آموزشگاه زبان ابراهیمی به مدیریت احمدرضا ابراهیمی، در سال ۱۳۸7 فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات به روز و با کیفیت در زمینه آموزش زبان عربی در اصفهان آغاز نمود.
آموزشگاه زبان ابراهیمی با به کارگیری از اساتید مجرب و طراحی برنامه های آموزشی متنوع, ارائه دهنده دوره های آموزش زبان و ادبیات عرب، تدریس عربی برای کنکور و دوره های تقویتی زبان عربی برای دانش آموزان در اصفهان می باشد. این آموزشگاه زبان به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان عربی، فعالیت می کند.
اگرچه آموزشگاه زبان ابراهیمی با نگاهی تخصصی تر به زبان عربی پرداخته، اما سایر زبان های خارجی در این آموزشگاه نیز به صورت کاربردی و اصولی به زبان آموزان آموزش داده می شوند. این آموزشگاه در واقع زبان را برای افراد بالای ۱۸سال به صورت تخصصی آموزش می دهد. دوره های زبان در آموزشگاه زبان ابراهیمی نیز، به صورت عمومی و خصوصی و به صورت های فشرده و ترمیک در حال برگزاری است.

IELTS7 Banner 01 8

آموزشگاه های زبان عربی در اصفهان

آموزشگاه های زبان عربی، در یادگیری زبان عربی، به زبان آموزان علاقه مند خدمات آموزشی ارائه می دهند و در ۳ سطح به آموزش زبان عربی به زبان آموزان می پردازند. این سطوح شامل سطوح مقدماتی زبان عربی، سطوح متوسطه زبان عربی و سطوح پیشرفته زبان عربی است. اما دوره های تربیت مدرس ویژه مدرسین زبان عربی نیز در آموزشگاه ما همه ساله برگزار می شود که مدرسین زبان عربی با شرکت در این دوره ها با متدهای بروز آموزش زبان عربی آشنا می شوند و می توانند علم عربی خود و دیگر مشخصات تدریس را در این دوره ها تقویت کرده و با شرکت در آزمون های ویژه تربیت مدرس، مدارک مهم تری را در این حوزه کسب کنند.
برای اینکه در یک زبان بهترین باشیم، کفایت به مدرکی که گرفته ایم درست نیست. بهتر است روزانه با خواندن و کسب تجربه از دیگران روش تدریس خود و دیگر موارد را بهتر کرده تا بتوانیم در زمینه آموزش زبان عربی حرفی برای گفتن داشته باشیم.
بهتر است آموزشگاه زبان عربی علاوه بر تعیین هدف بر روی یادگیری زبان آموزان خود به سطح علمی مدرسین خود نیز دقت کرده و زمینه های لازم برای بهتر شدن اساتید و مدرسین خود را فراهم آورد.
در دوره های تربیت مدرس زبان عربی درباره چگونگی طرح درس، چگونگی اداره کلاس و مدیریت آنها, چگونگی برخورد با زبان آموزان ضعیف, چگونگی ایجاد یک کلاس شاد و خلاقانه به مدرسین آموزش داده می شود. اینکه معلم بتواند به نیازهای شاگردان خود واقف باشد و با این موضوع آشنا باشد که همه زبان آموزان شبیه به هم نبوده و بتواند در لحظه تصمیم درست را بگیرد و زبان آموزان را راغب به یادگیری بکند، یک هنر است. همیشه معلمان و استادان خلاق و هنرمند هستند که در ذهن شاگردان خود می مانند و دلیلی برای موفقیت بسیاری از زبان آموزان خود می شوند. چه بسیار دانش آموزان و شاگردان موفقی که با یک حرف یا حرکت استاد خود راه خود را یافته و مسیر زندگی خود را انتخاب کرده است.

 

 

آموزشگاه زبان ابراهیمی همچنین در آموزش زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان روسی، زبان چینی و دیگر زبان ها موفق عمل کرده و در تمامی سطوح با به کارگیری اساتید مجرب و کارکشته به آموزش زبان دوم در اصفهان پرداخته است. دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود شامل دوره های زیر می باشند:

– دوره های ترمیک زبان
این دوره مختص به تمامی رشته های زبانی است و جزء دوره های بلند مدت زبان است. این دوره بیشتر مورد علاقه دانش آموزان و نوجوانان است. اما این دوره در واقع ویژه افرادی است که زمان کافی برای آموزش حضوری را داشته و می خواهند به صورت ترمیک و اما پیوسته به آموزش زبان دوم مبادرت بورزند. دوره های ترمیک دارای پشتیبانی آنلاین هستند و اساتید در این آموزشگاه به صورت تخصصی آموزشهای لازم جهت یادگیری زبان در منزل را به زبان آموزان خود می دهند.

– دوره های فشرده زبان
دوره های فشرده زبان در بازه های ۳ تا ۶ ماهه برگزار می شوند و انتخاب این دوره ها بنا به نیاز زبان آموز، توسط خوده زبان آموز صورت می گیرد. دوره های فشرده تحت عناوین مختلف در حال برگزاری است که در این دوره ها در یک بازه زمانی کوتا مدت، زبان آموزان به سطح مورد نیاز خود خواهند رسید.
در دوره های فشرده، اساتید تمرکز بیشتری بر روی مهارت مکالمه داشته و زبان آموزان را در این مهارت به بهترین شیوه آموزش می دهند. مهارت های دیگر نیز در این بازه آموزشی، به زبان آموزان آموزش داده می شود و با پشتیبانی آنلاین و حمایت تمام عیار اساتید، زبان آموزان می توانند در زمان کوتاه به سطح اعلا در زبان دوم برسند.

– دوره های خصوصی زبان
این دوره ها بنا به نیاز زبان آموز طرح ریزی می شود. در این دوره زبان آموز می تواند با انتخاب ساعت و روز کلاس خود به دو شکل به یادگیری زبان بپردازد؛ دوره های خصوصی- حضوری و دوره های خصوصی- آنلاین. زبان آموزان بنا به تعهد و جدیت خود می توانند دوره خود را از زمان پیشنهادی استاد کوتاه تر یا طولانی تر کنند. اگر شما در یادگیری هدف مشخص دارید و از انگیزه کافی در آموزش زبان دوم برخوردارید، می توانید به جای یک بازه ۱ سال و نیمه، زبان را در کمتر از ۶ ماه، فرا بگیرید.

– دوره های ویژه مشاغل
این دوره مختص به شاغلین عزیزی است که زمان کافی برای حضور بر سر کلاس ها را ندارند و تنها در یک روز خاص یا یک زمان خاص می توانند به آموزش زبان بپردازند. این دوره ها به دو شکل خصوصی و عمومی برگزار می شود که نوع کلاس و ساعت و روز کلاس با خوده زبان آموز است. این دوره در ساعات پایانی روز و در روزهای تعطیل هفته نیز برگزار می شود.

در انتخاب دوره یا زبان، گاهی هر یک از ما دچار سردرگمی می شویم. اگر نتوانیم برای آموزش زبان، یک چرایی مهم داشته باشیم در واقع نمی توانیم مسیر را با اطمینان و جدیت روز اول، طی کنیم. برای همین منظور ما در بخش زیر فرم مشاوره ای را در نظر گرفته ایم که اگر شما تمایل به شرکت در یکی از این دوره ها را دارید، می توانید با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان مشاورین ما در بخش آموزشی برخوردار شوید. مشاورین ما در تمامی ساعات روز، آماده ارائه خدمات مشاوره برای شما عزیزان خواهند بود.