
این اثر امروزه به عنوان یکی از آثار تاریخی ایران شناخته شده است که با مساحتی بالغ بر ۶ هکتار است که نه تنها آرامگاه در آن قرار گرفته شده است بلکه باغ، استخر و همچنین مجسمه ای زیبا از این شاعر فرهیخته نیز به زیبایی این منطقه افزوده است. در این آرامگاه،  آرامگان مهدی اخوان ثالث نیز یکی دیگر از شاعران گرانقدر قرار گرفته شده است که از شاعران معاصر ایرانی محسوب می شود.

 

Ferdowsi는 국제 세계에서 유명한 시인으로도 알려진 유명한이란 인 중 한 명입니다. 이 귀중한 시인의 무덤은 마슈 하드에서 북서쪽으로 ۲۵km 떨어진 투스시에 있습니다. 이 무덤은 역사를 통해 여러 번 재건되었으며 오늘날 작업은 Hossein Larzadeh, Hossein Hajarbashi Zanjani 및 Taghi Droudian과 같은 위대한이란 건축가의 작품입니다.
오늘날이 작품은 ۶ 헥타르의 면적을 가진이란의 역사적 기념물 중 하나로 알려져 있으며, 무덤이있는 곳뿐만 아니라 정원, 수영장,이 교육받은 시인의 아름다운 동상이이 지역의 아름다움을 더했습니다. 이다. 이 무덤에서 Mehdi Akhavan Sales의 무덤은 현대이란 시인으로 간주되는 또 다른 귀중한 시인입니다.

 

۳- سی و سه پل 
بنای این اثر تاریخی بر روی رودخانه زاینده رود قرار گرفته شده است و دارای ۳۳ دهانه که طول آن به حدود ۲۹۵ متر می رسد. این منطقه تاریخی امروز به عنوان مکانی آرام برای شب نشینیی های مردم اصفهان است که در شب و با سایه ای که بر روی رودخانه می اندازد، جذابیتی دو چندان به خود می گیرد.
این اثر تاریخی مربوط به دوران صفویه در ایران می باشد که قدمتی حدود ۴ سده دارد. سی و سه پل را شاردن یکی از جهانگرادان معروف فرانسوی به عنوان شاهکار معماری خطاب کرده است و این پل تاریخی یکی از درجه یک ترین پل های جهان از نظر زیبایی، استقامت و معماری می باشد.

 

기념비는 Zayandeh 강에 위치하고 있으며 약 ۲۹۵m 길이의 ۳۳ 개의 구멍이 있습니다. 오늘날이 역사적인 지역은 이스파한 사람들이 밤을 보내기에 조용한 장소입니다. 밤에는 두 배로 매력적이며 강에 드리운 그림자가 있습니다.

이 역사적인 기념물은 약 ۴ 세기 전에이란의 사파 비드 시대와 관련이 있습니다. 프랑스에서 가장 유명한 관광객 중 한 명인 샤 르댕 (Chardin)이 건축의 걸작으로 ۳۳ 개의 다리를 명명했으며,이 역사적인 다리는 아름다움, 지구력 및 건축 측면에서 세계에서 가장 다리가 많은 다리 중 하나입니다.

 

۴- روستای کندوان
این روستا در شهرستان اسکو یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی واقع گردیده است که در دامنه کوه سهند قرار دارد. روستای کندوان قدمتی ۷ هزار ساله دارد که از جذابیت آن می توان به شکل صخره ای و پلکانی ایی خانه های واقع شده در آن اشاره داشت که ظاهری خاص و جذاب را ازآن خود نموده اند. صخره های قرار گرفته امروز به عنوان هتل مورد استفاده قرار گرفته اند که مکانی آرام، زیبا و دلنشین را برای گردشگران داخلی و خارجی رقم زده اند.

 

이 마을은 사 한드 산기슭에 위치한 동 아제르바이잔 지방의 도시 중 하나 인 오 스코시에 위치해 있습니다. 칸 도반 마을은 ۷,۰۰۰ 년이되었으며, 그 매력은 그 안에 위치한 바위와 계단 모양의 집들이 특별하고 매력적인 모습을 가지고 있다는 점에서 언급 될 수 있습니다. 오늘날이 절벽은 호텔로 사용되어 국내외 관광객들에게 조용하고 아름답고 쾌적한 장소입니다.

 

اگر علاقه مند به یادگیری زبان کره ای هستید، موضوعات جذاب می توانند خود روشی مناسب برای یادگیری این زبان باشند و شما را به یادگیری بهتر و سریع تر راغب نمایند. این موضوعات می توانند گزینه مناسبی جهت ایجاد مکالمه و یا تمرین نوشتار یا خواندن در زبان کره ای باشند.

 

در کنار این موضوع شما می توانید با شرکت در دوره های آموزش زبان کره ای، سرعت و کیفیت یادگیری خود را به مراتب بالاتر ببرید. این دوره ها در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با عنوان دوره راکت کره ای و همیاد معرفی گردیده اند که به صورت خصوصی و کاملا شخصی سازی شده به آموزش آنلاین زبان کره ای می پردازند.
منظور از شخصی سازی شده درواقع آموزش بر حسب سبک یادگیری زبان آموزان است که خود شکلی کاربردی، درست و زودبازده از آموزش را به علاقه مندان در این حیطه معرفی می نمایند. تمامی دوره ها در این موسسه با روش سیستم آموزشی رامیت به جلو سوق داده می شوند و همگی با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی همراه هستند.
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ورود به بخش گزارش های دوره های آموزش زبان با روند آموزش در موسسه احمدرضا ابراهیمی آشنا شوید و یا با ارتباط با مشاوران و کارشناسان ما از طریق پشتیبانی سایت و یا تکمیل بخش زیر، با نحوه برگزاری دوره ها و همچنین زمان ثبت نام آشنا گردید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستند و شما را تا پایان دوره مربوطه مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.