یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان، شاید یکی از مسائلی باشد که ذهن افراد بسیاری که زمان کافی برای یادگیری ندارند را به خود مشغول کرده باشد. افرادی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل دارند یا افرادی که برای یک سفر کاری یا تفریحی راهی کشورهای انگلیسی زبان هستند. اما آیا چنین امری در واقعیت امکان پذیر است؟
این روزها زبان انگلیسی به دلیل اهمیت جهانی ای که به دست آورده است و به عنوان زبان بین المللی شناخته شده است، و مشتاقان زیادی را علاقه مند به یادگیری خود کرده است و همه ساله افراد زیادی در حال گذراندن دوره های زبان انگلیسی در موسسات آموزش زبان و سراسر کشور هستند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های زبان انگیسی در دیگر نقاط کشور، به طور معمول حدود دو سال به طول می انجامد و این زمان، زمان زیادی برای افرادی است که باید در زمان اندک هر چهار مهارت اصلی زبان را به اضافه گرامر، تلفظ و واژگان را فرا بگیرند. آکادمی زبان بهین دانش استاد ابراهیمی دوره های یادگیری زبان انگلیسی در ۵۰ روز را هر ساله، تحت عنوان راکت زبان انگلیسی برگزار می کند.
از ویژگی های منحصر به فرد این دوره کوتاه مدت، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 دو ماه به جای دو سال
• 
۳۰ جلسه کلاس عمومی ۲ ساعته
• 
۶۰ جلسه کلاس خصوصی ۲ ساعته
 پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
• 
امکان انتخاب روز و ساعت برگزاری جلسات خصوصی با زبان آموز

در حال حاضر، سیزدهمین دوره راکت زبان انگلیسی نیز در آکادمی زبان بهین دانش، زیر نظر استاد ابراهیمی در حال برگزاری است. دوره راکت، رویای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان، را به واقعیت تبدیل می کند.