دوره های آموزش زبان انگلیسی

گوناگونی دوره های آموزش زبان انگلیسی، راه را برای زبان آموزان علاقه مند به این زبان رایج، آسان تر کرده است. همانطور که توجه دارید این دوره ها هر کدام با توجه به شرایط و نیاز روز، برای آسان تر کردن این مسیر به وجود آمده اند. شما عزیزان قبل از هر چیزی بهتر است در ابتدا هدف خود را از آموزش زبان انگلیسی معین کرده و نیز درباره دوره های مختص و مناسب به خود با مشاورین مربوط به این امر در آموزشگاه، به مشورت بپردازید.
هدف بسیاری از مراجعین به یادگیری زبان کسب رتبه بالا در آزمون آیلتس است. برای این منظور شما می توانید در دوره هایی که برای این آزمون و تحت عنوان دوره آیلتس تهیه دیده شده است, شرکت نمایید. این دوره ها در اغلب آموزشگاه های زبان که رویایی بزرگ در زبان انگلیسی دارند، در حال اجراست و البته در نهایت و در پایان این دوره، برای شما آزمونی شبیه سازی شده برگزار خواهد شد که میزان تسلط شما در تمامی شاخه های زبان، را مورد سنجش قرار می دهند.

 

IELTS7 Banner 01 8

بعضی دیگر از زبان آموزان برای مهاجرت یا ادامه تحصیل قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند که اصولا در دوره های مربوط به دوره های Speaking یا دوره های مکالمه زبان انگلیسی، شرکت می کنند و در زمان کوتاهی می توانند به خوبی و در حد نیاز و زمانی که در دست دارند نتیجه مطلوب بگیرند. تمرکز دوره های اسپیکینگ انگلیسی، بر روی مهارت صحبت کردن در انگیسی است و برای همین منظور بر تلفظ صحیح لغات یا عبارات انگلیسی و همینطور ادای صحیح جملات انگلیسی تمرکز بیشتری، خواهند داشت. اساتید در این دوره تمام تلاش خود را به کار می بندند که زبان آموزان به خوبی و با لهجه آمریکایی، انگلیسی را صحبت کنند و از عهده ارتباط با یک فرد بومی به خوبی برآیند.
اهداف در یادگیری برای هر فردی متفاوت است. از این جهت ما به معرفی دوره های انگلیسی در آموزشگاه می پردازیم تا شما عزیزان بتوانید با توجه به احساس نیازی که در این زمینه می کنید، دوره مختص به خود را انتخاب کرده و به یادگیری انگلیسی بپردازید.
در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی دوره های زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی کاج بپردازیم…

• دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی
یکی از دوره های پرطرفدار زبان انگلیسی، دوره های کوتاه مدت است که بسیاری با توجه به شرایط زمانی و موقعیت شغلی خود اقدام به شرکت در این دوره ها می کنند. این دوره تحت عنوان های مختلف در بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی، در حال برگزاری است. دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی شامل دوره های فشرده, نیمه فشرده, دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز و … هستند و حق انتخاب با خود شما عزیزان است. البته در هر آموزشگاه کارآمدی مشاوران خبره ای در زمینه مشاوره و کسب اطلاعات برای زبان آموزان وجود دارند تا بتوان با مشورت گرفتن از این عزیزان بهترین دوره را برای خود و فرزندانتان انتخاب نمایید. دوره های کوتاه مدت با هدف تقویت مهارت Speaking برگزار می شوند و تمرکز اصلی بر تقویت این مهارت است.
دوره های فشرده زبان انگلیسی، اصولا در بازه زمانی ۳ تا ۶ ماهه برگزار می شوند و در این بازه بسته به تعهد و تلاش زبان آموز تمامی بخش های مهم در زبان انگلیسی به آنها آموزش داده می شود و بیش از هر چیزی به تلفظ و مکالمه زبان آموز پرداخته می شود.
زبان آموزانی که در این دوره ها شرکت می کنند، اصولا زمان کافی برای یادگیری دوره های ترمیک زبان انگلیسی را ندارند و یا بعد از گذراندن دوره های ترمیک انگلیسی، جهت تقویت قدرت مکالمه در این دوره ها شرکت کرده تا بتوانند به خوبی از عهده تلفظ لغات انگلیسی و عبارات و جملات انگلیسی مانند یک فرد نیتیو برآیند.

 

 

دوره های کوتاه مدت برای چه افرادی مناسب است

دوره های کوتاه مدت انگلیسی، برای افرادی که به ماموریت های کاری به کشورهای اروپایی یا آسیایی فرستاده می شوند و در شرکت های بین المللی مشغول به کار هستند، افرادی که بورسیه تحصیلی گرفته اند و باید در مدت محدودی خود را آماده سفر تحصیلی کرده و یا افرادی که زمان کافی برای آماده سازی آزمون آیلتس ندارند و باید آمادگی جهت شرکت در این آزمون داشته باشند، مفید خواهد بود.
دوره های کوتاه مدت, برای افرادی که متعهد و هدفدار هستند می تواند نتایج خوبی را به بار بیاورد. تنها شرکت کردن در دوره ها کافی نیست. افرادی موفق به رسیدن به این هدف می شوند که هدف دار عمل کنند. این افراد قطعا برای رسیدن به این مهم، هدف و انگیزه کافی و مهمی خواهند داشت و برای همین منظور دارای برنامه ریزی های روزانه و مثبت هستند.

• دوره های بلند مدت زبان انگلیسی
دوره های بلند مدت زبان انگلیسی در واقع برای دانشجویان و دانش آموزانی مناسب است که قصد دارند زبان انگلیسی را در کنار درس خواندن خود و طی یک بازه زمانی بلند مدت فرا بگیرند. این دوره ها به شکلی برنامه ریزی شده است که در روند درس خواندن زبان آموزان خللی وارد نکند و زبان آموزان بتوانند با برنامه ریزی های خاصی که از طرف آموزشگاه زبان صورت گرفته زبان را در کنار دروس دیگر و با آرامش و طیب خاطر فرا بگیرند.
دوره بلند مدت اصولا در بازه زمانی بین ۱ سال تا ۲ سال به طول می انجامد و کوتاه تر کردن این بازه بسته به تلاش خود زبان آموز دارد. چیزی که در یادگیری زبان مهم است، سن افراد نیست؛ بلکه مهم ترین بخش در یادگیری انگلیسی، تلاش و جدیت زبان آموزان است.

• دوره های ترمیک زبان انگلیسی در اصفهان
دوره های ترمیک زبان انگلیسی, جزء دوره های بلند مدت زبان انگلیسی است و در حال حاضر یک دوره رایج در بین علاقه مندان به زبان انگلیسی است. دوره های ترمیک اصولا از تعداد کمی زبان آموز تشکیل می شود و افراد مبتدی اصولا از این دوره ها شروع به یادگیری زبان می کنند. این دوره ها کاملا برنامه ریزی شده است و در یک بازه زمانی خاص با برنامه ریزی ای که آموزشگاه ها و اساتید کرده اند, زبان آموز می تواند به حد دلخواه خود برسد. پس از گذراندن هر ترم از دوره های ترمیک, یک امتحان از زبان آموز گرفته می شود و در صورت قبولی در آزمون می تواند در دیگر دوره های ترمیک و سطوح بالاتر ثبت نام نماید.
برای شرکت در سطوح بعدی دوره های ترمیک، باید زبان آموز به یک نمره حداقل در آزمون ترمیک رسیده تا بتواند مسیر یادگیری را طبق برنامه ریزی پیش ببرد.

• دوره های زبان انگلیسی ویژه شاغلین
این دوره نیز در آموزشگاه ما با هدف خاصی صورت می گیرد. در واقع این دوره بنا به نیاز زبان آموز به دو صورت خصوصی و عمومی در حال برگزاری است. ساعت و روز کلاس ها با خود زبان آموزان است و زبان آموزان شاغل می توانند در تمامی روزهای هفته حتی در ساعات پایانی روز به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. شاغلین عزیز اصولا زمان کمتری نسبت به دیگران در دست دارند و به همین علت این دوره ها می توانند نیاز این عزیزان را در یادگیری زبان انگلیسی برطرف نمایند.

در پایان باید به این موضوع اشاره کرد که دوره های کوتاه مدت و بلند مدت در زبان انگلیسی، با یک هدف برگزار می شوند و در تمامی دوره ها بدون هیچ کم و کاستی تمامی اصول مهم در آموزش انگلیسی را به زبان آموزان آموزش خواهیم داد و تنها تفاوت این دوره ها حل نیازمندی های افراد مختلف است.
شما می توانید برای گرفتن مشاوره از کارشناسان مشاوره زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان، فرم زیر را پر کرده و با ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس مشاورین ما باشید. مشاوران ما از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، جهت مشاوره دادن به شما آماده هستند.