جذاب به انگلیسی

نمی دانم برای شما هم پیش آمده است که این نکته که زبان انگلیسی برای هر شی یا موضوعی یک کلمه به سزا دارد، شما را شگفت زده کرده باشد؟ شما برای توصیف هر شخص اعم از کوچک یا بزرگ، زن یا مرد، پسر یا دختر، می توانید از کلمات جداگانه ای استفاده کنید. و این خود باعث می شود که به خاطر سپاری بسیاری از کلمات برای شما آسان تر بشود.
جذاب به انگلیسی
نیز، جزء آن دسته از کلماتی است که شما می تونید دایره تغییراتش را کاملا احساس کنید. و در موارد مختلف، از کلمات متعددی استفاده بکنید. به طور مثال کلمه جذاب برای یک نونهال دختر با یک دختر یا خانم متفاوت است.
در زبان انگلیسی برای بیان جذابیت یک کودک از کلمه cute استفاده می شود. اما برای بیان جذابیت یک خانم از کلمه pretty استفاده می شود. و همچنین وقتی می خواهیم درباره جذاب بودن یک مرد صحبت بکنیم کلمه handsome کلمه ایست که برای همین موضوع به کار برده می شود.
اما این نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که، کلمه ای که هم برای آقایان و هم برای خانم ها بکار می رود و مشترک است، کلمه good-looking است. این کلمه برای تمامی افراد البته به جز نونهالان به کار برده می شود.
اما برای بیان زیبایی یا جذابیت اشیاء باید خاطر نشان کردن که از کلمه beautiful استفاده می شود.
حالا چند مثال ساده را بهتر متوجه شدن شما به کار می بریم :

                  .My wife is pretty \ good-looking 
.My husband is handsome \ good-looking 
                                .Your children are so cute 
                              .Her shirt is very beautiful 


برای بیان جذابیت برای انسان ها از کلمات دیگری هم در زبان انگلیسی استفاده می شود. شاید زیبایی یادگیری زبان انگیسی به همین متنوع بودن و انعطاف پذیری آن برای ما علاقه مندان به این زبان باشد. از دیگر کلماتی که گاها می شود برای جذابیت استفاده کرد، کلماتی همچون lovely، nifty، nice، likely، bonny، attractive، magnetic، cunning، charming، catching، appealing، fetching، engrossing، engaging، taking و stunner است.
اما شاید شما هم بتوانید به این مقاله کلمات دیگری را نیز اضافه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شاید بهتر باشد که این نکته را نیز اضافه کنیم، که بهتر است در پایان هر جمله باید اهمیت بکار بردن نقطه را در زبان انگلیسی فراموش نکرد. پس سعی کنید به این نکات ریز توجه کنید تا مهارت نوشتاری و املایی شما در همین ابتدای راه با مهارت های دیگر تقویت گردد.

مقالات مرتبط - آموزش زبان

ثبت نام در دوره آموزش زبان انگلیسی


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.