تعیین سطح در زبان های خارجه

آموزشگاه زبان های خارجی سخن سرایان، با آموزش تمامی زبان های رایج، از جمله زبان هلندی، زبان آلمانی و سایر زبان ها، توانسته برای تمامی نیازها در تمامی رشته ها موفق عمل کند. دوره های زبان های خارجه در دو شکل خصوصی و عمومی، ویژه سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در تمامی سطوح زبان آموزش می پذیرد.
زبان آموزان می توانند با تعیین سطح و ثبت نام در دوره مختص به خود شرکت کنند و البته بنا به نیازشان دوره های ترمیک یا فشرده زبان های خارجه را شرکت کنند. تعیین سطح، سطوح زبان آموزان را در چهار مهارت یادگیری زبان بررسی می کند و همینطور با توجه به توانایی در گرامر و نوشتار زبان آموز، سطح هر فرد مشخص می شود. زبان آموزان همچنین در یک مصاحبه حضوری نیز مورد سنجش قرار می گیرند که علاوه بر بررسی مهارت شنیداری، مهارت تلفظ و ادای درست کلمات نیز مورد سنجش قرار می گیرد.

 

IELTS7 Banner 01 8

 

انواع دوره های زبان های خارجه

• دوره های کوتاه مدت زبان
دوره های کوتاه مدت زبان شامل دوره های فشرده زبان هایی مانند آموزش زبان چینی، آموزش زبان آلمانی و دیگر زبان های مورد علاقه زبان آموزان است. در این دوره، با برنامه ریزی های ۳ تا ۶ ماهه، زبان آموزان می توانند زبان مورد علاقه خود را به صورت دوره های خصوصی و یا گروهی بیاموزند. دوره های عمومی نیز با حداکثر ده نفر برگزار می شود و زبان آموز بنا به نیاز خود می تواند دوره مناسب خود را انتخاب کرده و به یادگیری زبان دوم بپردازد.
این دوره دارای پشتیبانی آنلاین است و زبان آموز می تواند از حمایت های استاد خود، خارج از ساعت کلاس نیز، برخوردار شود. در این دوره شما می توانید با انتخاب دوره های ۳ ماهه زبان های خارجه و یا دوره های ۶ ماهه زبان های خارجه، هر چهار مهارت اصلی در یادگیری زبان را فرا بگیرید و به خوبی بتوانید بنا به نیاز و البته با تلاش خود به مانند یک فرد بومی به مکالمه بپردازید.
شرکت در این دوره نیاز به تعیین سطح ندارد، اما اگر شما از سطح مقدماتی زبان برخوردار باشید می توانید با سرعت و کیفیت بهتری به زبان مورد علاقه خود مسلط شوید.

• دوره های بلند مدت زبان
دوره های بلند مدت زبان های خارجه
 شامل بسیاری از دوره ها می باشد که از مهم ترین این دوره ها دوره های ترمیک زبان های خارجه است. در دوره های ترمیک شما هر ترم با موضوعات خاصی برای یادگیری زبان آشنا می شوید و این دوره ها به صورت مستمر و بدون توقف برگزار می شوند.
تعیین سطح در دوره های ترمیک جزء مهمی محسوب می شود. گاها بسیاری با یک آشنایی کلی بدون گذراندن ترم اول دوره های زبان، به ترم دو و یا حتی بالاتر وارد می شوند. تعیین سطح به دو صورت کتبی و مصاحبه حضوری جهت پی بردن به مهارت مکالمه زبان آموز، صورت می گیرد. تعیین سطح در واقع شامل یک آزمون کتبی ۲۰ دقیقه ای می باشد که اساتید با بررسی این آزمون، تمامی مهارت های زبان آموز را می سنجند.

• دوره های ویژه مشاغل
این دوره با هدف آموزش زبان دوم به شاغلین عزیز، طراحی شده است. در واقع این دوره یکی از نیازمندی های ما در زمینه آموزش زبان بود. اینکه بسیاری از افراد شاغل در زمینه شغلی خود به زبان دوم نیاز داشتند اما زمان کافی برای یادگیری زبان در دست نداشتند و اغلب به همان سطح و به همان حیطه شغلی بسنده می کردند، نیاز مبرم آنها به زبان دوم را آشکار می کرد و یا اغلب فرصت های کاری یا سفرهای کاری به کشورهای خارجی برای آنها پیش می آمد و برای اینکه تسلطی به زبان های خارجه نداشتند، فرصت های مناسب زندگی خود را از دست می دادند. بر همین اساس ما با برنامه ریزی های صورت گرفته دوره های شاغلین را در ساعاتی خارج از ساعات اداری و حتی در پایان روز برگزار کرده و بنا به نیاز خود زبان آموزان، این دوره ها را به روزهای تعطیل موکول کردیم.
• دوره های آنلاین زبان های خارجه
در دوره های آنلاین شما می توانید به صورت آنلاین و از طریق دنیای مجازی به زبان دوم مسلط شوید. این دوره می تواند برای عزیزانی که در شهر و یا روستای خود از آموزش های زبان بی بهره هستند و همینطور مادرانی که زمان مناسب برای حضور بر سر کلاس های زبان را ندارند، مناسب باشد. دوره های آنلاین تمامی خدمات حضوری آموزشگاه را در بر می گیرد و تنها تفاوت آن در غیرحضوری بودن آن است. این دوره به تقویت مهارت مکالمه و مهارت نوشتن زبان به شما کمک خواهد کرد. چرا که شما الزاما باید به انگلیسی یا سایر زبان مورد علاقه تان با استاد در تعامل باشید و این یعنی یک چالش جدید.

• دوره های مکالمه زبان های خارجه
در دوره های مکالمه شما می توانید به تقویت یکی از مهارت های مهم زبان بپردازید. در این دوره شما با تلفظ صحیح لغات زبان، آموزش ادای درست عبارات و روان و راحت صحبت کردن، آشنا می شوید. این دوره به دو صورت خصوصی و عمومی و برای تمامی رده های سنی در حال برگزاری است و شما عزیزان می توانید با توجه به نیاز خود در هر دوره که متناسب با شرایط شماست شرکت کنید.
نکته مهمی که هست دوره های گروهی به دلیل اینکه تعداد بیشتری برای مکالمه برقرار کردن در کنار شما هستند می تواند دوره ای کاربردی تر نسبت به دوره های خصوصی باشد اما هر روش ایده آلی همیشه برای همه افراد ایده آل نیست و شما باید با شناخت خود و سبک یادگیری خود، بهترین و کاربردی ترین روش خود را بیابید.

یادگیری زبان دوم، در دنیای کنونی ما یک باید محسوب می شود و تنوع در برگزاری دوره ها و ساعات باعث جذابیت این موضوع شده است. زبان از یک موضوع کاملا آموزشی به یک موضوع سرگرمی- آموزشی تبدیل شده است و بسیاری از افراد در کنار فعالیت های هنری یا ورزشی در ساعات خالی خود به یادگیری زبان مبادرت می ورزند. آموزشگاه های موفق زبان، تلاش داشته اند که با تنوع در رشته های زبانی متفاوت و روش های گوناگون، محدودیت ها را تا حد امکان از بین برده و زبان آموزان را با دایره بزرگتری از انتخاب روبرو کنند.
ما نیز در مجموعه آنلاین احمدرضا ابراهیمی تلاش داشته ایم تا تمامی بخش های مربوط به زبان های رایج و کاربردی را به صورت مستمر به اجرا در آورده و با بکارگیری اساتید خبره و متخصص، کلاس های خود را همراه با سرگرمی و خلاقیت، برگزار کنیم. اگر شما مردد در انتخاب دوره های یادگیری زبان هستید یا درباره کلاس ها، کتابهای آموزشی و سایر خدمات در آموزش زبان سوال دارید می توانید با ثبت مشخصات خود اعم از شماره تلفن و نام و نام خانوادگی، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما در زمینه آموزش باشید و به صورت رایگان از مشاوره های آنها بهره ببرید.