IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان های خارجه

گوناگونی دوره های آموزش زبان های خارجه و افزایش تعداد مراکز آموزش زبان، دایره انتخاب های زبان آموزان را بیشتر کرده و هر یک با انتخاب های بیشتری روبرو می شوند. در این راستا تلاش شده است که آموزش زبان دوم در کشور عزیزمان ایران به یک همه گیری تبدیل شود و همه بتوانند به یک نسبت و با یک شرایط به این مهم دست پیدا کنند.
زبان انگلیسی بیش از زبان های دیگر مراجعه کننده و علاقه مند دارد و برای همین منظور گاها تعدادی آموزشگاه به صورت تخصصی تنها به آموزش زبان انگلیسی می پردازند. اما امروزه با توجه به نیاز دنیای امروز، سایر زبان ها به همین نسبت مهم و کاربردی شده است.
تلاش ما بر این بوده که بتوانیم با روش های آنلاین، آموزش را حتی به نقاط دور دست و بدون امکانات برده و آنها بتوانند با همین کیفیت به یادگیری زبان بپردازند. استفاده زبان برای هر یک از ما متفاوت است. بسیاری تنها زبان را در سفرهای تفریحی و کاری نیاز دارند و افراد دیگری زبان دوم را برای ادامه تحصیل و مقاطع بالا.
برای همین دوره ها کاملا متفاوت و متناسب با نیاز زبان آموزان برنامه ریزی شده اند تا هر یک از شما عزیزان بتوانید به یک نسبت از خدمات آموزشی زبان استفاده ببرید.

 

 

– دوره های بلند مدت زبان 
دوره های بلند مدت زبان، شامل تمامی زبان های خارجه از جمله زبان ترکی- استانبولی، زبان عربی، زبان انگلیسی و سایر زبان های دیگر است. این دوره ها به روش های ترمیک برگزار می شوند و آموزشگاه زبان قبل از شروع کلاس ها، زمانی را به تعیین سطح افراد قرار می دهد. تعیین سطع به صورت کتبی و حضوری برگزار می شود که تمامی مهارت های چهارگانه زبان های خارجه، مورد بررسی قرار می گیرد.
در عین حال مهارت های گرامر، مهارت نوشتاری و خواندن زبان آموز در تعیین سطح کتبی مورد بررسی قرار می گیرد و با تعیین سطح حضوری مهارت های شنیداری و صحبت کردن نیز تحلیل و بررسی می شود. زبان آموزان با توجه به تعیین سطح در دوره متناسب با خود شرکت داده می شوند.
کلاس های ترمیک در ابتدا سه روز در هفته و هر جلسه به مدت یک ساعت و نیم به طول می انجامد. دوره های ترمیک اصولا ۱۸ جلسه ای بوده و زبان آموز می تواند بعد از اتمام ترم و شرکت در آزمون پایان ترم، به صورت مستمر و بدون از دست دادن زمان، ترم بعد خود را شروع کند.
دوره های ترمیک اصولا در یک بازه زمانی ۱ سال و نیمه الی ۲ سال به طول می انجامد که تغییر روند این مسیر با توجه به تعهد و تلاش خوده زبان آموز متغییر است.

– دوره های کوتاه مدت زبان های خارجه
این دوره در هر موسسه آموزشی متناسب با نیاز زبان آموزان شکل می گیرد. اما چیزی که به یک روند کلی تبدیل شده است تبدیل دوره های کوتاه مدت یا فشرده در بازه زمانی ۳ ماهه و ۶ ماهه است. در این دوره تمرکز بر روی تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان است و سعی بر این می شود که تمامی موارد مربوط به مکالمه، اعم از تلفظ صحیح عبارات و لغات و شکل درست ادای عبارات و جملات به شکل صحیح و کاربردی آموزش داده شود.
اساتید دوره های کوتاه مدت، اساتیدی کارکشته و توانا هستند که به بهترین شکل ممکن به لهجه نیتیو صحبت می کنند و کاملا به این موضوع مسلط هستند. دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز، یکی از دوره های مورد علاقه زبان آموزان است که اصولا این دوره برای افرادی که قصد مهاجرت یا ایجاد کسب و کار را دارند و زمان محدودی برای یادگیری زبان در دست دارند، دوره ای مناسب خواهد بود.

– دوره های مکالمه زبان های خارجه
این دوره به صورت های خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود که هدف اصلی این دوره تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان است. این دوره مناسب افرادی است که قصد ادامه تحصیل نداشته و تنها با هدف مهاجرت و یا ایجاد کسب و کار یا مسافرت های تفریحی تجاری به کشورهای خارجی، به یادگیری زبان مبادرت می ورزند.
در این دوره از اساتید خبره و نخبه استفاده می شود و به قدرت صحبت کردن اساتید بیش از هر چیزی توجه می شود. اساتید این دوره تلاش می کنند تا زبان آموزان روان و راحت به مکالمه پرداخته و با اعتمادبنفس و خودباوری به مسیر خود ادامه دهند.

– دوره های تربیت مدرس
دوره های تربیت مدرس در آموزشگاه، جهت تقویت مهارت های اساتید آموزشگاه و تمامی علاقه مندان به تدریس به صورت مستمر و همیشگی برگزار می شود. علاقه مندان به تدریس در این دوره ها می توانند با نحوه صحیح طرح درس و موضوع، نحوه درست اداره کلاس ها، نوع برخورد با زبان آموزان ضعیف و قوی و آشنایی با متدهای به روز و موارد کاربردی دیگر به صورت عملی و کاربردی آشنا شوند.
در این دوره ها اساتید از تجربه های خود صحبت می کنند و به صورت گروهی به حل مشکل یا مسئله پرداخته می شود. شما می توانید در پایان این دوره، مدرک گذراندن پایان دوره را بگیرید.

– دوره های آموزش زبان ویژه نونهالان و کودکان
در این دوره به صورت تخصصی با استفاده از اساتید متخصص در حوزه کودک و آموزش زبان به کودکان، به کودکان زبان را آموزش می دهند. از ویژگی های این دوره، محیط اختصاصی و ویژه کودکان، آموزش زبان به وسیله موسیقی، آموزش زبان به وسیله بازی و سرگرمی و موارد دیگر است.
اساتید این دوره زبان را به صورت ناخودآگاه و همراه با بازی و دیدن فیلم به کودکان آموزش می دهند و زبان آموزان می توانند در حین بازی با تمامی موضوعات زبان مرتبط به سنشان آشنا شوند.

دوره های زبان تنها به زبان انگلیسی محدود نیست و شما می توانید با توجه به علایق و شرایط خود، دوره متناسب با خود را انتخاب کرده و از همین امروز به یادگیری زبان بپردازید. ما در شرایط کنونی دوره های ده روزه آنلاین را مختص به دوره های مقدماتی تدارک دیده ایم که شما می توانید بدون حضور بر سر کلاس و با پشتیبانی تمام وقت اساتید خود، به یادگیری زبان مشغول شوید.
اگر برای انتخاب دوره متناسب با خود دچار سردرگمی شده اید، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، از مشاوره رایگان کارشناسان مشاوره ما، بهره ببرید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و شما می توانید از تجربیات آنها استفاده ببرید.