درود برشما عزیزان بزرگوار. امیدوارم حالتون بهتر از همیشه باشه و آماده باشید تا یک گزارش مهیج و دلنشین از کلاس فشرده (راکت) زبان چینی در ۵۰ روز بخوانید.
بعد از اتمام جلسه قبلی من تکالیفم را همان موقع برای استاد ابراهیمی ارسال کردم. فردای آن روز جلسه بعدی کلاس من بود. کلاس ما راس ساعت سه بعداز ظهر شروع شد.
استاد احوال پرسی دلنشینی با من کردند. بعد از فرستادن لینکی از یوتویوب استاد تسک امروز را برای من شرح دادند. من امروز می بایست اسکرین شات جملاتی که متوجه میشوم را بفرستم, سپس آن جمله را تایپ کنم و بفرستم و بعد از روی آن جمله بخوانم و ویسش را ارسال کنم.
من هم همین کار را کردم و خوشبختانه ایرادی نداشت و من از این قضیه بسیار خوشحال بودم. سپس استاد تسک بعدی را اعلام کرد.

 

IELTS7 Banner 01 8

در این تسک من میبایست از لینک کلیپ بعدی که استاد ارسال کرده بودند جملاتی که در کلیپ فاقد زیر نویس بودند را مثل دفعه قبل  اسکرین شات بگیرم, ان را تایپ کنم و ویسش را نیز ارسال کنم.

لازم است ذکر کنم که من باید زمانی که کلیپ پخش میشد اسکیرین شات بگیرم. یعنی کلیپ را استپ نکنم و وقتی کلیپ در حال پخش است اسکیرین شات بگیرم.
اما سوالی ذهن مرا مشغول کرده بود. من به استاد گفتم که گوشی من در تایپ کردن جملات چینی مشکل دارد. استاد هم به من گفتند که این مشکل برای ایشان هم هست و مشکل خیلی خاصی نیست.
همچنین گفتند که به ادامه کارم بپردازم چون این مشکل حاد نبود. من هم به ادامه کلاس پرداختم.
سپس از استاد پرسیدم که بعضی جا ها بجای (نی) (ته) گذاشته است ولی جمله را نمیگوید من باید آن جمله را بگویم یا جا هایی که اصلا هیچ چیزی نیست. استاد به من گفتند که هر چیزی که میگوید ولی نمینوسید را بنوسیم.
پس من هم همین کار کردم و به کارم ادامه دادم. در  هین پیدا کردن جملات,چشمم به ساعت افتاد و دیدم کلاسم به پایان رسیده است. استاد با تکالیف من را گفتند و با من خداحافظی کردم. این هم از گزارش جلسه شانزدهم کلاس من شما هم میتوانید با ثبت نام کردن در کلاس های ما از یادگیری لذت ببرید.