IELTS7 Banner 01 8

تعیین سطح در یادگیری زبان

چیزی که امروزه در امر آموزش به چشم می خورد، گستردگی دوره ها و تنوع آنهاست. امروزه در هر محله و خیابان یک آموزشگاه زبان است که مشکل مسیر و رفت و آمد را برای زبان آموزان برطرف کرده است. در عین حال زبان آموزان می توانند با توجه به شرایط و نیاز خود در هر رشته زبانی با هر شرایطی به آموزش زبان مشغول شوند.
برای شرکت در اغلب دوره های زبان، بهتر است قبل از آن یک آزمون تعیین سطح، انجام داده تا بتوانید، با توجه به سطح خود در کلاس حاضر شوید. تعیین سطح، شامل ۸۰ سوال کتبی است که زبان آموز موظف به حل آنها در ۲۰ دقیقه است. سوالات کتبی، تمامی بخش های مهم زبان از جمله نوشتار در زبان، قدرت خواندن در یادگیری زبان و گرامر زبان و همینطور املای صحیح لغات را مورد بررسی قرار می دهد. بخشی از تعیین سطح به تعیین سطح حضوری مبدل می شود که قدرت مکالمه زبان آموز و همینطور قدرت لیسنینگ زبان آموز مورد سنجش قرار می گیرد.
چیزی که مهم است این است که شما تنها به سوالاتی که کاملا با آن آشنا هستید، جواب بدهید تا تعیین سطح به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 

 

دوره های آموزش زبان های خارجه

– دوره های بلند مدت
دوره های بلند مدت زبان خارجه، تنها مختص به یک شاخه زبانی نیست و تمامی زبان ها را در بر می گیرد. زبان آموزانی که با این دوره به یادگیری زبان مشغول می شوند، حجم بیشتری از مراجعین را تشکیل داده اند. این دوره برای تمامی سنین و رشته های زبانی، متناسب است.
چه کسانی در دوره های ترمیک شرکت می کنند؟
این دوره اصولا مناسب افرادی است که زمان بیشتری برای یادگیری زبان در دست دارند و علاقه مند به یادگیری زبان به صورت دوره ای هستند. حجم زیاد این دوره را دانش آموزان تشکیل داده اند. هر ترم در دوره های ترمیک ۲ ماه و نیم به طول می انجامد و هر جلسه ۱ ساعت و نیم به طول می انجامد.

– دوره های فشرده زبان
دوره های فشرده اصولا بین ۳ ماه تا ۶ ماه به طول می انجامد. شما در این دوره می توانید زبان مورد علاقه خود را در مدت زمانی اندک فرا بگیرید. تمرکز بیشتر این دوره بر روی مکالمه زبان است اما تمامی مهارت های اصلی به شکل کاربردی به زبان آموزان آموزش داده می شود.
این دوره متناسب افرادی است که زمان اندکی برای یادگیری زبان دوم در دست دارند. این افراد می توانند افرادی باشند که باید در مدتی کوتاه خود را برای مهاجرت یا سفری تجاری- تفریحی آماده کنند. این دوره می تواند برای علاقه مندان به تدریس نیز کاربردی باشد. 

– دوره های ویژه شاغلین
این دوره برای شاغلین علاقه مند به یادگیری زبان طراحی شده است. انتخاب ساعت و روز کلاس ها در این دوره، با زبان آموزان است و آنها می توانند در وقت های خالی خود حتی در ساعات پایانی روز به یادگیری زبان مشغول شوند. این دوره ها به صورت های مختلف در حال برگزاری است. دوره ها به شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. شاغلین عزیز می توانند در روزهای تعطیل و آخر هفته ها به یادگیری زبان بپردازند.

– دوره های مکالمه زبان انگلیسی
این دوره ها به صورت موضوعی، برگزار می شود. در این دوره که با هدف تقویت مکالمه صورت می گیرد شما می توانید به طور کاربردی و اصولی به یادگیری زبان بپردازید. اساتید این دوره کاملا به لهجه نیتیو مسلط هستند و شما می توانید به خوبی با تلفظ صحیح کلمات و شکل درست ادای عبارات آشنا شوید.
دوره های مکالمه جهت مهاجرت، ایجاد کسب و کار، سفرهای تجاری و سفرهای تفریحی مناسب است و شما می توانید با انتخاب شکل های مختلف این دوره به صورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی، با توجه به نیاز خود به یادگیری زبان بپردازید.

– دوره های تربیت مدرس
دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی، ویژه علاقه مندان به تدریس و اساتیدی است که دوست دارند با شکل نوین آموزش زبان آشنا شوند. در این دوره شما با روش تدریس صحیح، روش مدیریت کلاس ها و ایجاد کلاس های خلاق و شاد آشنا شده و همچنین می توانید به متدهای روز آموزش و خدمات کمک آموزشی در حیطه آموزش زبان آشنا شوید.

– دوره های آیلتس زبان انگلیسی
آزمون آیلتس انگلیسی، یکی از آرزوهای هر فرد علاقه مند به یادگیری زبان است. زبان آموزان می توانند برای آماده سازی جهت شرکت در آزمون بین المللی آیلتس، در این دوره شرکت کرده و در پایان با شرکت در آزمون ماک آیلتس، با حضور در یک محیط کاملا شبیه سازی شده، توانایی های خود را محک زده و با شرایط آزمون اصلی آشنا شوید.

اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان دوم هستید بهتر است به شما بگوییم که بهترین تصمیم را گرفته اید. چرا که امروزه یادگیری زبان یک اصل مهم در دنیای امروزی است. یادگیری زبان به شما موقعیت شغلی بهتر، موقعیت تحصیلی بهتر و مهاجرت آسان به هر کجای این دنیا را می دهد. شما با یادگیری زبان می توانید بهترین شغل های داخلی و خارجی را کسب کرده و موقعیت شغلی خود را ارتقا دهید.
با ثبت مشخصات خود و همچنین وارد کردن شماره تماس خود می توانید از مشاوره رایگان آموزشی ما بهره ببرید. کارشناسان مشاوره ما می توانند به سوالات شما در تمامی بخش ها پاسخ داده و بنا به تجربیات خود، بهترین دوره را به شما معرفی کنند.