درود بر شما دوستان. اگر به دنبال این هستید که در زمان کمی زبان چینی و یا هر زبان دیگری را یاد بگیرید به شما توصه میکنم گزارش من از کلاس فشرده (راکت) زبان چینی استاد ابراهیمی با نرگس طالبی را بخوانید.
مطمئن هستم دانستن این اطلاعت حتما به درد شما میخورد چون در مورد نحوه تدریس استاد ابراهیمی در کلاس های فشرده صحبت میکنم.
قبل از کلاس از ساعت, ۹:۳۰ نرگس شروع به نوشتن و ارسال کردن تسک های متنوع و جذابی شد که استاد جلسه پیش به او گفته بودند.اگر یادتان باشه استاد جلسه پیش خانم طالبی باید برای استاد از کلیپ ها یک اسکیرین شات میفرستاد, جمله را تایپ میکرد و سپس ویس آن را ارسال میکرد.
نرگس هم همین کار با دقت تمام انجام داد و منتظر بود که کلاس شروع شود و استاد اشکالاتش را رفع کند. کلاس شروع شد و استاد ابراهیمی احوال پرسی فوق العاده گرمی از نرگس کردند.
مطمئن هستم هر دانش آموزی عاشق اینه که معلمش احوالپرسی گرمی بکنه, حتی شما. خب بعد از احوالپرسی گرم استاد, استاد اشکالات مرا رفع کردند.

 

IELTS7 Banner 01 8

بعد از رفع اشکلات نرگس استاد تسک نرگس را علام کردند. تسک استاد مثل همیشه جذاب و اشتیاق آور بود. پس نرگس هم مثل همیشه با اشتیاق تسک مورد نظر استاد را انجام داد

اجازه بدید تسک امروز استاد را برای شما توضیح دهم. استاد به نرگس گفتند که امروز قرار است نرگس به استاد تدریس کنند. یعنی استاد هیچ چیزی از زبان چینی نمکیدانند و الان نرگس میخواهد تا هر جایی که میتواند به استاد تدریس کند.در ضمن استاد به نرگس گفتند که باید در ده دقیقه آماده تدریس شود.
نرگس هم بعد از فهمیدن تسک سریع از کلاس بیرون رفت تا برای تدریس آماده شود. بعد از دقایقی نرگس لینک کلیپی از یوتویوب در کلاس ارسال کردند.
استاد به نرگس گفتند که من باید با این کلیپ چه کار کنم؟ نرگس هم به استاد گفت: ازتون میخوام که کلیپ را ببینید و چیزهایی که از کلیپ متوجه میشوید و چیز هایی که در اصل خود کلیپ یاد میدهد را برای من تایپ کنید.
این کار باید جمله به جمله انجام دهید. مثلا جمله اول سلامه سلام را اینجا بنوسید و ویسش را ارسال کنید. استاد هم همین کار را کرد سپس نرگس تسک بعدی را به استاد گفت.
تسک بعدی انجام دادن کارهای قبلی با کلیپ جدیدی که نرگس فرستاده بود بود. استاد هم طبق تسکی که نرگس گفته بود. کارها را انجام دادند.
نرگس یک کلیپ دیگر هم برای استاد فرستاد و از استاد خواست که کاری کند که با کلیپ های قبلی کردند با این کلیپ هم بکنند. استاد ابراهیمی کاری که نرگس گفته بود را انجام دادند و برای نرگس فرستادند.
سپس نرگس به استاد گفت که حالا با تمام جملاتی که درآوردید با هم مکالمه کنیم. مکالمه نرگس و استاد بسیار زیبا و جذاب پیشرفت.
بعد از مکالمه استاد و نرگس کلاس به پایان رسید.