IELTS7 Banner 01 8

ایران گردی به آلمانی از مجموع مطالبی است که به دلیل درخواست کاربران و البته زبان آموزانمان، برآن شدیم تا در مورد آن، مقاله ای هرچند کوتاه بنویسیم. ایران از سالیان گذشته تاکنون، افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است و این به دلیل مجموعه بی نظیری از آثار سنتی ایران، در شهرها و روستاهای سراسر کشور است.
ایران به دلیل مجموعه ای از مینیاتورها، حکاکی ها، خوش نویسی های بی نظیر، معماری با شکوه و همه و همه، امروزه یکی از قطب های گردشگری اهالی سفر و کشف تاریخ ملت های مختلف است.
زبان آلمانی به شکل ویژه ای امروزه در میان علاقه مندان به زبان دوم، محبوبیت کسب کرده است و البته که برای کسب مهارت مکالمه و نوشتن در زبان آلمانی، بهتر است که سعی کنید از واقعیت های اطرافتان هم چنین زیبایی شهر خود به وضوح صحبت کنید.
در این مقاله با ما همراه باشید با معرفی تعدادی از اماکن تاریخی ایران و ترجمه آلمانی این متن نوشته ها…

 

پل قدیم دزفول

این پل با بیش از ۱۷ قرن قدمت، بر روی رود دز در شهر دزفول واقع شده است. در گذشته اهمیت این پل، ایجاد پل ارتباطی بین جندی شاپور و سرزمین بین النهرین بود و کاربرد ویژه ای برای کسانی که در این مسیر در رفت و آمد بودند داشت. اما امروزه این پل، غرب دزفول را با شرق ارتباط می دهد.

 

Die Brücke ist mehr als ۱۷ Jahrhunderte alt und befindet sich am Dez River in Dezful. In der Vergangenheit war die Bedeutung dieser Brücke die Schaffung einer Brücke zwischen Jundishapur und dem Land Mesopotamien, und sie hatte eine besondere Verwendung für diejenigen, die auf dieser Route reisten. Heute verbindet die Brücke West Dezful mit Ost.

 

قلعه سه کوهه

این مجموعه زیبا در شهر زابل در استان سیستان بلوچستان با وسعتی حدود ۳۷۰۰ کیلومتر، واقع شده است. تاریخ این ارگ به دوران قاجار بر می گردد و به زیبایی تاریخ شهر سازی در ایران را به تصویر می کشاند. در گذشته در این شهر به ضرب سکه می پرداختند که به همین دلیل به عنوان ارگ پول ساز نیز از آن یاد می کنند.
این مکان دیدنی به سه بخش مجزا تقسیم شده است که هر یک از آنها به دلیل خاص و به جهت رتق و فتق به موضوعی شکل گرفته اند و حاکمان آن زمان از هر کدام از آنها در فصل های متفاوتی استفاده می کردند.

 

Dieser schöne Komplex befindet sich in der Stadt Zabol in der Provinz Sistan und Belutschistan mit einer Fläche von ca. ۳۷۰۰ km. Die Geschichte dieser Zitadelle reicht bis in die Qajar-Zeit zurück und zeigt auf wunderbare Weise die Geschichte der Stadtplanung im Iran. In der Vergangenheit wurden in dieser Stadt Münzen geprägt, weshalb sie auch als geldverdienende Zitadelle bezeichnet wird. Dieser spektakuläre Ort ist in drei separate Abschnitte unterteilt, von denen jeder aus einem bestimmten Grund und auf unterschiedliche Weise gebildet wurde, und die damaligen Herrscher verwendeten jeden von ihnen in verschiedenen Kapiteln

 

بهادرالملک

بهادرالمک یکی از مناطق دیدنی در شهرستان بردسیر ایران است که خود این شهرستان با قدمتی ۷ هزار ساله یکی از مناطق تاریخی و توریستی ایران است. این منطقه در استان کرمان قرار دارد و شما می توانید در ۶۰ کیلومتری این استان این منطقه تاریخی را بیابید و ساعاتی را به دیدن زیبایی های ایران طی نمایید.
بهادر الملک را عبدالمظفر خان یکی از سرتیپ های قدیمی ایران در  دوران قارجاریه ساخته است که تا به امروز یکی از مناطق جذاب و دیدنی ایران است که سالانه توریست های خارجی و گردشگران بسیاری را از جای جای ایران به سمت خود می کشاند. حتما اگر به ایران آمدید از دیدن این منطقه غافل نشوید.

 

Bahador Al-Molk ist eines der landschaftlich schönsten Gebiete in der iranischen Stadt Bardsir, einem der historischen und touristischen Gebiete des Iran mit einer ۷.۰۰۰-jährigen Geschichte. Diese Region befindet sich in der Provinz Kerman. Sie finden diese historische Region in ۶۰ km Entfernung von dieser Provinz und verbringen Stunden damit, die Schönheiten des Iran zu besuchen. Bahador Al-Molk wurde von Abdul Mozaffar Khan hergestellt, einem der alten iranischen Brigadiere während der Qajar-Zeit. Verpassen Sie dieses Gebiet nicht, wenn Sie in den Iran kommen

 

تخت جمشید

تخت جمشید یکی از مناطق معروف ایران است که در شهر زیبای شیراز قرار گرفته است و سالیان دور به عنوان پایتخت تشریفاتی ایران در دوره هخامنشی محسوب می شده است. این منطقه جذاب اگرچه با صرف زمان آسیب های زیادی دیده است اما هنوز هم شکوه و جذابیت خود را برای همگان به نمایش می گذارد.
این مکان در سال ۱۹۷۹ در یونسکو ثبت و امروز یکی از مناطق اصلی گردشگری و توریستی ایران است که کمتر کسی به ایران سفر می کند و به این شهر تاریخی ورود نمی کند. یادتان باشد که تخت جمشید را داریوش بزرگ بنا کرده است و شما می توانید کتیبه ها و دست نوشته های بسیاری از آن تاریخ با شکوه را به وضوع در سفرهای خود ببینید.

 

Persepolis ist eine der berühmtesten Regionen des Iran, die sich in der wunderschönen Stadt Shiraz befindet und während der Zeit der Achämeniden seit vielen Jahren als zeremonielle Hauptstadt des Iran gilt. Obwohl dieses attraktive Gebiet im Laufe der Zeit viel Schaden erlitten hat, zeigt es dennoch allen seinen Ruhm und Charme. Dieser Ort wurde ۱۹۷۹ von der UNESCO registriert und ist heute eines der wichtigsten touristischen und touristischen Gebiete des Iran, in dem nur wenige Menschen in den Iran reisen und diese historische Stadt nicht betreten. Denken Sie daran, dass Persepolis von Darius dem Großen erbaut wurde und Sie auf Ihren Reisen viele Inschriften und Manuskripte dieser glorreichen Geschichte deutlich sehen können

 

 

ایران کشوری قدمت دار است که به هر شهر و یا روستایی از آن سفر کنیم، بی شک با حجم وسیعی از خانه های تاریخی، مساجد و آرامگاه هایی روبرو می شویم که ما را در خاطره ای گنگ از اجدادمان غرق می کند و می توانید هر آنچه را که از گذشته تا به امروز بر این سرزمین رفته است را، بیابیم و بشناسانیم.
به دلیل همین قدمت و اصالت، سالانه بسیاری از این مناطق با نگاه موشکافانه و مسرت بخش توریست های آلمانی عجین شده و همین امر ما را برآن می دارد تا با آموزش زبان آلمانی به صورت کاربردی، تلاش کنیم که زبان آموزان بیشتری را این زبان راغب و در نیتجه بازار شغل بیشتری را برای آنها رقم بزنیم.
آکادمی زبان بهین دانش، سال ها است که به دلایل متفاوت از جمله همگانی کردن آموزش زبان، دوره های آنلاین آموزش آلمانی را تحت عناوین مختلف از جمله آموزش زبان آلمانی در ۵۰ روز و دوره های همیاد آلمانی، برگذار و در نتیجه برای قدم برداشتن و دست یافتن به این مهم، تلاش کرده است.
این دوره ها هر یک بنا به سطح زبان آموزان به آنها معرفی و در نتیجه با مشاوره رایگانی که در اختیار آنها قرار می گیرد، هر آنچه که نیاز است که بدانند را به آنها گوشزد می کنند. مشاوره های ما در زمینه مختلف از جمله انتخاب زبان، انتخاب دوره، انتخاب روش های یادگیری زبان در منزل با توجه به سبک یادگیری زبان آموز و… را شامل می شود که جهت دستیابی به این موضوع می توانید به دو شکل زیر اقدام نمایید:

– تکمیل بخش مشاوره و ثبت نام
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲