در این نوشته به اختصار درباره دوره های متفاوت آموزشی زبان های خارجی توضیح داده شده است.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان خارجه

گوناگونی زبان ها و علایق ویژه هر فرد، موسسات زبان خارجه را برآن کرد تا به هدف چندزبانه کردن اساتید و همچنین تنوع در برگزاری دوره ها و رشته های مختلف، یادگیری زبان را از یک امر دست نیافتنی به یک امر ساده و سازنده تبدیل نمایند. این روزها در هر محله و خیابانی می توان تعدادی آموزشگاه زبان دید که یا در آموزش یک زبان خاص شروع به فعالیت کرده اند و یا با تنوع در ارائه آموزش زبان های مختلف، نیاز اغلب افراد را برطرف کرده اند.
تنوع و گستردگی مراکز زبان خارجه، مسیر یادگیری را برای هر فردی راحت کرده و به همه اجازه یادگیری به یک شکل و یک موقعیت را فراهم کرده است. افرادی که در شهرستان های دورافتاده یا روستاها زندگی می کنند، می توانند از خدمات دوره های آنلاین یا مجازی زبان بهره برده و به همان سبک و سیاق، زبان مورد علاقه خود را بیاموزند.
دوره های زبان تلفنی نیز کار را از این هم راحت تر کرده و با ایجاد دوره هایی ارزان و بدون دردسر، راهی برای ایجاد یک موقعیت واقعی برای افرادی که پارتنر مناسب جهت مکالمه ندارند را ایجاد نموده اند. این تنوع و رفع نیاز، زمینه بوجود آمدن هر توجیهی را از تمامی ما خواهد گرفت.

– دوره کوتاه مدت زبان های خارجه
دوره های کوتاه مدت زبان، جزء دوره های فشرده زبان های خارجه محسوب می شود. این دوره ها به شکل های متنوع و با متدهای خاص در حال برگزاری هستند که اصولا آموزشگاه های زبان، این دوره ها را تحت عنوان دوره های ۳ماهه زبان خارجه و یا دوره های ۶ ماهه زبان خارجه برای علاقه مندان به رشته های مختلف زبان، برگزار می کنند.
این دوره ها در آکادمی زبان ما با پشتیبانی آنلانی همراه است و اساتید با تمرکز بر روی لهجه نیتو و تقویت مکالمه، زبان آموزان را در مدت زبان محدود به سطح قابل قبولی در یادگیری زبان دوم می رسانند.

– دوره های بلند مدت زبان های خارجه
دوره های بلند مدت نیز طی شکل های مختلف برگزار می شود که مهم ترین آن، آموزش زبان به صورت ترمیک است. دوره های مقدماتی زبان های خارجه، بسته به نوع تلاش و جدیت زبان آموز، از ۷ ماه تا ۱۸ ماه به طول می انجامد. این دوره ها برای تمامی سنین در حال برگزاری است که اصولا هر جلسه ۱ساعت و نیم به طول می انجاد. در این دوره ها تمامی مهارت های زبان از جمله مهارت مکالمه کردن، مهارت نوشتن، مهارت خواندن و مهارت گوش دادن، تقویت می شود و بسته به نوع فعالیت استاد گاها تاکید بر روی مهارت مکالمه صورت می گیرد.

– دوره های مکالمه زبان های خارجه
دوره های مکالمه برای افرادی که قصد مسافرت و مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند، کاربرد دارد. این دوره ها می تواند برای افرادی که دوره های ترمیک و فشرده زبان را گذرانده اند و قصد تقویت مهارت مکالمه خود را دارند مفید واقع شود. در دوره های مکالمه، تلفظ و لهجه نیتیو مهم ترین بخش است و زبان آموز برآن می شود که با مکالمه ای نزدیک به یک شخص نیتیو به صورت روان به مکالمه بپردازد.

– دوره های زبان ویژه مشاغل
این دوره ها برای شاغلین عزیزی برنامه ریزی شده است که زمان کافی برای یادگیری زبان را ندارند و اغلب به صورت دو شیف در حال کار کردن هستند. ما در این دوره انتخاب ساعت و روز کلاس ها را بر عهده شاغلین علاقه مند گذاشته ایم و زمان کلاس ها حتی در ساعات پایانی روز و روزهای تعطیل نیز، وجود دارد. شاغلین می توانند بنا به نیازشان در دوره های خصوصی یا عمومی شرکت کرده و برای شرکت در این دوره ها هیچ محدودیتی وجود ندارد. دوره ویژه شاغلین نیز دارای پشتیبانی آنلاین است و زبان آموز می تواند در هر شرایطی جهت رفع اشکال از حمایت استاد خود بهره ببرد.

 

 

پشتیبانی آنلاین می تواند بخش بزرگی از ساعات و وقت های خالی شما را به یادگیری زبان اختصاص بدهد. چرا که شما می توانید با سرعت بیشتری به رفع اشکالات خود بپردازید و با زمان صرف شده کمتری این مسیر را طی کنید. اگر شما تمایل به شرکت در یکی از این دوره ها را دارید می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره خود، از مشاوره آموزشی رایگان ما بهره ببرید.
استفاده از تجربیات کارشناسانه می تواند راه درست را به ما نشان بدهد. گاها افرادی هستند که در انتخاب زبان دوم مردد هستند و یا بین علاقه و منطق نمی توانند تصمیم درست را بگیرند. کارشناسان ما اینجا هستند تا مشاوره های لازم جهت روند یادگیری زبان و انتخاب زبان مورد علاقه شما را به شما بدهند.