آ

IELTS7 Banner 01 8

دوره های آموزش زبان انگلیسی بهین دانش

امروزه بخش مهمی از زندگی ما انسان ها را اینترنت و دنیای مجازی و همچنین آشنایی با دیگر ملت ها تشکیل داده است. شما برای بودن در دنیا امروزی نیاز دارید که خود را با موقعیت های امروزی وفق دهید. زبان یکی از بایدهای زندگی امروزی است.
خوشبختانه امروزه با تنوع دوره های آموزش زبان و در دسترس بودن آموزشگاه ها، یادگیری زبان برای ما دست یافتنی و راحت شده است. با هم به بخشی از دوره های ارائه شده در این آموزشگاه می پردازیم…

– دوره های آیلتس زبان انگلیسی
این دوره یکی از دوره های هدف زبان آموزان است. بسیاری از زبان آموزان به یادگیری زبان با هدف بدست آوردن مدرک آیلتس، می پردازند. شما می توانید با شرکت در دوره آیلتس با موضوعات ارائه شده در آزمون بین المللی آیلتس آشنا شوید و در نهایت با شرکت در آزمون ماک آیلتس توانایی های خود را مورد سنجش قرار دهید.
پس از آزمون ماک آیلتس جلسات خصوصی و عمومی ای تحت عنوان رفع اشکال زبان آموزان تدارک دیده می شود و زبان آموزان می توانند با استاد خود به رفع اشکال بپردازند.

– دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی
هدف از ارائه این دوره ها، تقویت مهارت های اساتید در امر آموزش است. اساتید می توانند در این دوره با نحوه طرح درس، نحوه برگزاری کلاسهای خلاق و شاد و همینطور موارد مهم دیگر به صورت کاربردی آشنا شوند. در این دوره بخشی از مباحث به بیان تجربیات اساتید در امر آموزش تعلق می گیرد و همه می توانند به صورت گروهی پیشنهادهای سازنده ای به همکاران خود ارائه دهند.
این دوره تنها مختص با اساتید زبان نیست و تمامی علاقه مندان در زمینه تدریس زبان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. دوره های تی تی سی یکی از دوره های مهم و کاربردی در زمینه تدریس است که شما را با متدهای آموزشی به روز دنیا نیز آشنا می کند.

– دوره مکاله زبان های خارجه
دوره های مکالمه جهت تقویت مکالمه و تسلط زبان آموزان به صحبت کردن تدارک دیده شده است. شما در این دوره با نحوه صحیح تلفظ لغات و شکل درست ادای عبارات آشنا می شوید و می توانید پس از گذراندن این دوره به صورت کاملا نیتیو به مکالمه زبان مسلط شوید.
اساتید این دوره ها، اساتیدی هستند که کاملا به لهجه نیتیو در رشته زبانی خود مسلط هستند و می توانند به خوبی شما را در این زمینه مسلط نمایند.

– دوره های کوتاه مدت زبان
دوره های کوتاه مدت با عنوان دوره های فشرده آموزش زبان نیز شناخته شده اند. این دوره ها ویژه تمامی افراد است اما اصولا کسانی در این دوره شرکت می کنند که می خواهند در مدت کوتاهی خود را برای یک سفر شغلی، یک سفر تفریحی و موارد دیگر آماده کنند.
گاهی افراد با بورسیه تحصیلی از بهترین دانشگاه ها مواجه می شوند اما چون به زبان مسلط نیستند باید در مدت محدودی خود را در یادگیری زبان مورد نظر قوی کرده تا بتوانند با بهترین شکل ممکن و با خیالی آسوده به تحصیل و زندگی بپردازند.
دوره های کوتاه مدت به دو صورت یادگیری زبان در ۳ ماه و یادگیری زبان در ۶ ماه برگزار می شوند که دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز نیز یکی از دوره های فشرده یادگیری زبان است.
در دوره های فشرده چیزی که بیش از همه چیز مهم است داشتن هدف مهم و برنامه ریزی روزانه است. قطعا در دوره های فشرده از اساتید کارکشته استفاده می شود اما نهایت این خوده زبان آموز است که می تواند مسیر را با قدرت و تعهد خود به راحتی طی کند.

– دوره های بلند مدت زبان های خارجه
دوره های بلند مدت زبان خارجه شامل دوره های ترمیک زبان هستند که زبان آموزان با توجه به علاقه خود می تواند در تمامی رشته های زبانی، به یادگیری زبان به صورت ترمیک و مستمر بپردازد. این دوره ها به صورت متداوم برگزار می شود و اگر زبان آموز بتواند در آزمون ترم قبل موفق عمل کرده و نمره قبولی را کسب کند، می تواند به ترم بعد راه یابد.
دوره های ترمیک اصولا در یک بازه زمانی ۱ سال و نیمه تا ۲ سال به طول می انجامند که تغییر این مسیر به تعهد و تلاش خوده زبان آموز بستگی دارد.
چه بسیار زبان آموزانی که توانسته اند دوره های ترمیک خود را در کمتر از یکسال طی کنند و خود را برای گرفتن مدرک آیلتس یا تافل انگلیسی آماده سازند.

– دوره های ویژه مشاغل
شاغلین عزیز همیشه با مشکل کمبود زمان مواجه هستند و یادگیری زبان برای آنها به یک آرزو تبدیل شده است. اما با طراحی این دوره و رفع نیاز این عزیزان، ما برآن شدیم تا دوره مشاغل را به شکل های مختلف اعم از دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی طراحی کنیم و زبان آموزان بتوانند در روزهای پایانی هفته و حتی جمعه ها به یادگیری زبان بپردازند. البته عزیزانی که تمایل دارند در طول هفته با یادگیری زبان بپردازند نیز می توانند در ساعات خالی خود به فراگیری زبان بپردازند.
انتخاب ساعت و روز کلاس ها با خود زبان آموز است و شما می توانید از حمایت استاد خود در تمامی ساعات روز برخوردار باشید چرا که این دوره نیز دارای پشتیبانی آنلاین است.

 

 

دوره های مختلف دیگر اعم از دروه های آنلاین آموزش زبان، دوره های یادگیری مکالمه به صورت تلفنی، دوره های ویژه زبان آموزان کودک و دیگر دوره ها به صورت مستمر و با به کارگیری از اساتید خبره، در حال برگزاری است که شما می توانید با ثبت اطلاعات خود در بخش مشاوره ثبت نام و آشنایی با سایر دوره ها و همچنین پاسخ به سوالاتتان در تمامی بخش ها، از مشاوره رایگان کارشناسان مشاور ما بهره ببرید. کارشناسان ما در تمامی ساعت روز آماده مشاوره دادن به شما عزیزان هستند.

در پایان باید به این موضوع اشاره کرد که دوره های کوتاه مدت و بلند مدت در زبان انگلیسی، با یک هدف برگزار می شوند و در تمامی دوره ها بدون هیچ کم و کاستی تمامی اصول مهم در آموزش انگلیسی را به زبان آموزان آموزش خواهیم داد و تنها تفاوت این دوره ها حل نیازمندی های افراد مختلف است.
در پایان شما می توانید برای گرفتن مشاوره از کارشناسان مشاوره زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی، فرم زیر را پر کرده و منتظر مشاوران ما از طریق تلفن های خود باشید. مشاوران ما در ساعات ابتدایی تا پایانی شب جهت مشاوره دادن به شما آماده هستند و خوشحال هستیم که شما را در کنار خودمان احساس کنیم.