همه چیز درباره دوره TTC

اگر شما علاقه مند هستید که بدانید دوره تی تی سی شامل چه موضوعاتی است و برای چه افرادی مناسب است باید به شما بگوییم که در واقع دوره TTC یکی از دوره های تربیت مدرس است که این روزها از استقبال بی نظیری از سمت مربیان و مدرسان زبان انگلیسی برخوردار شده است. TTC مخففی از کلمات Teacher Training Course است و برای افرادی که علاقه مند به تدریس اصولی با توجه به روش های نوین آموزشی هستند کاربرد فراوان و بسزایی دارد. در این دوره کاربردی موارد زیر به مدرسین آموزش داده می شود:

• نحوه طرح درس با توجه به متدهای جدید
هر روش جدید تکمیل کننده روش های قدیمی است . این موضوع یعنی اینکه ما برای اینکه بتوانیم در هر زمینه ای به روز بمانیم باید در پی بهتر کردن و به روز کردن خود باشیم و این امر میسر نمی شود جزء با استفاده از تجارب دیگران، تحقیقات شخصی و مطالعه تحقیقات بزرگان. چیزی که بیش از هر چیزی برای به روز ماندن مهم است، خواستن و تلاش کردن است.

• مدیریت کلاس
مدیریت کلاس تنها به این موضوع اشاره ندارد که رفتار زبان آموزان را زیر نظر داشته و زبان آموزان را مدیریت و کنترل کنیم. این موضوع به ما کمک می کند تا نیازهای یک فضای آموزشی را شناخته و در پی رفع آنها برآییم. مدیریت کلاس یعنی اینکه بتوانیم در یک زمان یک ساعته موضوعاتی را که برنامه ریزی کرده ایم آموزش بدهیم و در عین حال با استفاده از خلاقیت و سرگرمی کلاسی شاد و هدفمند را بسازیم.

IELTS7 Banner 01 8

• نحوه استفاده ازابزار کمک آموزشی و وسایل تدریس
برای ایجاد یک آموزش درست، شناخت همه متدهای آموزشی به تنهایی کافی نیست؛ بلکه باید به صورت کاربردی و اجرایی بتوانیم این متدها را به اجرا در آوریم. برای اجرای این متدها کافی است نحوه استفاده از کتاب های درسی و کمک آموزشی را بدانیم و بتوانیم با بهترین ارائه، کلاسی شاد و خلاق را برگزار کنیم. همچنین استفاده درست و بجا از فیلم های آموزشی و استفاده به موقع از وسایل در اختیارمان می تواند ما را در بهتر ارائه دادن موارد آموزشی کمک کند.

• ایجاد کلاسی جذاب و متنوع
برای هر زبان آموزی یادگیری همراه با سرگرمی و بازی می تواند یک ایجاد انگیزه باشد و اگر به خوبی بتوانیم به این امر واقف باشیم می توانیم زبان آموزانی با انگیزه و موفق داشته و از دلزدگی و در جا زدن زبان آموزان خود جلوگیری کنیم. کلاس شاد تنها برای زبان آموزان کودک الزام نیست و حتی بزرگسالان ما نیز به محیطی شاد و خلاقیت پرور نیاز دارند.

 

 

دوره های تی تی سی موارد زیادی را در بر می گیرید که هر کدام از آنها خود یک فصل مهم در آموزش اساتید محسوب می شوند. این دوره ها به صورت های مختلف و در زمان و شرایط مختلف برگزار می شوند و اساتید می توانند در پایان با گذراندن این دوره ها، کلاسی متنوع تر داشته باشند. ما نیز در مجموعه آنلاین احمدرضا ابراهیمی دوره های تربیت مدرس را با موضوعاتی متنوع برای اساتید خود در حال اجرا داریم که اساتید می توانند با شرکت در این دوره ها تمامی تخصص های لازم آموزشی را ببینند و در پایان از مشاوره های خصوصی ما نیز بهره ببرند.
اگر شما تمایل به شرکت در دوره های زبان انگلیسی، زبان عربی، زبان روسی و دیگری دوره های ما و نیز دوره های ویژه اساتید ما دارید می توانید با تکمیل بخش زیر و ارسال مشخصات خود، از مشاوره رایگان متخصصین مشاور ما بهره برده و در دوره مختص به خود شرکت کنید.
ما همچنین دوره های آموزشی آنلاین را برای راحت تر کردن آموزش برای آن دسته از عزیزانی که شرایط حضور بر سر کلاس ها را ندارند را تهیه دیده ایم که امید داریم با تنوع دوره ها و ایجاد دایره ای وسیع از انتخاب برای شما عزیزان، یادگیری زبان دوم را به یک اولویت در زندگی و یک سرگرمی در اوقات خالی شما تبدیل کنیم.