دوره ها ترمیک زبان های خارجه

دوره های ترمیک زبان فرانسه، زبان آلمانی و سایر زبان ها به صورت دوره های بلند مدت در حال برگزاری است. در این دوره تمامی مهارتهای چهارگانه آموزش زبان به صورت تخصصی و به طور کامل به زبان آموزان آموزش داده می شود. دوره های ترمیک برای هر رده سنی با عنوان های مختلف و روش های متفاوت برگزار می شود و استاد هر کلاس زبان آموزان خود را خارج از ساعات کلاس به صورت آنلاین پشتبانی می کند.
شما برای شرکت در هر ترم نیاز به گذراندن ترم پیش دارید و البته با تعیین سطح می توانید این دوره ها را با سرعت بیشتر یا کمتر بگذرانید. چیزی که در سرعت یادگیری شما تاثیر دارد، تلاش و تعهد خوده شما عزیزان است.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان های خارجه در چند بخش و چند رشته به صورت تخصصی برگزار می شود که هر کدام با توجه به نیاز زبان آموزان تهیه دیده شده است. این دوره ها همگی برای رده های سنی متفاوت نیز در حال برگزاری هستند و همه دوره ها تماما دارای پشتیبانی آنلاین می باشند.

– دوره های فشرده زبان های خارجه
دوره های فشرده زبان آلمانی، زبان اسپانیایی و زبان های ترکی و انگلیسی به صورت دوره های ۳ تا ۶ ماهه با توجه به درخواست زبان آموز به اجرا در آمده که هر یک از این زبان ها با روش های خاص و برنامه ریزی شده به زبان آموزان آموزش داده می شود و زبان آموزان می توانند در مدت زمان بسیار کمی به تمامی اصول یادگیری زبان های خارجه، مسلط شوند.
این دوره ها به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود و تمرکزی که این دوره دارد بیشتر بر روی صحبت کردن زبان آموزان و تقلید از لهجه افراد نیتیو است.

– دوره های زبان های خارجه ویژه مشاغل
این دوره همانطور که از اسمش مشخص است با هدف یادگیری شاغلین علاقه مند به یادگیری زبان به اجرا درآمده اند. در دوره های ویژه مشاغل، زبان آموزان با انتخاب ساعت و روز کلاس ها و همینطور انتخاب دوره به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی و یا گروهی می توانند به طور کامل در برنامه ریزی ها آتی خود تسلط داشته باشند. این دوره در روزهای آخر هفته و حتی در ساعات پایانی شب نیز برگزار می شود و زبان آموز می تواند به توجه به نیاز و شرایط خود برنامه ایده آل خود را تهیه ببیند.

– دوره های زبان های خارجه ویژه مهاجرت
این دوره ویژه افرادی است که تنها با هدف مهاجرت و یا سفر تفریحی به یک کشور خاص، اقدام به یادگیری زبان دوم کرده اند. در این دوره افراد با توجه به نیازشان به زبان مورد علاقه شان مسلط می شوند و توجه ویژه این دوره بر روی مکالمه و ایجاد یک گفتگوی روان و راحت است. در این دوره شما با تمامی موضوعاتی که امکان دارد به آنها نیاز پیدا کنید آشنا می شوید و می توانید به خیال راحت به سفر خود بپردازید.

– دوره های مکالمه زبان های خارجه
در این دوره افراد تنها برای تقویت مهارت مکالمه زبان دوم اقدام به شرکت در این کلاس ها می کنند. اساتید این دوره یا نیتیو هستند و یا کاملا به زبان تحت تدریسشان، مسلط هستند و لهجه نیتیو دارند. اساتید این دوره با سخت گیری بیشتری نسبت به دوره های دیگر انتخاب می شوند و این اساتید باید کاملا مسلط به تلفظ درست لغات و ادای درست عبارات بوده و در موقعیت های متفاوت به خوبی از عهده مکالمه کردن برآیند.

– دوره های زبان های خارجه آنلاین
دوره های آنلاین برای افرادی کاربرد دارد که از امکانات آموزشی حضوری مناسب برخوردار نیستند و قصد یادگیری زبان دوم را دارند. این دوره ها به صورت کاملا آنلاین و با توجه به تعیین سطح زبان آموز، زبان را به زبان آموزان به طور کامل و حرفه ای آموزش می دهد. شما می توانید از دوره های آنلاین جهت تقویت مکالمه نیز بهره ببرید و به دلیل اینکه برای مکالمه کردن نیاز به به ضبط صدای خود دارید می تواند چالش خوبی برای افزایش اعتمادبنفس در یادگیری زبان دوم باشد.

– دوره های آماده سازی آزمون آیلتس انگلیسی
قبولی در آزمون آیلتس انگلیسی یکی از رویاهای هر علاقه مند به زبان انگلیسی است. این دوره برای افرادی که قصد ادمه تحصیل در مقاطع کارشناسی و دکتری را دارند در کشورهای مهم یک الزام محسوب می شود و گرفتن این مدرک در واقع حکم صد بودن شما را دارد.
در دوره های آماده سازی، زبان آموز کاملا با مباحث آزمون آشنا شده و بیش از هر چیزی در تقویت مهارت مکالمه در شرایط های پیش بینی نشده تمرکز دارد. در پایان این دوره آموزشگاه زبان انگلیسی، آزمونی تحت عنوان آزمون ماک آیلتس را برگزار کرده و شما با یک فضای کاملا شبیه سازی شده با آزمون بین المللی آیلتس آشنا می شوید.

– دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی
دوره های تربیت مدرس انگلیسی جهت تقویت مهارت های کاربردی اساتید تشکیل شده اند. در این دوره ها اساتید می توانند با موضوعاتی مانند نحوه برخورد با زبان آموزان ضعیف، ارتباط موثر با زبان آموزان تلاشگر، نحوه طرح درس، نحوه مدیریت کلاس ها و … آشنا می شوند و در پایان با متدهای روز در زمینه آموزش نیز آشنا خواهند شد. این دوره ویژه اساتیدی است که تمایل به پیشرفت و به روز شدن دارند که البته افرادی که علاقه مند به تدریس زبان هستند هم می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

 

 

دوره های زبان انگلیسی، ویژه نونهالان و کودکان، برای سنین ۴ تا ۷ ساله به صورت تخصصی آموزش داده می شود. این دوره توسط اساتید متخصص در زمینه آموزش کودکان، آموزش داده می شود. آموزش زبان برای کودکان همراه با بازی و سرگرمی انجام می پذیرد و اصولا کلاس ها در محیطی اختصاصی برگزار می شود. در این راستا اردوهای تفریحی_آموزشی نیز برای زبان آموزان کودک تدارک دیده می شود.
اما اینکه در سن پایین یادگیری زبان دوم مناسب است یا نه باید قبل از هر چیزی هدف از آموزش کودکمان را مشخص کنیم. آموزش برای کودکان باید طبق یک برنامه درست و منطقی صورت بپذیرد و کودکان را از دنیای کودکی شان خارج نکنیم. در واقع کودکان در سن ۴ سالگی توانایی یادگیری سه زبان را به صورت همزمان دارند اما اینکه به چه شکل این آموزش داده شود نکته ایست که باید بدان توجه داشت.
یادگیری در سنین پایین خیلی سریع تر انجام می پذیرد و کودک در محیط و شرایط مناسب می تواند به سرعت در یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان دیگری رشد کند. یادگیری زبان انگلیسی به روش ناخودآگاه نیز می تواند روش خوبی برای آموزش کودکان باشد. به همین منظور آشنایی با روش های پرهیجان آموزش زبان می تواند مهم ترین بخش در آموزش زبان انگلیسی کودکان باشد.
اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان هستید یا دوست دارید کودکان خود را در دوره های زبان خارجه ویژه کودکان ثبت نام کنید می توانید با ثبت مشخصات خود و شماره تلفن خود، از مشاوره رایگان آموزشی ما بهره مند شوید. کارشناسان مشاور ما در اسرع وقت با شما عزیزان تماس خواهند گرفت و به سوالات شما در تمامی زمینه ها پاسخ خواهند دادو