آموزشگاه زبان بهین دانش در سال ۱۳۸۷ فعالیت رسمی خود را در زمینه آموزش زبان های خارجی آغاز نموده و هم اکنون دارای سه شعبه در اصفهان می باشد.
آموزشگاه زبان بهین دانش با به کارگیری نیرویی متخصص و با تاکید بر آموزش مکالمات روزمره و کار بردی با لهجه و تلفظ صحیح، در صدد برطرف کردن مشکلات حاضر بر سر راه مکالمه زبان برآمده است.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان، به شکل های متفاوت و با توجه به رفع نیاز تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان، به صورت مستمر در حال برگزاری هستند. تنوع در شکل گیری دوره ها یادگیری زبان دوم را برای تمامی زبان آموزان راحت کرده و باعث شده است که بتوانیم به شکل و روشی که مدنظر ماست، دوره متناسب با شرایط خود را داشته باشیم.

– دوره های کوتاه مدت زبان
دوره های کوتاه مدت یا فشرده از جمله دوره های جذاب برای زبان آموزان است. این دوره علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است چرا که همه ما انسان ها به شکل ذاتی، دوست داریم در مدتی اندک به هدف خود دست یابیم.
دوره های فشرده زبان به صورت دوره های ۳ ماهه و دوره های ۶ ماهه در حال برگزاری است که شما می توانید با توجه به شرایط خود در هر بخش که علاقه مند هستید به یادگیری زبان بپردازید. دوره ها تماما دارای پشتیبانی آنلاین هستند و به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شوند.

– دوره های بلند مدت زبان
دوره های بلند مدت زبان یا دوره های ترمیک، بخش بزرگی را در ثبت نام آموزشگاه های امروز تشکیل داده اند. زبان آموزان می توانند با تعیین سطح در این سطح مورد نیاز خود شروع به یادگیری زبان کرده و پس از اتمام ترم و کسب نمره حد نصاب در آزمون پایانی، ترم بعد زبان را آغاز کنند.
دوره های ترمیک در ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیمه در هر ترم به طول می انجامد و زبان آموزان می توانند در طول ۱ سال و نیم تا ۲ سال به زبان مورد علاقه خود مسلط شوند. البته نکته مهمی که قابل بیان است این است که این بازه زمانی بنا به تلاش و جدیت زبان آموز، متغیر است و زبان آموزان می تونند دوره های ترمیک را با تلاش و برنامه ریزی روزانه و مستمر در کمتر از یک سال نیز بگذرانند.
– دوره های مکالمه زبان های خارجه

دوره های مکالمه زبان خارجه با هدف رفع نیاز افرادی تشکیل شده است که تنها صحبت کردن به زبان دوم برای آنها هدف است. این دوره به تنهایی نمی تواند برای افرادی که علاقه مند به تحصیل در مقاطع فوق لیسان و دکتری در دانشگاه های معتبر هستند، کافی باشد اما می تواند برای افرادی که زبان را برای ارتقای شغلی، مهاجرت و یا ایجاد کسب و کار در کشورهای خارجه، مناسب باشد.
دوره های مکالمه در به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تشکیل می شود که این دوره ها در هر سه شکل، دارای پشتیبانی آنلاین هستند و شما می توانید در هر زمان و موقعیتی از پشتیبانی آنلاین اساتید خود استفاده کنید.

– دوره ویژه شاغلین
دوره شاغلین یک از کاربردی ترین دوره ها در دنیای امروزی است. این دوره که با هدف آموزش شاغلین عزیز طراحی شده است، توانسته بخش بزرگی از دغدغه کارمندان و شاغلین عزیز را رفع کند. چه بسیار افرادی که رویای ترفیع درجه و یا ارتقای سطح شغلی خود را دارند و یادگیری زبان می تواند این مسیر را کوتاه تر کند.
از ویژگی های مهم این دوره این است که، زمان و روز کلاس ها به انتخاب زبان آموزان است و زبان آموزان می توانند در ساعت پایانی روز و روزهای تعطیل مانند جمعه ها به یادگیری زبان مشغول شوند.

– دوره های تربیت مدرس (تی تی سی)
این دوره مختص به علاقه مندان به تدریس و اساتیدی است که علاقه مند به روز شدن در حیطه کاری خود هستند. از ویژگی های این دوره آموزش چگونگی طرح درس، آموزش چگونگی برگزاری کلاس های خلاق و شاد و موارد دیگر است. این دوره به صورت کاملا کاربردی به علاقه مندان به تدریس آموزش داده می شود و شما می توانید با به روزترین متدهای آموزش زمان نیز آشنا شوید.

– دوره آنلاین آموزش زبان
با همه گیر شدن اینترنت در میان عموم و دسترسی راحت به فضای مجازی، همکاران ما برآن شدند تا به صورت آنلاین به آموزش زبان های مختلف پرداخته و در واقع زمینه یادگیری را به نقاط دور دست ایران و شهرها و روستاهای بدون امکانات برده، تا تمامی ما بتوانیم به یک اندازه از این مزیت استفاده نماییم.
در این دوره تمامی مهارت ها به همان شیوه دوره های حضوری برگزار می شود و تنها تفاوت مجازی بودن این دوره هاست. این دوره همچنین دارای پشتیبانی آنلاین است و آزمون های پایان ترم نیز در پایان هر دوره برگزار می شود. از ویژگی های مهمی که می توان در این دوره ها تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان است که به صورت خود به خود یک وجود یک پارتنر حرفه ای را در یادگیری برای شما، امکان پذیر می کند.

 

 

تمامی دوره ها توسط اساتید در خارج از ساعات کلاس، پشتیبانی می شود و شما عزیزان برای آشنایی بیشتر از دوره ها و دوره های تخصصی دیگر در تمامی رشته ها، می توانید سوالات خود را از طریق پر کردن بخش مشاوره با ما در میان بگذارید. با ثبت شماره تماس خود می توانید منتظر تماس کارشناسان مشاور ما و مشاوره رایگان آموزشی آنها، باشید.