ما در این مقاله سعی بر این داریم تا کلمات مشابه در زبان انگلیسی را برای شما زبان آموزان عزیز گردآوری کنیم. اما این کلمات مشابه به چند گروه تقسیم می شوند.
گروهی که مشابه هم تلفظ می شوند اما متفاوت نوشته می شوند و معنی متفاوتی نیز دارند و گروهی که املا و تلفظ یکسان دارند اما معانی مختلفی را می دهند.
شاید در وهله اول تشخیص این کلمات از یک دیگر قدری دشور باشد، اما باید توجه داشت همیشه هوشمندانه تلاش کردن نتیجه ای درخشان تر به ما خواهد بخشید. بهتر است به درک کلمه را جایگزین حفظ کردن آن کرده و بدین ترتیب از تونایی های ذهن خود بهترین سود را حاصل کنیم.
این مقاله شاید برای شما هم سرگرم کننده باشد و هم کمی گیج کننده اما نگران نباشید ما در کنار شما هستیم برای هرچه بهتر شدن شما در آموزش زبان. بیایید با هم این بازی سرگرم کننده را انجام دهیم.

 

Break شکستن
Brake توقف کردن/ کم کردن سرعت

Desert بیابان
Dessert دسر/ شیرینی

Bear محصول دادن
Bare عریان

Race مسابقه دادن
Raise بلند کردن

Coarse زبر
Course دوره آموزشی

Conscious هشیار
Conscience وجدان

Lung ریه یا شش
Lounge لم دادن

College دانشگاه
Colleague همکار

Natural طبیعی
Neutral خنثی یا بی طرف

Pray دعا کردن
Prey شکار یا صید

Angle فرشته
Angle زاویه / گوشه

Shriek فریاد کشیدن
Shrink آب رفتن لباس یا پارچه

Bread نان
Board تخته
Bored کسل/ بی حوصله
Broad پهن
Beard ریش

Stationary ثابت کردن
Stationery لوازم تحریر

Genuine خالص
Genius نابغه
Gorgeous زیبا
Generous سخاوتمند

Scared هراسان
Sacred مقدس

Device وسیله
Devise اختراع کردن

Ruler خط کش
Rural روستایی

Stair پله
Stare زل زدن

Adopt به سرپرستی پذیرفتن
Adept وفق دادن یا عادت کردن
Adept ماهر و زبردست

Cool هوای خنک
Cold سرد

Price هزینه ی قابل پرداخت/ قیمت
Prize جایزه/ پاداش

Plan نقشه / برنامه
Plane هواپیما
Plain رک و ساده
Plant گیاه

Better بهتر
Batter خرد کردن
Bitter تلخ
Bottle بطری
Battle جنگ
Butter کره

Paper کاغذ
Pepper فلفل
Later بعدا
Latter دومی
Letter نامه
Litter زباله
Leather چرم

Quite کاملا
Quiet ساکت و آروم
Quit ترک کردن

Except بجزء
Expect توقع داشتن
Aspect لحاظ یا جنبه
Respect احترام گذاشتن
Accept قبول کردن

Tough سخت / محکم
Thought اندیشه
Though هر چند
Thorough فراگیر
Through به خاطر…

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش زبان انگلیسی، جزء پر مخاطب ترین زبان ها است. اگر شما تمایل دارید که به این زبان زنده در جهان مسلط بشوید، بهتر است که یادگیری زبان انگلیسی را در زندگی خود، همراه با سرگرمی و ایده های خلاق، به یک برنامه همیشگی تبدیل نمایید.
صحبت کردن و ایجاد مکالمه می تواند در سرعت گرفتن این یادگیری، امری مهم باشد. بهتر است در یادگیری هر چیزی، از یادگیری برای خود یک سرگرمی ایجاد کنید. روزانه کلماتی را که یاد گرفته اید در جملات بکار ببرید و از اشتباه کردن نترسید. چرا که تا اشتباه نکنید نمی توانید به نقطه ای که دوست دارید در آنجا بایستید، برسید و همیشه در حسرت چیزی خواهید ماند که دیگران برای رسیدن به آن تلاش کرده اند و اما شما نه!
اگر به دنبال بهترین روش آموزش زبان و دیگر نقاط کشور هستید، بهتر است باور داشته باشید که هیچ کسی نمی تواند بیش از خودتان به شما کمک کند و بهتر است خودتان روش یادگیری خود را بیابید و با تمرین های مستمری که خارج از کلاس دارید، همراه با کلاس پیش رفته و برای موفقیت خود گامی موثر بردارید.

 

اگر شما خواننده عزیز جزء اساتید زبان انگلیسی هستید, می توانید از موضوع این مقاله برای یک سرگرمی برای زبان آموزان خود استفاده کنید و سعی کنید زبان آموزان خود را به این چالش بکشانید و ساعاتی از کلاس زبان انگلیسی را به سرگرمی و بازی بگذرانید. از این روش به عنوان یک روش آموزش زبان همراه با بازی استفاده نمایید و نظرات خود را برای ما در بخش نظرات و پیشنهادات در میان بگذارید. همچنین اگر لغاتی هستند که می توان دراین مقاله گنجاند خوشحال می شویم با ما درمیان بگذارید.  ما کلاس های آموزش زبان را دردوره های فشرده و راکت و به صورت آنلاین برگزار می کنیم و در این دوره ها علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی تکنیک هایی ارائه می دهیم که به تقویت ذهن کمکی شایان خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در زمینه آموزش زبان انگلیسی ار طریق پل های ارتباطی مختلف تماس حاصل کرده و یا اطلاعات تماس خود را در فرم زیر ورد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.