آموزشگاه زبان ابراهیمی به مدیریت احمدرضا ابراهیمی، در سال ۱۳87 فعالیت خود را با اخذ مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش در زمینه آموزش زبان های خارجی در اصفهان آغاز نمود. آموزشگاه زبان ابراهیمی ارائه دهنده دوره های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، ترکی، عربی و فرانسه بر اساس سیستم آموزشی Paperless و برگزارکننده دوره های تربیت مدرس و دوره های آمادگی آزمون های بین المللی زبان در اصفهان می باشد.
آموزشگاه زبان ابراهیمی در مدت زمان اندکی توانسته است نتایج خوبی را در زمینه آموزش زبان آموزان خود داشته باشد. دوره هایی که این آموزشگاه ارائه می دهد برای تمامی رده های سنی اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان طرح ریزی شده است. دوره های کودکان را اساتیدی اداره می کنند که دوره های تخصصی آموزش زبان به کودکان را گذرانده اند و کاملا به این امر واقف هستند. مدیریت آموزشگاه، در این دوره ها از اساتیدی کار کشته و مجرب استفاده می کنند که کاملا با نیاز زبان آموزان کودک آشنا بوده و توانایی اداره کردن کلاسی شاد همراه با آموزش را دارند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های تربیت مدرس زبان نیز در این آموزشگاه به صورت مستمر برگزار می شود. هدف از برگزاری این دوره ها تقویت مهارت های اساتید در زمینه آموزشی است. در این دوره ها نحوه طرح درس، نحوه برخورد با زبان آموزان به ویژه زبان آموزان تنبل، نحوه اداره کلاس و موارد دیگر آموزش داده می شود. بسیاری از اساتید جهت تقویت مهارت های آموزشی خود همه ساله در یکی از این دوره ها شرکت می کنند چراکه هدف آنها آشنایی با متدهای آموزشی بروز در زمینه آموزش زبان نیز هست.
دور های مکالمه زبان انگلیسی و دیگر زبان های نیز در آموزشگاه زبان ابراهیمی به صورت خصوصی و گروهی به صورت مستمر در حال برگزاری است. این دوره ها جهت تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان طرح ریزی شده است. بسیاری از زبان آموزان تسلط کافی بر زبان را دارند اما چیزی که برای آنها به یک چالش بزرگ تبدیل شده است، صحبت کردن یا مکالمه کردن است. اما براستی چطور می توانیم به تقویت مکالمه زبان بپردازیم؟ چطور می توانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بدون استرس و نگرانی از تپق زدن و اشتباه کردن به مکالمه زبان دوم بپردازیم؟
برای اینکه مکالمه را برای خود به یک کار نشد تبدیل نکنیم به چه روش هایی رو بیاوریم؟ آیا راه هایی برای کنترل ترس و استرس در حین مکالمه برقرار کردن هست؟
اصولا افرادی که نمی توانند به خوبی  به مکالمه بپردازند، افرادی درون گرا یا خجالتی و بدون اعتمادبنفس هستند. اما چطور می توانیم خودباوری لازم در این امر مهم را کسب کنیم و با عزمی راسخ به مکالمه با دوستان یا افراد نیتیو بپردازیم؟

• در ابتدا یک متن از پیش تعیین شده را با خود در آینه تمرین کنید.
• اگر می توانید برای خود یک پارتنر داشته باشید به صورت روزانه با او به مکالمه بپردازید.
• برای شروع در تمرین مکالمه بهتر است از قبل یک موضوع مشخص برای صحبت کردن را آماده کنید.
• در همان ابتدا تمرین خوب شنیدن کنید و سعی کنید شبیه به افراد بومی تلفظ کنید و این کار را بارها تمرین کنید. تقلید کردن در این زمینه بد نیست.
• از افرادی که به صورت دائم در پی رفع اشتباهات گرامری یا تلفظی شما هستند در همان ابتدا دوری کنید و به خود زمان و اجازه ی این را بدهید که بتوانید به صورت پیوسته مهارت مکالمه کردن را به دست بیاورید.
• از اینکه همیشه در همان ابتدا بهترین باشید بپرهیزید و سعی کنید برای بهترین بودن، تلاش کردن، زمین خوردن و اذیت شدن را نیز بپذیرید.

 

 

شما می توانید در کلاس زبان با دوستان خود به تشکیل گروه های دوستانه در واتس اپ یا تلگرام بپردازید و با ارسال صدای خود در گروه و در جمع دوستانه به تمرین مکالمه بپردازید. زبان فرار است و این موضوع را بارها و بارها شنیده ایم. پس بهتر است از همان ابتدا از زمان و هزینه ای که کرده اید به خوبی استفاده نمایید و ترس های خود را دور بریزید و به مکالمه کردن بپردازید.
شما همچنین می توانید با آموزش زبان تلفنی نیز به مکالمه کردن بپردازید. در این روش شما روزی ۱۵ الی ۲۰ دقیقه را می توانید با اساتید ما به تمرین مکالمه پرداخته و به صورت کاملا صحیح در صورت نبود پارتنر مناسب به مکالمه مبادرت بورزید.
در صورت نیاز با آشنایی بیشتر از دوره ها و روش های مکالمه می توانید با تکمیل بخش زیر و ارسال شماره تلفن خود منتظر تماس کارشناسان مشاور ما در زمینه مشاوره آموزشی بوده و تجربیات و مشاوره آنها به صورت رایگان برخوردار شوید.