آموزشگاه زبان پویش به مدیریت آقای هاشمیان، فعالیت خود را با اخذ مجوز رسمی از آموزش و پرورش در اصفهان آغاز نمود و هم اکنون با دو شعبه دخترانه و پسرانه در زمینه آموزش زبان های خارجی مشغول به فعالیت می باشد.
آموزشگاه زبان پویش با بکارگیری جدیدترین سیستم های آموزشی و آخرین روشها و تکنیک های تدریس و با بکارگیری اساتید برجسته زبان، ارایه دهنده دوره های ترمیک و فشرده زبان، دوره های تربیت مدرس و برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون های آیلتس و تافل در اصفهان میباشد.
دوره های تربیت مدرس زبان در آموزشگاه زبان پویش به صورت مستمر در حال برگزاری است که هدف از برگزاری این نوع دوره ها در واقع آموزش اساتید برای بهتر شدن در امر آموزش زبان است. دوره های تربیت مدرس زبان علاوه بر آموزش چگونگی طرح درس و آشنایی اساتید زبان با متدهای روز آموزشی، اساتید را در برگزار کردن کلاس های خلاق و سرگرم کننده یاری می رساند. حضور این دوره ها برای سیستم آموزشی ما در تمامی زمینه ها یک باید است و گاها کمرنگ بودن این موضوع باعث ایجاد کم و کاستی هایی در سیستم آموزشی می شود.

 

 

دوره های تربیت مدرس زبان

دوره های تربیت مدرس زبان  را با اسم مخفف TTC همه ما میشناسیم اما این دوره با چه هدفی طرح ریزی شده است و کاربرد برگزاری این دوره ها چیست؟ برای اینکه به صورت تخصصی تر به این موضوع بپردازیم بهتر است به صورت شفاف تر به شرح این موضوع بپردازیم.

– آموزش نحوه طرح درس و انتقال مباحث به زبان آموزان
– نحوه استفاده کاربردی از دانش زبان و پیاده سازی موضوع به روش کاربردی و نه تئوری
– نحوه استفاده از لوازم و کتابهای کمک درسی زبان
– آَشنایی اساتید با متدهای روز آموزش زبان
– نحوه اداره و مدیریت کلاس ها
– نحوه آموزش به روش خلاق و سرگرم کنند
– آموزش اساتید زبان کودکان به صورت تخصصی

دوره های آموزشگاه زبان پویش، بر اساس دوره های CELTA و TKT دانشگاه کمبریج برگزار می شود. همانظور که از منابع دوره مشخص است این دوره ها در سطح بسیار پیشرفته و برتر آموزش زبان انگلیسی بهره مند است. هر یک از اساتید برای رسیدن به این مهم، باید آمادگی رویارویی با سطح بالای این دوره ها داشته تا بتوانند در زمینه تدریس زبان موفق عمل کنند.

 

 

دوره های ویژه آموزش زبان نیز در رشته های آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان روسی، آموزش زبان ترکی، آموزش زبان عربی و سایر زبان های رایج، به صورت ترمیک و فشرده برای علاقه مندان به یادگیری زبان دوم به صورت مستمر برگزار می شود. این دوره ها بر اساس سن زبان آموزان در سه گروه نونهالان و کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت تخصصی آموزش داده می شود.
برای دوره های آموزش زبان ویژه کودکان، از اساتید متخصص و با سابقه در زمینه آموزش زبان کودکان، بهره می بریم. اساتید این دوره باید دوره های تخصصی آموزش زبان کودکان را گذرانده باشند و بتوانند با شناخت خوبی که از کودکان و روحیات آنها دارند، زبان را با بازی و سرگرمی به کودکان آموزش بدهند.
آموزش زبان با موسیقی
 یکی از علاقه مندی های کودکان است چرا که کودکان از یک جا نشستن و قوانین و مقررات خشک ما بزرگسالان، فراری اند. کودکان نیاز به حرکت، جنب و جوش و بازی کردن دارند و ما سعی بر این داریم که آموزش زبان را با روش های خلاقانه به کودکان شما آموزش بدهیم.
اگر شما عزیزان علاقه مند به یادگیری زبان هستید و یا به تدریس زبان علاقه مند هستید می توانید با ثبت مشخصات و تلفن خود در باکس پایین، از مشاوره رایگاه کارشناسان مشاوره ما در زمینه آموزش زبان بهره ببرید و از همین امروز برای رسیدن به آرزوهای خود، یک گام کوچک بردارید. کارشناسان ما از ۸ صبح الی ۸ شب آماده مشاوره دادن به شما عزیزان هستند.