– دوره های Speaking 
دوره های اسپکینگ یا دوره های مکالمه، تنها ویژه زبان انگلیسی نیست و شما می توانید با توجه به علاقه خود، در دوره های اسپیکینگ زبان های مختلف شرکت کنید. تمرکز این دوره همانطور که از اسمش مشخص است بر روی تقویت مهارت مکالمه زبان های خارجه است و زبان آموزان در این دوره می توانند پس از مدتی با تلفظ صحیح و شکل درست ادای جملات آشنا شده و به مکالمه زبان بپردازند. دوره های مکالمه به هر دو شکل خصوصی و عمومی برگزار می شود.

IELTS7 Banner 01 8

– دوره های ترمیک زبان خارجه
دوره های ترمیک زبان به صورت خصوصی و عمومی برای همه رده های سنی در تمامی رشته های زبان، برگزار می شود. هر ترم اصولا در طی ۲ ماه به اتمام می رسند و کلاس ها در این دوره ها به صورت یک روز در میان و یک ساعت و نیمه برگزار می گردند. دوره های ترمیک زبان، جزء دوره های بلند مدت هستند و بیشتر مراجعان به همین شیوه به یادگیری زبان های مختلف می پردازند. این دوره دارای پشتیبانی آنلاین و حمایت تمام و کمال اساتید مربوطه است.

– دوره های فشرده زبان خارجه
دوره های فشرده نیز برای تمامی سنین و به دو شکل خصوصی و عمومی در حال برگزاری است. این دوره ها اصولا در دو بازه زمانی آموزش زبان در ۳ ماه و آموزش زبان در ۶ ماه، برای زبان آموزان ارائه می شود که با برنامه ریزی دقیق، زبان آموزان می توانند در تایم مشخص شده، به سطح مورد نظر خود در زبان و مهم تر از آن در مکالمه زبان خارجه برسند. دوره های فشرده دارای پشتیبانی آنلاین هستند و زبان آموزان می توانند استاد خود را در هر شرایط و زمانی در کنار خود داشته باشند.

– دوره زبان های خارجه ویژه شاغلین
این دوره مخصوص افرادی است که زمان کافی و آزاد برای یادگیری زبان ندارند و تنها می توانند در آخر هفته ها به یادگیری زبان مشغول شوند. دوره ها به شکلی برنامه ریزی شده است که زبان آموز می تواند با انتخاب ساعت و روز کلاس، حتی در ساعات پایانی روز به آموزش زبان مبادرت بورزد. این دوره ها نیز تماما دارای پشتیبانی آنلاین هستند و اساتید شرایط پیشرفت زبان آموزان را از راه دور بررسی می کنند.

– دوره های آماده سازی آزمون های آیلتس
در این دوره علاقه مندان به گرفتن مدرک آیلتس انگلیسی، خود را برای این آزمون آماده کرده و مهارت های خود را تقویت می نمایند. این دوره در پایان با یک آزمون شبیه سازی شده پایان می یابد و اساتید پس از آن کلاس های خصوصی و عمومی را جهت رفع اشکالات زبان آموزان تهیه می بینند که این خود کمکی برای بهتر شدن و کسب آمادگی بیشتر است.

– دوره های تربیت مدرس زبان
دوره های تربیت مدرس جهت تقویت مهارت اساتید در زمینه تدریس تهیه دیده شده است. در این دوره اساتید می توانند با آشنایی با متدهای جدید آموزش زبان و نحوه استفاده کاربردی از این متدها و همینطور چگونگی مدیریت کلاس های خود و همینطور برخورد مناسب با زبان آموزان ضعیف و دیگر موارد آشنا می شوند و می توانند به صورت کاربردی پس از گذراندن این دوره آموخته های خود را به اجرا درآورند.