سبک های یادگیری

سبک های یادگیری از مواردی است که بسیاری از ما در یادگیری به آن توجه نمی کنیم و همین امر باعث می شود که با تمرین روش های گوناگون، تنها دچار سردرگمی بیشتر شویم. اینکه از هر روش به روش دیگر رجوع کنیم مصداق بارز از این شاخه به آن شاخه پریدن است. اما اگر با سبک های یادگیری خود آشنا شویم و خود را بهتر بشناسیم، نه تنها در آموزش زبان، بلکه در آگاهی بخشی از خود در تمامی زمینه ها می تواند کاربردی عمل کند.

IELTS7 Banner 01 8

• دیداری
اگر شما با این سبک در یادگیری احساس نزدیکی بیشتری می کنید باید بدانید برای یادگیری شما روش های زیر بهترین کاربرد را دارد: در یادگیری زبان و لغات بهتر است از فلش کارتها و دیکشنری های تصویری استفاده نمایید. همچنین شما با دید تصویر و فیلم های آموزشی می توانید نتایج بهتری کسب کنید. اگر سبک یادگیری شما به این شکل است شما برای یادگیری زبان نیاز به محیطی آرام و بی سر و صدا دارید.

• شنیداری
اگر سبک یادگیری شما شینداری است و با این سبک می توانید بهتر زبان را فرا بگیرید باید به کارهای زیر اقدام نمایید: یادگیری با روش گوش دادن موسیقی, گوش دادن به اخبار و فایل های صوتی, یادیگری با روش شنیدن پادکست یا مکالمه از طریق ارسال فایل صوتی می تواند برای شما روش ایده آلی باشد.

• جنبشی- بساوایی
اگر شما با این روش و سبک یادگیری می توانید ایجاد ارتباط کنید بهتر است بدانید که شما از کلاس های آرام و بدون تنوع بیزارید و قطعا دوست دارید یادگیری را با تحرک انجام بدهید. احتمالا دوست دارید در کلاس فعال بوده و تمام زمان کلاس را به نشستن و بی تحرک بودن نگذرانید.

این سبک ها می تواند شما را در انتخاب بهترین روش یادگیری زبان، یاری رساند. اگر شما با سبک یادگیری خود آشنا باشید در میان روش هایی اعم از یادگیری زبان با فیلم، یادگیری زبان با پادکست، یادگیری زبان با موسیقی و دیگر روش های آموزشی، می توانید بهترین روش را بیابید.
البته این مهم را نباید فراموش کرد که بهتر است برای رهایی از دلزدگی و سرد شدن از آموزش، هر از گاهی روش خود را در میان روش هایی که با سبک یادگیری شما همخوانی دارند، تغییر دهید. این خود یک ایجاد سرگرمی در زمینه یادگیری زبان است. همه ما در هر برهه ای از زندگی نیاز به سرگرمی و رهایی از روزمرگی داریم و یادگیری زبان نیز از این موضوع مستثنی نیست. پس از شناخت سبک یادگیری در آموزش زبان، شما می توانید با توجه به نیاز خود، دوره آموزشی مناسب و رشته مورد علاقه خود را بیابید و شروع به یادگیری اصولی زبان کنید.

 

 

فعالیت های آموزشی

– آموزش زبان برای تمامی رده های سنی.
– آموزش زبان در تمامی رشته های زبان.
– استفاده از اساتید مجرب در حوزه های تخصصی.
– استفاده از بروزترین متدهای آموزشی و کمک آموزشی.
– برگزاری دوره های تخصصی تافل و آیلتس زبان انگلیسی.

اگر شما علاقه مند به گذراندن دوره های تخصصی آیلتس انگلیسی و همچنین گرفتن مدرک آیلتس هستید، می توانید با ثبت نام در دوره های تخصصی آیلتس و شرکت در آزمون های شبیه سازی شده آیلتس یا ماک آیلتس، خود را برای رسیدن به این مهم آماده کنید. ما نیز با بهره گیری از سیستم آموزشی نوین و ارائه بهترین خدمات آموزشی و کمک آموزشی، در کنار شما عزیزان خواهیم بود تا شما را برای آماده سازی در این مسیر، یاری رسانیم.